Zbiórka Sterylkowa Skarbonka - zdjęcie główne

Sterylkowa Skarbonka

10 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Złola S. - awatar

Złola S.

Organizator zbiórki

Witajcie. Tym razem zbieramy na sterylizację radomskich  bezdomniaków. Pozostało 6 kocic, które z powodu wyczerpania zasobów tegorocznej akcji sterylizacji nie załapały się do zabiegów. Jest ich tak wiele, a ciągle ktoś, gdzieś zgłasza nam nowe.  Są 4 dorosłe kocice na początku listy - i to o nie chcemy zadbać w pierwszej kolejności, są też młode kotki, które za kilka miesięcy będą już gotowe do rozmnażania się. Spróbujmy temu zapobiec. Jeśli nie możesz wesprzeć finansowo tego celu, lub dać dom tymczasowy kocicy do czasu zdjęcia szwów po zabiegu, prosimy- udostępnijcie naszą akcję wszędzie gdzie możecie. Macie znajomych w całej Polsce :-) Niech się ta akcja "rozniesie" i pomoże nam zminimalizować bezdomność. 

Zapraszamy po więcej informacji do strony opowieści z różnych miejsc na fb. Tam są historie radomskich kocic, które czekają na Wasze wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Złola S. - awatar

  Złola S.

  11.09.2018
  11.09.2018

  Kolejna kotka podrzucona na działki. Czy to się kiedyś skończy?
  Młoda i gotowa do rozmnażania. Oswojona, czysta i złakniona pieszczot.

  Zdjęcie aktualizacji 19 536

10 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Złola S. - awatar

Złola S.

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Kamila Perczak - awatar
Kamila Perczak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij