Zbiórka Mniej niechcianych... - zdjęcie główne

Mniej niechcianych...

140 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Marzeniem każdej fundacji ratującej psy jest... nie musieć istnieć...Marzeniem jest świat, w którym nie ma nieszczęśliwych psów potrzebujących pomocy. To wydaje się nierealne, dopóki psy będą się mnożyć bez kontroli, dopóki będą istniały niechciane mioty, szczeniaki  urodzone na straty... STERYLIZACJA to dla naszego społeczeństwa wciąż rewolucja... KASTRACJA tym bardziej nie mieści się w kategoriach obowiązków właścicieli.  A przecież  większość zaginięć psów, nawet tych dobrze traktowanych, ukochanych - wydarza się , kiedy w okolicy jest cieczka. Pies wędruje za głosem natury i już nie znajduje drogi do domu... Wciąż pokutuje stereotyp według którego macierzyństwo suczki dobrze wpływa na jej stan zdrowia! A są i tacy, którzy ten zabieg postrzegają  w kategoriach grzechu!!! Walczymy więc nie tylko z mnożeniem psów ale i z ludzką mentalnością, która temu sprzyja. Ta zbiórka jest po to, żebyśmy mogli edukować i działać. Dzięki fundacji kilkanaście suczek w okolicznych  gospodarstwach już nie urodzi niechcianych szczeniąt.  Chcemy to kontynuować.Nasze psy bezwzględnie poddajemy zabiegom. W roku 2017  wykonaliśmy ich blisko setkę. To największe wydatki obok faktur za pobyt w hotelach. Ale na tym głównie polega zwalczanie przyczyn bezdomności.  Tę zbiórkę chcemy prowadzić przez cały rok, a uzyskane dzięki niej środki przeznaczyć właśnie na ten cel. 

Na zdjęciu poniżej nasza TUTSI,  jeszcze niedawno bezdomna, odpoczywa po sterylizacji. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
140 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Lolka - awatar
Lolka
20
Olka - awatar
Olka
20
Ela Kręciejewska - awatar
Ela Kręciejewska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij