Zbiórka Odbudowa warzywniaka Hani - zdjęcie główne

Odbudowa warzywniaka Hani

20 761 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 276 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Bartman - awatar

Justyna Bartman

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Andrzej. Odkąd pamiętam przychodzę do warzywniaka przy szkole podstawowej nr 88 przy ulicy Radarowej 4b. Właścicielką jest moja bardzo dobra koleżanka. Teraz potrzebuje ona naszej pomocy. Trzeba odbudować warzywniak by dzieci idące do szkoły mogły wejść po drodze bądź rodzice, którzy potrzebują świeżych owoców bądź warzyw mogli spokojnie przyjść i zakupić na domowy obiad artykuły spożywcze. Bardzo chciałbym by ta Budka przetrwała. Pozdrawiam serdecznie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Bochenki - awatar

  Bochenki

  09.05.2019
  09.05.2019

  Pani Haniu. Dopiero wczoraj po powrocie z urlopu dowiedzieliśmy się o pożarze, dziś znaleźliśmy możliwość choć symbolicznego wsparcia w odbudowę Pani warzywniaka, który był i mamy nadzieję nadal będzie nieodłącznym elementem naszej okolicy. No bo gdzie ja kupię proste marchewki??? :)))) Pozdrawiamy serdecznie.

 • Michał Wypych - awatar

  Michał Wypych

  02.05.2019
  02.05.2019

  ❤️

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  02.05.2019
  02.05.2019

  Pani Haniu, dziś się dowiedziałam o tym przykrym zdarzeniu. Wspólnie odbudujemy warzywniak.

 • Renata Siergiej - awatar

  Renata Siergiej

  01.05.2019
  01.05.2019

  Dziękuję za wspaniałą obsługę i wszyscy marzymy, aby jak najszybciej warzywniak zaczął funkcjonować, aby nie tylko robić zakupy, ale również spotykać tak wspaniałuch ludzi jak p. Hania.

 • Izabe - awatar

  Izabe

  30.04.2019
  30.04.2019

  Pani Haniu, warzywniak będzie jeszcze piękniejszy ! wytrwałości !

20 761 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 276 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Bartman - awatar

Justyna Bartman

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 276

Alina Wróbel - awatar
Alina Wróbel
100
Katarzyna Szwedowska - awatar
Katarzyna Szwedowska
20
EwaB - awatar
EwaB
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Yaro - awatar
Yaro
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Roman Santkiewicz - awatar
Roman Santkiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij