Zbiórka Budujemy Strefę Szkoleń. - zdjęcie główne

Budujemy Strefę Szkoleń.

501 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Klimanek - awatar

Jacek Klimanek

Organizator zbiórki


"Budujemy strefę szkoleń" to moje hasło na ten rok.
Od dziesięciu lat jestem nie tylko rezerwistą, ale też społecznikiem działającym dla edukacji na rzecz obronności. Aktywność w organizacji proobronnej pozwala mi poświęcać własny czas, wiedzę i doświadczenie na rzecz budowania świadomości społecznej, że bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od Nas samych.
Kilka lat temu rozpocząłem koordynowanie działalności klas mundurowych działających przy Technikum nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Międzyrzeczu, od tego czasu wspieram uczniów nie tylko merytorycznie, ale też na tyle, na ile to możliwe rzeczowo, przekazując szkole od czasu do czasu elementy wyposażenia niezbędnego do zajęć.
W roku 2019 chciałbym rozpocząć realizację pomysłu utworzenia przy szkole tzw. Strefy Szkoleń dzięki której uczniowie większość zajęć praktycznych będą mogli realizować na miejscu, nie tracąc czasu na przemieszczanie się, na plac ćwiczeń pobliskiej jednostki wojskowej.
Oczywiście, aby zrealizować taki projekt potrzebne są fundusze i te właśnie chciałbym pozyskać. Zbiórka publiczna daje możliwość uczynienia pierwszego kroku w tym kierunku kolejnymi zaś będą działania samych uczniów, aby również i Oni mogli wnieść swój wkład w rozwój pomysłu.
Szanowni Państwo trudno jest w dzisiejszych czasach uświadamiać społeczeństwu, że o bezpieczeństwo należy dbać zawsze i na wszelkie sposoby, ja robię to tak jak potrafię najlepiej oferując swoją osobę, czas, wiedzę i umiejętności nabyte podczas służby. Ufam, że docenicie Państwo wagę takiego pomysłu i przekażecie choć symboliczny datek na ten moim zdaniem szczytny cel.
Efekty prac nad strefą będzie można obserwować na moim profilu w mediach społecznościowych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Przemysław Majewski - awatar

  Przemysław Majewski

  03.02.2019
  03.02.2019

  Powodzenia.

  • Jacek Klimanek - awatar

   Jacek Klimanek - Organizator zbiórki

   03.02.2019
   03.02.2019

   Dziękuję Przemku. Wierzę, że uda nam się zrealizować ten cel. Własny obiekt szkoleniowy, to pewne uniezależnienie się od wojskowego i zdecydowana oszczędność czasu, który można wykorzystać na zajęcia. Jeszcze raz dziękuję.

501 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Klimanek - awatar

Jacek Klimanek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Przemysław Majewski - awatar
Przemysław Majewski
50
Leszek Smykowski Zachodniopomorska ON - awatar
Leszek Smykowski Zachodniopomorska ON
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Robert Utrecht - awatar
Robert Utrecht
20
KURYCHO - awatar
KURYCHO
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Korek - awatar
Korek
30
Darek Dzima - awatar
Darek Dzima
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij