Zbiórka Sterylizujemy koty - zdjęcie główne

Sterylizujemy koty

856 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbiórka ta ma na celu zebranie funduszy na sterylizację wiejskich kotów. 

Na jednej z posesji, ok. 30 kilometrów od Tarnowa, obecnie przebywa 12 kotów, z czego aż 9 z nich to kotki! Łatwo policzyć jak bardzo szybko stado może się powiększyć. 

Do tej pory, nasz inspektorat pokrył koszty 4 sterylizacji. Niestety zabrakło nam funduszy na kolejne zabiegi. 

Bardzo prosimy Państwa o pomoc. Tylko zabiegi kastracji są skuteczną metodą w walce z bezdomnością zwierząt! 

Tylko w ten sposób możemy uniknąć niechcianych kociąt, które będą cierpiały na koci katar, panleukopenię czy zostaną rozjechane przez auta. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

  OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie

  09.07.21
  09.07.21

  Bezdomna kotka z Klikowej już więcej nie urodzi niechcianych kociąt. To kolejna kotka poddana zabiegowi sterylizacji ze stadka, którym opiekuje się P. Maria. Wszelkie koszty związane z zabiegami ponosi nasz inspektorat.

  Zdjęcie aktualizacji 71 107

Komentarze


 • Katarzyna Karolak - awatar

  Katarzyna Karolak

  12.08.21
  12.08.21

  Powodzenia kochani

  • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

   OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - Organizator zbiórki

   19.08.21
   19.08.21

   Dziękujemy!

856 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 30

Marta - awatar
Marta
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Patryk&Gabriel - awatar
Patryk&Gabriel
20
Katarzyna Karolak - awatar
Katarzyna Karolak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij