Zbiórka Stella's Story - zdjęcie główne

Stella's Story

0 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Stella's Story - awatar

Stella's Story

Organizator zbiórki

Stella's Story -Chapter 1

Moja historia zaczyna się 7 sierpnia 2016 w przydrożnym rowie w okolicach Ciechanowa. Jest piękne niedzielne popołudnie, świeci sierpniowe, łaskawe słońce... jestem przerażona, nie mogę się ruszyć, coś stało się z moimi tylnymi nóżkami. Ni pamiętam co to było... czy potrącił mnie samochód, czy spadłam z drzewa zbytnio ufając w swoje umiejętności. Mijają mnie ludzie i samochody, ale nikt mnie nie widzi.Donośnym miałczeniem wzywam pomocy...Niestety... Nie pamiętam ile już tu leżę. Jestem głodna, spragniona, zmęczona... 

Stella's Story-Chapter 2

Jakaś para, na oko sympatyczna, w końcu usłyszała moje krzyki. Zorientowali się, że coś nie tak z moją prawą nogą. Zabrali mnie z tego rowu nareszcie. Takim pojazdem na dwóch kołach jedziemy całkiem szybko, podoba mi się! Gdzie ja jadę? Może do domu? 

Stella's Story- Chapter 3

8 sierpnia 2016- Międzynarodowy Dzień Kota- super okazja żeby się dowiedzieć, że sobie już nie poskaczę. Zwiedziłam prawie całe miasto,wizyty u czterech miłych osób, u których pachnie wszelką zwierzyną świata, a najbardziej psami i lekami. U jednego typka było akwarium w poczekalni, super telewizja analogowa, ale nie dali mi długo popatrzeć. Zaprosili na sesję zdjęciową, ale dziwną jakąś. Wyrywałam się, starałam jak mogłam pokazać mój lepszy profil, a oni uparli się na tylne nogi... Dziwni są... i miny zmartwione mają... wiem,wiem... połamane nóżki mam. Kto to poskłada?! Koronkowa robota...

Stella's Story-Chapter 4

10 sierpnia 2016

Noc spędziłam poza domem tych sympatycznych ludzi. A fajnie tam było; mają dwa akwaria, w jednym pływa taka duża złota rybka. Nie uwierzycie, ale spełnia życzenia- poprosiłam ją po cichu żebym mogła znów chodzić. Obiecała, że będę ... i dotrzymała słowa.Rano w lecznicy zbadał mnie miły weterynarz. Pogadał z moimi Wybawcami. Obiecał złożyć moją prawą nogę i biodro w lewej. To sporo kosztuje. Potem dojdą jeszcze koszty konsultacji i dalszego leczenia. Ale wiem, że na pomagam.pl wszytko jest możliwe i zebranie takiej kwoty to kwestia czasu. Bardzo chcę wrócić do domu z dwoma akwariami i chodzić bez bólu... i poklepać łapką tą złotą rybkę w ramach podziękowania...woda w akwarium chyba nie jest taka mokra jak się wydaje!?

Proszę wszystkie osoby, które to czytają o dokonanie wpłaty na pokrycie kosztów operacji (1700 zł.) i dalszego mojego leczenia. Bądźcie moimi Złotymi Rybkami- obiecuję miłe mruczenie i poklepanie łapką!

Jeśli zbierzemy więcej pieniędzy przeznaczymy je na leczenie i pomoc potrzebującym kotom i psom z Ciechanowa i okolic. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Stella's Story - awatar

Stella's Story

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij