Zbiórka ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - Aleksandrów - miniaturka zdjęcia

ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - Aleksandrów

ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - Aleksandrów

110 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 

OBCHODY DNI PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jesteśmy grupą przyjaciół o przeróżnym spojrzeniu na świat. Działamy w różnych organizacjach, jednak to, co nas jednak łączy, to misja. Poczucie, że w życiu jest kilka ważnych spraw, które warto promować. Dlatego działamy, organizujemy koncerty, spotkania, nocne marsze, turniej strzeleckie, pomagamy w kościele, jeździmy na pielgrzymki, gramy w piłkę nożną i to działa. I nadal nam mało…

               W tym roku chcemy zrobić coś naprawdę z rozmachem:

 2 marca świetny historyk, Tadeusz Płużański

 3 marca rajd terenowy, ognisko, śpiewanie, spotkanie z kombatantami!

4 marca Bieg Tropem Wilczym dla wszystkich chętnych. Dla dzieci, dorosłych, dla rodzin. Do tego piknik militarny – rekonstruktorzy, zabawy dla dzieci, pokazy pierwszej pomocy, malowanie twarzy i wojskowa grochówka.

 To nie jest mała inicjatywa. To wielka impreza, która odbywa się tego samego dnia w ponad 280 miastach, w tym 6 za granicą, 41 miastach garnizonowych i 5 misjach wojskowych, gdzie hołd Żołnierzom Wyklętym oddali nie tylko polscy żołnierzy, ale również żołnierze z USA, Węgier, Danii, Ukrainy itd. Patronat nad VI edycją Biegu Tropem Wilczym objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Część środków udało się zebrać, dalej szukamy sponsorów. Lwia część pracy, to po prostu nasz czas i ciężka praca. Bo warto! To, co zrobimy przyniesie radość wszystkim mieszkańcom miasta. Choć jesteśmy przygotowani na kilka wariantów, chcemy zebrać 7 tys. zł, wtedy obchody przebiegną idealnie! Jeżeli uda się nam zebrać więcej, dołożymy kolejne atrakcje, zaplanujemy następne akcje!

Czy mamy mało czasu?! Tak! Dlatego zróbcie te obchody razem z nami. Każda złotówka, którą podeślecie, to wasz rzeczywisty wkład w naszą grupę! Działamy razem!


Nie jesteśmy nowicjuszami:

Obchody Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2017

II Kobiecy Turniej Strzelecki


Oczywiście,  dla wszystkich, którzy wpłacą jakąkolwiek kwotę na naszą zbiórkę z podaniem swych danych, umieścimy imienne podziękowania w filmie dokumentującym obchody.

Dla wszystkich, którzy wpłacą kwotę co najmniej 50 zł, dodatkowo przygotujemy naklejkę oraz specjalne spersonalizowane zdjęcie z naszych obchodów, które podeślemy w wersji elektronicznej.

Dla osób, które wpłacą kwotę co najmniej 200 zł przygotujemy jeszcze specjalny, spersonalizowany film z podziękowaniami i najlepszymi momentami obchodów.

A z osobami, które wpłacą powyżej 500 zł, chętnie umówimy się na przekazanie pamiątkowych podziękować w formie, którą śmiało można powiesić na ścianę!

Jeżeli jesteś zainteresowany wpłatą VIP lub firmową w kwocie np. 500, 1000, 1500 czy 2000 zł, skontaktuj się z nami. Ze względu na posiadane patronaty medialne TVP, TVP3 Łódź, Gazety Polskiej, Gazety Polskiej Codziennie i wielu innych mediów, w tym lokalnych alemiasto.pl i Alternatywy 44, chętnie pomożemy Ci to wykorzystać. Śmiało przygotujemy również informacje i materiały do wykorzystania marketingowego dopasowane dokładnie dla Ciebie!

kontakt: [email protected]

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Strzelcy Rzeczypospolitej - Aleksandrów Łódzki - awatar

  Strzelcy Rzeczypospolitej - Aleksandrów Łódzki

  06.02.18
  06.02.18

  Udało się pozyskać sponsora na 500 zł, dlatego obniżyliśmy końcową kwotę zbiórki! Oby tak dalej!

  Zdjęcie aktualizacji 11 665

110 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 4

Gabrysia Ludwisiak - awatar
Gabrysia Ludwisiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij