Zbiórka Stań na nogi Przemku.s - zdjęcie główne

Stań na nogi Przemku.s

10 827 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 199 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Skrzypczak - awatar

Przemysław Skrzypczak

Organizator zbiórki

Nazywam się Przemysław Skrzypczak .W2013 miałem operacje.Diagnoza nowotwór mózgu rak złośliwy.Ot tamtej pory poruszam się na wózku inwalidzkim codziennie nizbędna rehabilitacja na którą mnie nie stać .Bardzo proszę o pomoc.Za wszelką cenę chciałbym być niezależny od wózka inwalidzkiego móc normalnie funkcjonować .DZIĘKUJE ZA WSPARCIE I POMOC POZDRAWIAM SERDECZNE

 

 

My name is Przemysław Skrzypczak. In 2013 I had operations. The diagnosis of cancer of the brain cancer malignant. OT then I am in a wheelchair every day nizbędna diabetes which I can not afford. Very please help. By all means I would like to be independent from a wheelchair to be able to function normally. THANK YOU FOR YOUR SUPPORT AND HELP CHEERS THANKS VERY MUCH.                                                                                          Potrzebuje waszej pomocy znalazłem dobrego rehabilitanta ale skończyły mi się pieniądze proszę o drobny datek abym mógł kontynuować    . Bez waszej pomocy nie dam rady stanąć na nogi. Dziękuje z całego serca 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Przemysław Skrzypczak - awatar

  Przemysław Skrzypczak

  27.08.19
  27.08.19

  kroki po operacji guza mózgu

Komentarze


 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  30.01.20
  30.01.20

  Wytrwałości w drodze do celu . Pozdrawiam

 • Mirka Gołembka - awatar

  Mirka Gołembka

  30.01.20
  30.01.20

  Siły wytrwałości i wiary życzę. Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.20
  26.01.20

  Zdrówka i pozdrawiam

  • Przemysław Skrzypczak - awatar

   Przemysław Skrzypczak - Organizator zbiórki

   26.01.20
   26.01.20

   Dzięki . Pozdrawiam

 • Marek Smelkowski - awatar

  Marek Smelkowski

  26.01.20
  26.01.20

  Wszystkiego dobrego!

  • Przemysław Skrzypczak - awatar

   Przemysław Skrzypczak - Organizator zbiórki

   26.01.20
   26.01.20

   Dziekuje bardzo . Pozdrawiam

 • Mariola Szerment - awatar

  Mariola Szerment

  25.01.20
  25.01.20

  Mariola Szerment

10 827 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 199 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Skrzypczak - awatar

Przemysław Skrzypczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 199

Ro Land - awatar
Ro Land
20
Radosław Drążkowski - awatar
Radosław Drążkowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magdalena Marchelek-Pawlak - awatar
Magdalena Marchelek-Pawlak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Kunert - awatar
Łukasz Kunert
120
Natalia Nowak - awatar
Natalia Nowak
10
Małgorzata Tyczynska - awatar
Małgorzata Tyczynska
45
Agnieszka Kędziora - awatar
Agnieszka Kędziora
50
Ewa Gucińska - awatar
Ewa Gucińska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij