Zbiórka Sprzęt Sportowy dla Szkoły - zdjęcie główne

Sprzęt Sportowy dla Szkoły

0 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Rusza I edycja akcji "Sprzęt Sportowy dla każdej szkoły" 

Wiele osób zastanawia się jak wyglądają zajęcia z wychowania fizycznego w szkołach podstawowych oraz jak wgląda sprzęt w takich szkołach. Odpowiedź na to pytanie może być szokująca i dla wielu osób nie do przyjęcia.

Niestety, szkoły podstawowe w Polsce nie mogą pochwalić się dużym asortymentem jeżeli chodzi o sprzęt do wychowania fizycznego naszych najmłodszych pociech. W ostatnim czasie wiele szkół zgłaszało się do nas z prośbą o wsparcie ich w dostawie sprzętu sportowego. W szkołach bardzo często brakuje takich podstawowych rzeczy jak: bramki do piłki nożnej, słupki do siatkówki, słupki do tenisa czy też bardzo często brakuje wyposażenia boiska. 

Sprzęt sportowy, który jest w szkołach jest bardzo często zdezelowany oraz zniszczony co jest niedopuszczalne. Dzieci bardzo często tworzą bramki z plecaków i tornistrów a za paletki do ping ponga robią bardzo często zeszyty w twardej oprawie.

Zdecydowanie warto walczyć o sprzęt sportowy dla szkół ponieważ to sprawia, że dzieciaki mogą pielęgnować swoje pasje na wysokim poziomie oraz sprawia, że młodzież się rozwija.

Nasza akcja obejmować będzie zarówno miasta jak i wsie. Została podzielona na regiony w których będziemy przeprowadzać nabory po uzyskaniu puli. Na początek chcemy przekazać dla 20 szkół w regionie sprzęt o wartości 1000 zł.

Pierwsza edycja obejmować będzie:

- woj. śląskie

- woj. małopolskie

- woj. dolnośląskie

Pula do uzbierania: 60 000zł (3x20 000zł)

Wspierając akcję możesz uzyskać również profity:

- 400zł  - logo na stronie w zakładce "Wspieramy polskie szkoły"

- 1 000zł  - post na social media na temat firmy oraz logo na stronie

- 3 000zł  - znakowanie sprzętu logo firmy oraz logo na stronie

- 10 000zł - Tytuł Ambasadora Akcji (możliwość wyboru szkół do wsparcia, wzmianki w mediach o wsparciu, znakowanie sprzętu, logo na stronie i wpis na social media). 

Przy kwotach od 3 do 9 tysięcy oraz powyżej 10 tysięcy indywidualny pakiet profitów. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij