Zbiórka Pomóż stworzyć nam dom - zdjęcie główne

Pomóż stworzyć nam dom

100 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Lasota - awatar

Dominika Lasota

Organizator zbiórki

Cześć mam na imię Dominika, mam 22 lata i jestem pielęgniarzem w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze. Do moich obowiązków należy opieka nad zwierzętami starszymi, chorymi, po wypadkach z różnymi urazami jak i młodziudkimi poznającymi dopiero świat. Wszystkie zwierzęta darzę olbrzymią sympatią lecz w schronisku poznałam trójkę psiaków, które szczególnie skradły moje serce. Są to psiaki starsze i bardzo schorowane. Biedul cierpi na zespół Hornera. Psiak jest już po dwóch operacjach na kręgosłup i chociaż weterynarze nie dawali mu wielu szans na przeżycie on jednak nadal jest wśród nas i wciąż walczy. Codziennie musi przyjmować odpowiednie leki i jeść specjalną karmę. Dares ma przewlekłą niewydolność nerek oraz zespół końskiego ogona przez co codziennie musi przyjmować kroplówkę, leki i jeść karmę specjalistyczną. Jest także maleńka Pućka po operacji więzadła krzyżowego. Jak już wspomniałam to psiaki wiekowe, mocno schorowane, każde z innymi problemami w zasadzie nieadopcyjne. W schronisku są już bardzo długo. Moim celem jest stworzenie tym trzem cudownym czworonogą domu. Niestety moje marzenie odbiło się o rzeczywistość, ponieważ nikt nie chce wynająć mieszkania z taką liczbą zwierząt dodatkowym utrudnieniem jest fakt że psiaki ze względów zdrowotnych nie mogą wchodzić po schodach więc mieszkanie musi być odpowiednio dla nich przystosowane. Mieszkania szukam już od roku i nadal nie udało się tego dokonać. Dlatego postanowiłam stworzyć zbiórkę na zakup domku z ogródkiem. Mam nadzieję , że znajdą się osoby z wielką empatią, które zechcą wesprzeć mnie w moim celu, marzeniu i dzięki wam waszemu wsparciu,waszej hojności te trzy nieadopcyjne psiaki znajdą na jesień swego życia stałe miejsce przy boku kochającego opiekuna zdala od schroniskowych krat.Zbiórka nie jest ustalona pod zakup konkretnego domu, ponieważ nie wiem jak długo będzie ona trwała a sprzedawcy bez konkretnych terminów spłaty nie są w stanie dać mi odpowiednich ofert. Z całego serca wszystkim bardzo dziękuję za okazane wsparcie i pomoc dzięki której psiaki w pełni będą mogły cieszyć się życiem w kochającym domu zapominając o wszystkich przykrościach przez, które musiały przejść.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Lasota - awatar

Dominika Lasota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Ela Koziołek - awatar
Ela Koziołek
50
Marta Junke - awatar
Marta Junke
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zuzia Barcz - awatar
Zuzia Barcz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij