Zbiórka Start-up wspomóż innowacyjność - miniaturka zdjęcia

Start-up wspomóż innowacyjność Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Start-up wspomóż innowacyjność - zdjęcie główne

Start-up wspomóż innowacyjność

20 zł  z 53 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Wspomóż Innowacyjność - awatar

Wspomóż Innowacyjność

Organizator zbiórki

Kim jesteśmy?

                            Przemysław Kucharek i Maciej Czajczyński - pomysłodawcy                                                                                    i liderzy zespołu realizującego projekt.


Jesteśmy studentami szukającymi własnej drogi rozwoju. Jak to u młodych ludzi mamy mnóstwo pomysłów i zapału. Korzystając z tej strony chcemy nie tylko zebrać pieniądze na rozkręcenie własnej firmy ale przede wszystkim znaleźć odpowiedź na pytania: Czy są one dobre? Czy kogoś zainteresują? Czy komuś będą potrzebne? 

Dzisiejsze czasy cechują się powstawaniem firm nie tylko dla zysku, ale dla samej przyjemności tworzenia i dla idei jej przyświecającej. Evan Spiegel założyciel i CEO Snapchata tak wypowiedział się o nie sprzedaniu Snapa Facebookowi:


                          "Jest tylko kilka osób na świecie, które mogą zbudować wielki 

                           biznes. Myślę, że zamienienie tego na jakieś krótkotrwałe

                          korzyści nie jest zbyt interesujące"


Jaki jest łatwiejszy sposób na sprawdzenie czy pomysł może się sprawdzić jeśli nie dać go do oceny ludziom, którzy nie tylko o nim się wypowiedzą, ale własnym kapitałem pomogą mu wystartować.  


Nasz pomysł:

          Chcemy stworzyć portal społecznościowy, do profesjonalnego kreowania marki w internecie. Każdy będzie mógł przy użyciu profesjonalnych narzędzi i po potwierdzeniu, że jest rzeczywistą osobą budować w sposób przemyślany swój wizerunek w sieci

              Portal społecznościowy byłby połączony z przestrzenią, w której zarówno pracownicy jak i pracodawcy mogliby przy użyciu flirtów i odpowiednich algorytmów szukać interesujących ich ofert. 

          Każdy użytkownik miałby możliwość powiązania ze swoim kontem sprzedaż internetową swoich produktów np. hand made, płyt muzycznych, koszulek, gadżetów bez konieczności angażowania pośredników. 

         Są to trzy różne powiązanie ze sobą pomysły, na których chcemy skupić się na samym początku. Wraz z rozwojem naszej usługi pojawiałyby się coraz to nowe rozwiązania.


Jak wykorzystamy zebrane środki?


 I etap

 Wybranie odpowiedniej drogi prawnej dla przyszłej firmy. Rozpoczęcia prac nad              regulaminem użytkowania portalu. 

 II etap

Stworzenie prototypu strony internetowej. Możliwość korzystania z niego dla wyselekcjonowanej grupy testowej, która opiniowała będzie jakość usług, wychwytywała błędy i proponowała ulepszenia (do grupy testowej zaprosimy także osoby, które wezmą udział w zbiórce - wpłaty powyżej 350 zł).

III etap

Podsumowanie efektów prazy z grupą testową. Stworzenie programu dalszego rozwoju portalu. Wprowadzenie poprawek. Zbudowanie kosztorysu utrzymania strony w zależności od ilości użytkowników. 

 IV etap

Założenie firmy. Poszukiwanie inwestorów (zarówno prywatnych jak i publicznych), chętnych wesprzeć dalszy rozwój naszego projektu. Wyjazd na konferencje dla innowacyjnych firm, udział w konkursach dla start-upów. 

  V etap 

 Odejście od finansowania z tej zbiórki. Zapewnienie wszystkim uczestnikom zbiórki dostępu do zbudowania własnego konta w pierwszej kolejności po wystartowaniu ze stroną w pełnej wersji. 


Informacje na temat postępów będą publikowane na stronie zbiórki (zarys ogólny). Bardziej szczegółowe dane będą dla osób, które wezmą udział w zbiórce oraz zapiszą się na newsletter (mail z wyrażeniem chęci otrzymywania wiadomości pod adres [email protected]).

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.04.2017
    03.04.2017

    Powodzenia!

20 zł  z 53 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Wspomóż Innowacyjność - awatar

Wspomóż Innowacyjność

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij