Zbiórka Wesprzyj modernizację ośrodka! - miniaturka zdjęcia

Wesprzyj modernizację ośrodka!

Zbiórka Wesprzyj modernizację ośrodka! - zdjęcie główne

Wesprzyj modernizację ośrodka!

1 947 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Promyk jest organizacją non-profit z wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji wakacji letnich głównie dla dzieci i młodzieży z domów dziecka, rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych, świetlic środowiskowych, z rodzin najuboższych oraz rodzin, w których występują problemy alkoholowe lub zagrożonych występowaniem tych problemów.  Każdego lata organizujemy obóz, który jest aktywną, i twórczą ofertą wypoczynku letniego. Program obozu zorientowany jest na bezpieczne spędzanie czasu wolnego w plenerze. To unikalna okazja do spędzenia czasu w tempie dyktowanym przez naturę. Pobyt na obozie m.in. poprzez żeglarstwo i poszanowanie natury, pozwala odnaleźć w sobie zamiłowanie do spędzania czasu wolnego w sposób aktywny, pożyteczny i z daleka od używek i telefonów komórkowych. Ośrodek Żeglarski„PROMYK” funkcjonuje od 1989 roku.

Celem zbiórki jest przyspieszenie modernizacji ośrodka. Cena udziału w obozie pokrywa głównie koszty związane z organizacją wypoczynku. W bieżącym sezonie chcemy dokończyć wymianę podłóg, elewacji zewnętrznej, wyposażenia domków (m.in. meble, pościel, firany, zasłony). Będziemy wdzięczni za każde wsparcie - Liczy się każda złotówka, która pomoże nam w organizacji bezpiecznego i aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Promyk - awatar

  Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Promyk

  01.07.19
  01.07.19

  Zobaczcie jak dużo udało się zrobić dzięki waszej pomocy i naszej ciężkiej pracy. Dziękujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 33 610

Komentarze


 • Stolarczyk - awatar

  Stolarczyk

  07.06.19
  07.06.19

  firma Naprawa i konserwacja urządzeń dźwigowych Jacek Stolarczyk wsparła swoich przyjaciół z Promyka pozdrowienia dla was żeglarze

1 947 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sportina - awatar
Sportina
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jan Malinowski - awatar
Jan Malinowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij