Zbiórka Wesprzyj modernizację ośrodka! - miniaturka zdjęcia

Wesprzyj modernizację ośrodka! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wesprzyj modernizację ośrodka! - zdjęcie główne

Wesprzyj modernizację ośrodka!

1 947 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Promyk jest organizacją non-profit z wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji wakacji letnich głównie dla dzieci i młodzieży z domów dziecka, rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych, świetlic środowiskowych, z rodzin najuboższych oraz rodzin, w których występują problemy alkoholowe lub zagrożonych występowaniem tych problemów.  Każdego lata organizujemy obóz, który jest aktywną, i twórczą ofertą wypoczynku letniego. Program obozu zorientowany jest na bezpieczne spędzanie czasu wolnego w plenerze. To unikalna okazja do spędzenia czasu w tempie dyktowanym przez naturę. Pobyt na obozie m.in. poprzez żeglarstwo i poszanowanie natury, pozwala odnaleźć w sobie zamiłowanie do spędzania czasu wolnego w sposób aktywny, pożyteczny i z daleka od używek i telefonów komórkowych. Ośrodek Żeglarski„PROMYK” funkcjonuje od 1989 roku.

Celem zbiórki jest przyspieszenie modernizacji ośrodka. Cena udziału w obozie pokrywa głównie koszty związane z organizacją wypoczynku. W bieżącym sezonie chcemy dokończyć wymianę podłóg, elewacji zewnętrznej, wyposażenia domków (m.in. meble, pościel, firany, zasłony). Będziemy wdzięczni za każde wsparcie - Liczy się każda złotówka, która pomoże nam w organizacji bezpiecznego i aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Promyk - awatar

  Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Promyk

  01.07.2019
  01.07.2019

  Zobaczcie jak dużo udało się zrobić dzięki waszej pomocy i naszej ciężkiej pracy. Dziękujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 33 610

Komentarze


 • Stolarczyk - awatar

  Stolarczyk

  07.06.2019
  07.06.2019

  firma Naprawa i konserwacja urządzeń dźwigowych Jacek Stolarczyk wsparła swoich przyjaciół z Promyka pozdrowienia dla was żeglarze

1 947 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sportina - awatar
Sportina
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jan Malinowski - awatar
Jan Malinowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij