Zbiórka musimy być mobilni - zdjęcie główne

musimy być mobilni

1 920 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy niewielką fundacją. Od roku prowadzimy Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. Jako, że sytuacja kasy miejskiej nie jest najlepsza zaproponowaliśmy miastu bardzo nisko skalkulowany budżet funkcjonowania schroniska. Niestety czasem nie warto oceniać ludzi własną miarą. Musieliśmy kupić samochód do przewozu zwierząt, Nikt z nas nie pomyślał, że padniemy ofiarą oszusta. W trakcie poprzednich napraw wyszło na jaw, że samochód nie ma 220 tyś przebiegu tylko prawie 450 tyś, Naprawiliśmy uszkodzoną uszczelkę pod głowicą, wtryski i rozrusznik. Teraz odmówiła współpracy turbosprężarka....

Marzymy o innym samochodzie z pewną historią, na którym będziemy mogli polegać ale jeśli pomożecie nam naprawić ten który mamy to też będziemy przeszczęśliwi.

Samochód u nas pracuje tak jak i my 24 godziny na dobę. Przez ostatni rok przywieźliśmy do Centrum Opieki nad Zwierzętami ponad 500 psów i kotów. Całe szczęście część wraca do opiekunów a reszcie znajdujemy nowe, odpowiedzialne i kochające domy.

My i nasi podopieczni będziemy wdzięczni za każde wsparcie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Siedem Życzeń - awatar

  Fundacja Siedem Życzeń

  18.07.2019
  18.07.2019

  Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się nam pomóc :) Udało nam się zebrać naprawdę pokaźną kwotę :) Okazało się niestety, że to nie tylko turbosprężarka ale wymagany jest poważniejszy remont silnika... Ale i tak dzięki Wam jest nam łatwiej pokryć koszty naprawy :)

Komentarze


 • Mirka.O - awatar

  Mirka.O

  18.06.2019
  18.06.2019

  👍👍👍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.06.2019
  18.06.2019

  Poszło w świat! ;)

1 920 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Weronika Bagniewska - awatar
Weronika Bagniewska
10
K.S. - awatar
K.S.
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Natalia Mogilko - awatar
Natalia Mogilko
50
Mechi - awatar
Mechi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij