Zbiórka Stawiamy Tomka na nogi - miniaturka zdjęcia

Stawiamy Tomka na nogi

Zbiórka Stawiamy Tomka na nogi - zdjęcie główne

Stawiamy Tomka na nogi

77 225 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 726 osób
Wpłać teraz
 
Marcin Morawiak - awatar

Marcin Morawiak

Organizator zbiórki

Szanowni Darczyńcy,

Chciałbym opowiedzieć Wam o Tomku i trudnym czasie, który trwa dla Niego
i jego Najbliższych od kilkunastu dni. 

Tomek "Laser" Lasota jest jedną z najbardziej pozytywnych osób, którą znam-osobą, którą wszyscy znamy. Ma niesamowitą zdolność zjednywania sobie ludzi. Po prostu nie da się go nie lubić. Kiedy spotkasz Tomka na swojej drodze
z pewnością go zapamiętasz. A gdy porozmawiasz z Tomkiem chociaż krótką chwilę, będziesz mieć wrażenie, że znacie się od lat tylko jakiś czas się nie widzieliście. Potrafi poprawić humor nawet w najgorszy dzień. Taką osobowość ma Tomek, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Ma też niebywałą siłę charakteru oraz wrodzony upór. Jest dobrym i lojalnym przyjacielem, na którego zawsze można liczyć. Teraz Tomek potrzebuje pomocy od nas wszystkich. 

25 czerwca 2020 roku los sprawił, że świat Tomka i jego partnerki Kasi zatrzymał się na chwilę. Wracając z długo wyczekiwanego i zasłużonego urlopu ze swoją ukochaną Kasią ulegli wypadkowi, w wyniku którego Tomek stracił prawą nogę
a Kasia doznała skomplikowanych złamań ręki i nogi. Lekarze przez kilka godzin walczyli o jego życie. Udało się uratować Tomka, ale nogi niestety nie. Tomek się nie poddał - po skomplikowanej operacji i amputacji, która na chwilę go załamała, już po trzech dniach stanął i zaczął poruszać się o kulach. Postanowił, że najszybciej jak to możliwe, dojdzie do sprawności by móc samodzielnie chodzić i funkcjonować. Nie będzie to jednak możliwe bez protezy prawej nogi
i długiej oraz kosztownej rehabilitacji. 

Tomek ma dla kogo walczyć. Walczy dla siebie, ale też swoich Ukochanych Najbliższych. Ma dwójkę dzieci - 3 letnią, uroczą córeczkę Zojkę, 16 letniego syna Sebastiana oraz swoją ukochaną, piękną zawsze uśmiechniętą partnerkę Kasię. Środki finansowe, których potrzebuje Tomek przewyższają jego obecne możliwości, szczególnie, że nie jest w stanie tej chwili pracować. Sam utrzymuje rodzinę, dlatego zebranie tak ogromnej kwoty jest dla niego niemożliwe. 

Tomek zawsze był bardzo aktywną osobą i jest tak też teraz. Nie potrafi usiedzieć spokojnie w jednym miejscu. Teraz musiał oswoić się z nową rzeczywistością, która okazała się nie być łatwa. Każdego dnia walczy o powrót do sprawności. Jest bardzo silny uparty i dzielny. Barierą nie do przeskoczenia w powrocie do pełnej sprawności są środki finansowe. Dlatego w imieniu Tomka
i bliskich mu osób bardzo prosimy o wsparcie wszystkich dobrych ludzi. Każda złotówka jest na wagę złota. Pozwólmy wszyscy stanąć Tomkowi ponownie na obie nogi. Jestem pewien, że ta spontaniczna zbiórka będzie dla Tomka kolejnym dużym zastrzykiem energii fizycznej i psychicznej do dalszej walki. Wiemy, że się nie podda - pomóżmy Tomkowi w tym wszyscy. 

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Zenon Pawłowski - awatar

  Zenon Pawłowski

  08.08.20
  08.08.20

  Wracaj do zdrowia...👍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.07.20
  31.07.20

  Wracaj do zdrowia kolego!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.07.20
  28.07.20

  Wspieramy i życzymy samych już tylko radosnych dni

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.07.20
  27.07.20

  Musi się udać, da Pan radę! 💪

 • Łukasz Stupiec - awatar

  Łukasz Stupiec

  26.07.20
  26.07.20

  Głowa do góry, będzie dobrze !

77 225 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 726 osób
Wpłać teraz
 
Marcin Morawiak - awatar

Marcin Morawiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 726

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Zenon Pawłowski - awatar
Zenon Pawłowski
400
Przemysław Błaszczyk - awatar
Przemysław Błaszczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystyna Zysk - awatar
Krystyna Zysk
100
Beata Grimaldi - awatar
Beata Grimaldi
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
K i B - awatar
K i B
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij