Zbiórka Koń śpi w stajni, a jeździec... - miniaturka zdjęcia

Koń śpi w stajni, a jeździec... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Koń śpi w stajni, a jeździec... - zdjęcie główne

Koń śpi w stajni, a jeździec...

521 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Igor Machnik - awatar

Igor Machnik

Organizator zbiórki

Nazywam się Igor Machnik i reprezentuję Fundację Pałac Wysoka, która kontynuuje rewitalizację Zespołu Pałacowo Parkowego w Wysokiej. Obiekt zakupiony w 2008 roku na licytacji sądowej, zapewne dzisiaj już by nie istniał. 

Ogromnym nakładem sił i środków zatrzymaliśmy destrukcję Pałacu, co więcej rozpoczęliśmy odbudowę. Wsparł Nas Wojewódzki Konserwator Zabytków, Minister Kultury, Gmina Branice, lokalne firmy, wolontariusze, a szczególnie moja rodzina: żona i dzieci; dokonaliśmy niemożliwego: tchnęliśmy w to miejsce nowe życie.

Koniecznie zobacz też:

https://www.facebook.com/zamekwysoka

Zespół Pałacowo Parkowy z Folwarkiem jest dzisiaj obiektem tętniącym życiem, odbywają się tu Nasze autorskie wydarzenia jak i we współpracy; wydarzenia sportowe i kulturalne. Te najważniejsze w tym roku to:

Cykl spotkań " Popiątki w Galerii Spichlerz

Samochodowy Rajd Pałacowy /Rajd Modeli 1:10/,

Plenery Artystyczne W Pałacu,


I Galerii Spichlerz

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Południowej Amatorów w skokach przez przeszkody,

https://www.youtube.com/watch?v=fJz_mxeAJv4

Cisarska Rally Weteran Pit Stop w Wysokiej - rajd starych samochodów, 

Poplenerowy Wernisaż.

 Polsko Czeskie kolędowanie z jarmarkiem świątecznym które odbędzie się 7 grudnia.

Barierą dalszego rozwoju i uzyskania samodzielności finansowej jest brak miejsc noclegowych, dla grup przyjeżdżających do nas na zawody, treningi czy warsztaty edukacyjne.

Na poddaszu starej stajni jest wspaniałe miejsce żeby zrealizować to zadanie, ale musimy wykonać tu prace adaptacyjne, których pierwszym etapem będzie budowa schodów, miejscowa naprawa dachu i montaż okien połaciowych, oraz gruntowne sprzątanie; przewidywany koszt to 25 tysięcy zł. Na które składają się zakup i budowa schodów zewnętrznych za 11,4 tyś zł, plus miejscowa naprawa dachu za 1.6 tyś zł, oraz 8 okien połaciowych z montażem 1,5 tyś szt = 12 tyś, prace pomocnicze i sprzątanie wykonamy własnymi siłami.

 W następnym etapie robót wykonamy naprawę i konserwację konstrukcji więźby dachowej i jej ocieplenie; przewidywany koszt to 28.5 tysiąca zł W trzecim etapie trzeba będzie wykonać łazienki, podłogi; koszt przewidywany 26,5 tysiąca zł.  Całość wyposażymy w łóżka piętrowe i szafki osobiste, w części wspólnej stanie wielki drewniany stół z ławami; przewidywany koszt 22,3 tysiące zł.

Czas na przechwałki:

Otrzymaliśmy szereg, nagród wyróżnień i nominacji za dotychczasową pracę rewitalizacyjną i kulturalną.

Piszą o Nas w lokalnych mediach, w TV i radio, zbieramy najwyższe noty i wyróżnienia, od urzędów, organizacji, osób publicznych jak i prywatnych, Ale największą wartością są goście; odwiedzają nas znakomici goście z kraju i zagranicy, wielu uczestniczy w wydarzeniach już od wielu lat. 

Lista wyróżnień i nagród na profilu Pałac w Wysokiej w bieżących postach https://www.facebook.com/zamekwysoka/ chętnie odpowiem na pytania. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
521 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Igor Machnik - awatar

Igor Machnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Proszę uważać na wykonawców, niektórzy za montaż okien biorą 25k - awatar
Proszę uważać na wykonawców, niektórzy za montaż okien biorą 25k
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomasz Paczko - awatar
Tomasz Paczko
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wojciech Kluczkiewicz - awatar
Wojciech Kluczkiewicz
50
Aga F - awatar
Aga F
20
Kamil kopczynski - awatar
Kamil kopczynski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij