Zbiórka Stworzenie strony internetowej - miniaturka zdjęcia

Stworzenie strony internetowej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Stworzenie strony internetowej - zdjęcie główne

Stworzenie strony internetowej

570 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Szanowni Państwo,

dwa lata temu powołaliśmy fundację Lubię To tą nazwą pragnęliśmy podkreślić, że po prostu lubimy pomagać, czuć się potrzebni nie tylko ludziom, ale i środowisku. Jako owoc wspólnych przemyśleń oraz w wyniku wielu rozmów z przedstawicielami z różnych branż. W fundacji umożliwiamy organizacjom wspieranie wspólnego myślenia w celu dalszego rozwoju przedsiębiorstw. Tworzymy sieć kontaktów bezpośrednich pomiędzy firmami, a klientami oraz chcemy wydać książeczki edukacyjne dla dzieci na temat ochrony środowiska i niemarnowania jedzenia. 

Naszym punktem w statucie min. jest:

- upowszechnianie oraz promocja przedsiębiorczości, wspieranie rozwoju,

- bezpieczeństwo i ochrona środowiska naturalnego. 

Nasze wartości. 

Tworzymy zespół osób z dużym doświadczeniem oraz pasjami,  który ma wpływ na nasze cele.

Dbamy o nasze otoczenie. Wspieramy partnerów i wsłuchujemy się w ich potrzeby, by działać zgodnie z naszymi celami. 

Kolejny ważnym celem, który to wszystko łączy jest wspieranie polskich przedsiębiorców tworząc sieć kontaktów - networking w celu wymiany kontaktów oraz informacji. Dzięki temu przedstawimy najlepsze osoby w środowisku biznesowym.

Jesteśmy na etapie tworzenia strony internetowej, która pełni funkcję szkoleń, edukacji, networkingu, informacji, polecania wzajemnie usług. 

Na ten cel właśnie zbieramy budżet. 

NASZE CELE

Integracja środowiska biznesu, nauki, administracji, wymiana doświadczeń, tworzenie odpowiedniego klimatu i przestrzeni dla szerokiej współpracy ponadregionalnej osób, firm i instytucji, a także inicjowanie i wspieranie  przedsięwzięć na rzecz pobudzenia przedsiębiorczości oraz prezentacji najlepszych praktyk biznesowych.

Budowanie pozytywnego wizerunku biznesu.

Nawiązywanie kontaktów biznesowych i networking w nowoczesnej odsłonie.

W obszarze ochrony zdrowia chcemy  podnosić jakość życia.

Stworzenie największej platformy networkingowej, szkoleniowej, wymiany produktów i usług.

Każda złotówka jest mile widziana, ale jeżeli chcesz do nas dołączyć i być bardziej widoczny. 

Wystarczy, że przelejesz darowiznę min. 500 zł, a otrzymasz takie korzyści: 

Możliwość prowadzenia webinarów/szkoleń. 

Posty zapraszające przez różne kanały. 

Miejsce w naszym sklepie. 

Informację w social mediach. 

Tekst na bloga. 

Strona robocza, więc to tylko podgląd. 

Zostań partnerem FUNDACJI LUBIĘ TO i pomagaj razem z nami. 

 Pragniemy zaproponować twojej firmie partnerską współpracę, która przyniesie obopólne korzyści.

Zbuduj wizerunek firmy zaangażowanej społecznie. 

W jaki sposób możesz nas wesprzeć?

Wpłacając przez stronę pomagam.pl lub bezpośrednio na konto. 

Filantropia 

Twoja firma może po prostu przekazać darowiznę na cele statutowe. Dzięki temu przedsiębiorstwo ma możliwość odliczenia darowizny do wysokości 10% podstawy opodatkowania.

Możesz pomóc nam dotrzeć do naszych przyszłych darczyńców. Nasza współpraca może polegać na np.: zamieszczeniu loga naszej fundacji w swoich materiałach promocyjnych, stronie internetowej, udostępnienie postu na social mediach, lub linku do zrzutki albo dołączeniu informacji o możliwości wsparcia dla naszej fundacji w wysyłanej korespondencji do swoich klientów. 

Domena - fundacjalubieto.org 

Wywiad z prezes fundacji. 

Przykłady z naszych ostatnich realizacji. 

Zrealizowaliśmy w Gdańsku dn. 24.05.2022 r. 

I kongres "Holistyczne podejście do zdrowego stylu życia" To nasz autorski pomysł wymiany informacji i kontaktów.  

Kolacja charytatywna "Szefowie kuchni gotują dla Pawła" dn. 05.11.2021 r. 

Dnia 26.10.2022 r. zorganizowaliśmy konferencję "Bezpieczeństwo w Twoich rękach" 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
570 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
WOjtek - awatar
WOjtek
50
Tomasz Pawlak - awatar
Tomasz Pawlak
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jacek - awatar
Jacek
50
Artur Lenczewski - awatar
Artur Lenczewski
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij