Zbiórka musimy być mobilni - miniaturka zdjęcia

musimy być mobilni

Zbiórka musimy być mobilni - zdjęcie główne

musimy być mobilni

1 920 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy niewielką fundacją. Od roku prowadzimy Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. Jako, że sytuacja kasy miejskiej nie jest najlepsza zaproponowaliśmy miastu bardzo nisko skalkulowany budżet funkcjonowania schroniska. Niestety czasem nie warto oceniać ludzi własną miarą. Musieliśmy kupić samochód do przewozu zwierząt, Nikt z nas nie pomyślał, że padniemy ofiarą oszusta. W trakcie poprzednich napraw wyszło na jaw, że samochód nie ma 220 tyś przebiegu tylko prawie 450 tyś, Naprawiliśmy uszkodzoną uszczelkę pod głowicą, wtryski i rozrusznik. Teraz odmówiła współpracy turbosprężarka....

Marzymy o innym samochodzie z pewną historią, na którym będziemy mogli polegać ale jeśli pomożecie nam naprawić ten który mamy to też będziemy przeszczęśliwi.

Samochód u nas pracuje tak jak i my 24 godziny na dobę. Przez ostatni rok przywieźliśmy do Centrum Opieki nad Zwierzętami ponad 500 psów i kotów. Całe szczęście część wraca do opiekunów a reszcie znajdujemy nowe, odpowiedzialne i kochające domy.

My i nasi podopieczni będziemy wdzięczni za każde wsparcie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Fundacja Siedem Życzeń - awatar

  Fundacja Siedem Życzeń

  18.07.19
  18.07.19

  Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się nam pomóc :) Udało nam się zebrać naprawdę pokaźną kwotę :) Okazało się niestety, że to nie tylko turbosprężarka ale wymagany jest poważniejszy remont silnika... Ale i tak dzięki Wam jest nam łatwiej pokryć koszty naprawy :)

Komentarze


 • Mirka.O - awatar

  Mirka.O

  18.06.19
  18.06.19

  👍👍👍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.06.19
  18.06.19

  Poszło w świat! ;)

1 920 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Weronika Bagniewska - awatar
Weronika Bagniewska
10
K.S. - awatar
K.S.
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Natalia Mogilko - awatar
Natalia Mogilko
50
Mechi - awatar
Mechi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij