Zbiórka Koń śpi w stajni, a jeździec... - miniaturka zdjęcia

Koń śpi w stajni, a jeździec... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Koń śpi w stajni, a jeździec... - zdjęcie główne

Koń śpi w stajni, a jeździec...

520 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Igor Machnik - awatar

Igor Machnik

Organizator zbiórki

Nazywam się Igor Machnik i reprezentuję Fundację Pałac Wysoka, która kontynuuje rewitalizację Zespołu Pałacowo Parkowego w Wysokiej. Obiekt zakupiony w 2008 roku na licytacji sądowej, zapewne dzisiaj już by nie istniał. 

Ogromnym nakładem sił i środków zatrzymaliśmy destrukcję Pałacu, co więcej rozpoczęliśmy odbudowę. Wsparł Nas Wojewódzki Konserwator Zabytków, Minister Kultury, Gmina Branice, lokalne firmy, wolontariusze, a szczególnie moja rodzina: żona i dzieci; dokonaliśmy niemożliwego: tchnęliśmy w to miejsce nowe życie.

Koniecznie zobacz też:

https://www.facebook.com/zamekwysoka

Zespół Pałacowo Parkowy z Folwarkiem jest dzisiaj obiektem tętniącym życiem, odbywają się tu Nasze autorskie wydarzenia jak i we współpracy; wydarzenia sportowe i kulturalne. Te najważniejsze w tym roku to:

Cykl spotkań " Popiątki w Galerii Spichlerz

Samochodowy Rajd Pałacowy /Rajd Modeli 1:10/,

Plenery Artystyczne W Pałacu,

I Galerii Spichlerz

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Południowej Amatorów w skokach przez przeszkody,

https://www.youtube.com/watch?v=fJz_mxeAJv4

Cisarska Rally Weteran Pit Stop w Wysokiej - rajd starych samochodów, 

Poplenerowy Wernisaż.

 Polsko Czeskie kolędowanie z jarmarkiem świątecznym które odbędzie się 7 grudnia.

Barierą dalszego rozwoju i uzyskania samodzielności finansowej jest brak miejsc noclegowych, dla grup przyjeżdżających do nas na zawody, treningi czy warsztaty edukacyjne.

Na poddaszu starej stajni jest wspaniałe miejsce żeby zrealizować to zadanie, ale musimy wykonać tu prace adaptacyjne, których pierwszym etapem będzie budowa schodów, miejscowa naprawa dachu i montaż okien połaciowych, oraz gruntowne sprzątanie; przewidywany koszt to 25 tysięcy zł. Na które składają się zakup i budowa schodów zewnętrznych za 11,4 tyś zł, plus miejscowa naprawa dachu za 1.6 tyś zł, oraz 8 okien połaciowych z montażem 1,5 tyś szt = 12 tyś, prace pomocnicze i sprzątanie wykonamy własnymi siłami.

 W następnym etapie robót wykonamy naprawę i konserwację konstrukcji więźby dachowej i jej ocieplenie; przewidywany koszt to 28.5 tysiąca zł W trzecim etapie trzeba będzie wykonać łazienki, podłogi; koszt przewidywany 26,5 tysiąca zł.  Całość wyposażymy w łóżka piętrowe i szafki osobiste, w części wspólnej stanie wielki drewniany stół z ławami; przewidywany koszt 22,3 tysiące zł.

Czas na przechwałki:

Otrzymaliśmy szereg, nagród wyróżnień i nominacji za dotychczasową pracę rewitalizacyjną i kulturalną.

Piszą o Nas w lokalnych mediach, w TV i radio, zbieramy najwyższe noty i wyróżnienia, od urzędów, organizacji, osób publicznych jak i prywatnych, Ale największą wartością są goście; odwiedzają nas znakomici goście z kraju i zagranicy, wielu uczestniczy w wydarzeniach już od wielu lat. 

Lista wyróżnień i nagród na profilu Pałac w Wysokiej w bieżących postach https://www.facebook.com/zamekwysoka/ chętnie odpowiem na pytania. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
520 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Igor Machnik - awatar

Igor Machnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomasz Paczko - awatar
Tomasz Paczko
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wojciech Kluczkiewicz - awatar
Wojciech Kluczkiewicz
50
Aga F - awatar
Aga F
20
Kamil kopczynski - awatar
Kamil kopczynski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij