Zbiórka Budujemy Strefę Szkoleń. - zdjęcie główne

Budujemy Strefę Szkoleń.

501 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Klimanek - awatar

Jacek Klimanek

Organizator zbiórki


"Budujemy strefę szkoleń" to moje hasło na ten rok.
Od dziesięciu lat jestem nie tylko rezerwistą, ale też społecznikiem działającym dla edukacji na rzecz obronności. Aktywność w organizacji proobronnej pozwala mi poświęcać własny czas, wiedzę i doświadczenie na rzecz budowania świadomości społecznej, że bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od Nas samych.
Kilka lat temu rozpocząłem koordynowanie działalności klas mundurowych działających przy Technikum nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Międzyrzeczu, od tego czasu wspieram uczniów nie tylko merytorycznie, ale też na tyle, na ile to możliwe rzeczowo, przekazując szkole od czasu do czasu elementy wyposażenia niezbędnego do zajęć.
W roku 2019 chciałbym rozpocząć realizację pomysłu utworzenia przy szkole tzw. Strefy Szkoleń dzięki której uczniowie większość zajęć praktycznych będą mogli realizować na miejscu, nie tracąc czasu na przemieszczanie się, na plac ćwiczeń pobliskiej jednostki wojskowej.
Oczywiście, aby zrealizować taki projekt potrzebne są fundusze i te właśnie chciałbym pozyskać. Zbiórka publiczna daje możliwość uczynienia pierwszego kroku w tym kierunku kolejnymi zaś będą działania samych uczniów, aby również i Oni mogli wnieść swój wkład w rozwój pomysłu.
Szanowni Państwo trudno jest w dzisiejszych czasach uświadamiać społeczeństwu, że o bezpieczeństwo należy dbać zawsze i na wszelkie sposoby, ja robię to tak jak potrafię najlepiej oferując swoją osobę, czas, wiedzę i umiejętności nabyte podczas służby. Ufam, że docenicie Państwo wagę takiego pomysłu i przekażecie choć symboliczny datek na ten moim zdaniem szczytny cel.
Efekty prac nad strefą będzie można obserwować na moim profilu w mediach społecznościowych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Przemysław Majewski - awatar

  Przemysław Majewski

  03.02.19
  03.02.19

  Powodzenia.

  • Jacek Klimanek - awatar

   Jacek Klimanek - Organizator zbiórki

   03.02.19
   03.02.19

   Dziękuję Przemku. Wierzę, że uda nam się zrealizować ten cel. Własny obiekt szkoleniowy, to pewne uniezależnienie się od wojskowego i zdecydowana oszczędność czasu, który można wykorzystać na zajęcia. Jeszcze raz dziękuję.

501 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Klimanek - awatar

Jacek Klimanek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Przemysław Majewski - awatar
Przemysław Majewski
50
Leszek Smykowski Zachodniopomorska ON - awatar
Leszek Smykowski Zachodniopomorska ON
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Robert Utrecht - awatar
Robert Utrecht
20
KURYCHO - awatar
KURYCHO
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Korek - awatar
Korek
30
Darek Dzima - awatar
Darek Dzima
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij