Zbiórka Staś i Nela - ekstrakcja zębów - miniaturka zdjęcia

Staś i Nela - ekstrakcja zębów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Staś i Nela - ekstrakcja zębów - zdjęcie główne

Staś i Nela - ekstrakcja zębów

261 zł  z 560 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Szymańska - awatar

Karolina Szymańska

Organizator zbiórki

Witam.

Mam na imię Karolina, jestem posiadaczką dwóch króliczków - Stasia i Nel. Oba są rasy Karzełek Teddy, która to ma problemy z uzębieniem, ze względu na kształt czaszki.

Staś dodatkowo nie jest szczęściarzem i niestety choruje też na tzw. E.C.. Dzisiaj mieliśmy profilaktykę stomatologiczną u Stasia - koszt jej wyniósł 140zł, na który byłam przygotowana. Niestety na ekstrakcje zębów tak szybką u tak młodego króliczka (1 rok i 1 miesiąc) i takie duże koszta (a nie wiadomo czy nie będzie komplikacji i przez to kolejne koszta) nie byłam przygotowana. Dodatkowo okazało się, że musimy też zrobić profilaktykę stomatologiczną u Neli, bo już rodzi się ten sam problem z uzębieniem. Dlatego też zwracam się z prośbą do Państwa o pomoc.

Dla autentyczności podam tutaj link do strony na facebooku, na której jest cała historia tej dwójki: https://www.facebook.com/krolikiwzagrodzie/

Dorzucam skan z dzisiejszej wizyty u weterynarza:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karolina Szymańska - awatar

  Karolina Szymańska

  17.08.2018
  17.08.2018

  Wczoraj króliki były u weterynarza. Staś miał kontrolne RTG czaszki. Niestety wyszedł jakiś cień, który prawdopodobnie jest odrostem jednego zęba. To oznacza kolejne koszta, gdyż będzie trzeba go usunąć kiedy w pełni odrośnie. U Neli zaś musimy w ciągu miesiąca zrobić profilaktykę stomatologiczną. To koszt 140 zł. Nie wiemy ile wyjdzie ponowne usunięcie zęba u Stasia. Leki przeciwbólowe, sam zabieg oraz kolejne RTG i wizyty kontrolne po usunięciu kosztują. Prosimy więc o dalszą pomoc i dziękujemy za obecną.

Komentarze


 • Jakub Kaczorowski - awatar

  Jakub Kaczorowski

  14.06.2018
  14.06.2018

  Była ekipa Hypercrafta pomaga i pozdrawia :D

  • Karolina Szymańska - awatar

   Karolina Szymańska - Organizator zbiórki

   14.06.2018
   14.06.2018

   Dziękujemy 😇❤️❤️❤️

261 zł  z 560 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Szymańska - awatar

Karolina Szymańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

eSUBA94 - awatar
eSUBA94
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Pudzian - awatar
Pudzian
10
Izabela Kabacińska - awatar
Izabela Kabacińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
NRUB - awatar
NRUB
10
Jakub Kaczorowski - awatar
Jakub Kaczorowski
20
Brechol - awatar
Brechol
50
Monika - awatar
Monika
20
Bloody - awatar
Bloody
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij