Zbiórka ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - Aleksandrów - miniaturka zdjęcia

ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - Aleksandrów Jak założyć taką zbiórkę?

ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - Aleksandrów

110 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

OBCHODY DNI PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jesteśmy grupą przyjaciół o przeróżnym spojrzeniu na świat. Działamy w różnych organizacjach, jednak to, co nas jednak łączy, to misja. Poczucie, że w życiu jest kilka ważnych spraw, które warto promować. Dlatego działamy, organizujemy koncerty, spotkania, nocne marsze, turniej strzeleckie, pomagamy w kościele, jeździmy na pielgrzymki, gramy w piłkę nożną i to działa. I nadal nam mało…

               W tym roku chcemy zrobić coś naprawdę z rozmachem:

 2 marca świetny historyk, Tadeusz Płużański

 3 marca rajd terenowy, ognisko, śpiewanie, spotkanie z kombatantami!

4 marca Bieg Tropem Wilczym dla wszystkich chętnych. Dla dzieci, dorosłych, dla rodzin. Do tego piknik militarny – rekonstruktorzy, zabawy dla dzieci, pokazy pierwszej pomocy, malowanie twarzy i wojskowa grochówka.

 To nie jest mała inicjatywa. To wielka impreza, która odbywa się tego samego dnia w ponad 280 miastach, w tym 6 za granicą, 41 miastach garnizonowych i 5 misjach wojskowych, gdzie hołd Żołnierzom Wyklętym oddali nie tylko polscy żołnierzy, ale również żołnierze z USA, Węgier, Danii, Ukrainy itd. Patronat nad VI edycją Biegu Tropem Wilczym objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Część środków udało się zebrać, dalej szukamy sponsorów. Lwia część pracy, to po prostu nasz czas i ciężka praca. Bo warto! To, co zrobimy przyniesie radość wszystkim mieszkańcom miasta. Choć jesteśmy przygotowani na kilka wariantów, chcemy zebrać 7 tys. zł, wtedy obchody przebiegną idealnie! Jeżeli uda się nam zebrać więcej, dołożymy kolejne atrakcje, zaplanujemy następne akcje!

Czy mamy mało czasu?! Tak! Dlatego zróbcie te obchody razem z nami. Każda złotówka, którą podeślecie, to wasz rzeczywisty wkład w naszą grupę! Działamy razem!


Nie jesteśmy nowicjuszami:

Obchody Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2017

II Kobiecy Turniej Strzelecki


Oczywiście,  dla wszystkich, którzy wpłacą jakąkolwiek kwotę na naszą zbiórkę z podaniem swych danych, umieścimy imienne podziękowania w filmie dokumentującym obchody.

Dla wszystkich, którzy wpłacą kwotę co najmniej 50 zł, dodatkowo przygotujemy naklejkę oraz specjalne spersonalizowane zdjęcie z naszych obchodów, które podeślemy w wersji elektronicznej.

Dla osób, które wpłacą kwotę co najmniej 200 zł przygotujemy jeszcze specjalny, spersonalizowany film z podziękowaniami i najlepszymi momentami obchodów.

A z osobami, które wpłacą powyżej 500 zł, chętnie umówimy się na przekazanie pamiątkowych podziękować w formie, którą śmiało można powiesić na ścianę!

Jeżeli jesteś zainteresowany wpłatą VIP lub firmową w kwocie np. 500, 1000, 1500 czy 2000 zł, skontaktuj się z nami. Ze względu na posiadane patronaty medialne TVP, TVP3 Łódź, Gazety Polskiej, Gazety Polskiej Codziennie i wielu innych mediów, w tym lokalnych alemiasto.pl i Alternatywy 44, chętnie pomożemy Ci to wykorzystać. Śmiało przygotujemy również informacje i materiały do wykorzystania marketingowego dopasowane dokładnie dla Ciebie!

kontakt: [email protected]

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Strzelcy Rzeczypospolitej - Aleksandrów Łódzki - awatar

  Strzelcy Rzeczypospolitej - Aleksandrów Łódzki

  06.02.2018
  06.02.2018

  Udało się pozyskać sponsora na 500 zł, dlatego obniżyliśmy końcową kwotę zbiórki! Oby tak dalej!

  Zdjęcie aktualizacji 11 665

110 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Gabrysia Ludwisiak - awatar
Gabrysia Ludwisiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij