Zbiórka Dzieci z Domu dla Dzieci-Mikołaj - zdjęcie główne

Dzieci z Domu dla Dzieci-Mikołaj

5 371 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Stowarzyszenie Promyk - awatar

Stowarzyszenie Promyk

Organizator zbiórki

Witamy :)

Nazywamy się Natalia Urbanowicz i Monika Dworecka - czwarty rok z rzędu realizujemy projekt dla Dzieci - w trym roku dla Cudownych Dzieci z Domu dla Dzieci w Nowym Dworze Gdańskim ( jeżeli uda się uzbierać wystarczającą ilość środków finansowych zorganizujemy również projekt dla Dzieci w Domu dla dziecka w Malborku - łącznie dla 30 Dzieci :) i wówczas edytujemy zbiórkę o informację o Dzieciach ).

-edit dzięki Wam możemy zacząć spełniać marzenia z Listów do Świętego Mikołaja Dzieci z Domu dla Dziecka w Malborku 😃. 

Dom A i Dom B - łącznie 30 Dzieciaczków w wieku od 3 miesięcy do 20 lat. 

Wigilia w Malborku odbędzie się 21.12.2022 i wówczas wręczymy Dzieciom prezenty.

W sumie obdarujemy z Wasza pomocą 45 Cudownych Dzieciaczkow.

Na co dzień jesteśmy pracownikami ( asystent rodziny i pracownik socjalny ) w Miejsko - Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Gdańskim. 

Z chęci pomagania innym znajdującym się w potrzebie zrodził się pomysł założenia własnego stowarzyszenia, i tak też się stało i od tej pory będziemy pomagać z ramienia - Stowarzyszenia "Promyk" KRS 0000984897 NIP 5821634375.

Adres e-mail [email protected]  chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

W tym roku analogicznie do ubiegłych lat chcemy spełnić marzenia Dzieci z listów do Świętego Mikołaja z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie Dzieci zasiadły właśnie do stworzenia własnych listów ze swoimi osobistymi marzeniami - bez Waszego wsparcia wiemy, że nie uda się osiągnąć wymarzonego celu <3 

Obecny rok nie jest łatwy dla wszystkich, zdajemy sobie z tego sprawę, jednak liczymy, że dla Was również jest ważne dobro i szczęście Dzieci, które oprócz Nas ( Darczyńców = Elfów Świętego Mikołaja ) i swoich Wychowawców nie mają nikogo innego. 

Na chwilę obecną w Domu dla Dzieci w Nowym Dworze Gdańskim przebywa łącznie 15 Dzieci w przedziale wiekowym od 8 do 18 lat : Paweł 18 lat, Natalia 12 lat, Emilia 12 lat , Martyna 8 lat, Ania 12 lat , Agata 16 lat, Kacper 18 lat, Krzysztof 17 lat, Karol 17 lat, Angelika 17 lat, Kinga 17 lat, Błażej 15 lat, Piotrek 17 lat, Natalia 17 lat, Bartek 18 lat.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to bardzo szczególny czas dla Wszystkich. To czas, w którym otwierają się nasze serca, wybaczamy innym, dzielimy się ciepłem i radością oraz dzieją się cuda. Mając na uwadze dobro Dzieci, które NIE MOGĄ liczyć na ciepły i pełen miłości dom rodzinny ale wierzymy, że mogą liczyć na Nas. Dlatego prosimy Was po raz kolejny o wsparcie, ponieważ bez Was po prostu Nam się nie uda. 

Informujemy, że Dyrektor i Zastępca Dyrektora Domu dla Dzieci w Nowym Dworze Gdańskim I Malborku wyrażają zgodę na realizację projektu i zbiórkę środków przez Nasze Stowarzyszenie "Promyk". 

Analogicznie do lat ubiegłych na bieżąco będziemy wrzucać wszelkie zdjęcia listów Dzieci, zakupionych oraz otrzymanych rzeczy dla Dzieci.


Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Promyk - awatar

  Stowarzyszenie Promyk

  26.12.2022
  26.12.2022

  Do zobaczenia za rok 🎁🎅

  Zdjęcie aktualizacji 108 779

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.10.2022
  02.10.2022

  Dziękuję za inicjatywę Pani Natalio 🌻 Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia i pogody ducha, bo dzięki Pani te maluchy mogą poczuć, że są dla kogoś ważne. Stanisław

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.10.2022
  02.10.2022

  To ja Pani dziękuję za inicjatywę Pani Moniko 🌻 Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia i pogody ducha, bo dzięki Pani te maluchy mogą poczuć, że są dla kogoś ważne. Stanisław

  • Stowarzyszenie Promyk - awatar

   Stowarzyszenie Promyk - Organizator zbiórki

   02.10.2022
   02.10.2022

   Bardzo dziękuję za tak miłe słowa Panie Stanisławie i za okazane wsparcie dla Dzieci ;) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.🌞

5 371 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Stowarzyszenie Promyk - awatar

Stowarzyszenie Promyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Barbara Pawszyk - awatar
Barbara Pawszyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Pinson Ewelina - awatar
Pinson Ewelina
200
Iwona Dudek-Zbutowicz - awatar
Iwona Dudek-Zbutowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Inczewska Urszula - awatar
Inczewska Urszula
150
Marek Wiczarski - awatar
Marek Wiczarski
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij