Zbiórka Sprzęt Sportowy dla Szkoły - zdjęcie główne

Sprzęt Sportowy dla Szkoły

0 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Rusza I edycja akcji "Sprzęt Sportowy dla każdej szkoły" 

Wiele osób zastanawia się jak wyglądają zajęcia z wychowania fizycznego w szkołach podstawowych oraz jak wgląda sprzęt w takich szkołach. Odpowiedź na to pytanie może być szokująca i dla wielu osób nie do przyjęcia.

Niestety, szkoły podstawowe w Polsce nie mogą pochwalić się dużym asortymentem jeżeli chodzi o sprzęt do wychowania fizycznego naszych najmłodszych pociech. W ostatnim czasie wiele szkół zgłaszało się do nas z prośbą o wsparcie ich w dostawie sprzętu sportowego. W szkołach bardzo często brakuje takich podstawowych rzeczy jak: bramki do piłki nożnej, słupki do siatkówki, słupki do tenisa czy też bardzo często brakuje wyposażenia boiska. 

Sprzęt sportowy, który jest w szkołach jest bardzo często zdezelowany oraz zniszczony co jest niedopuszczalne. Dzieci bardzo często tworzą bramki z plecaków i tornistrów a za paletki do ping ponga robią bardzo często zeszyty w twardej oprawie.

Zdecydowanie warto walczyć o sprzęt sportowy dla szkół ponieważ to sprawia, że dzieciaki mogą pielęgnować swoje pasje na wysokim poziomie oraz sprawia, że młodzież się rozwija.

Nasza akcja obejmować będzie zarówno miasta jak i wsie. Została podzielona na regiony w których będziemy przeprowadzać nabory po uzyskaniu puli. Na początek chcemy przekazać dla 20 szkół w regionie sprzęt o wartości 1000 zł.

Pierwsza edycja obejmować będzie:

- woj. śląskie

- woj. małopolskie

- woj. dolnośląskie

Pula do uzbierania: 60 000zł (3x20 000zł)

Wspierając akcję możesz uzyskać również profity:

- 400zł  - logo na stronie w zakładce "Wspieramy polskie szkoły"

- 1 000zł  - post na social media na temat firmy oraz logo na stronie

- 3 000zł  - znakowanie sprzętu logo firmy oraz logo na stronie

- 10 000zł - Tytuł Ambasadora Akcji (możliwość wyboru szkół do wsparcia, wzmianki w mediach o wsparciu, znakowanie sprzętu, logo na stronie i wpis na social media). 

Przy kwotach od 3 do 9 tysięcy oraz powyżej 10 tysięcy indywidualny pakiet profitów. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij