Zbiórka Strzel piątaka by pokonać RAKA ! - miniaturka zdjęcia

Strzel piątaka by pokonać RAKA ! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Strzel piątaka by pokonać RAKA ! - zdjęcie główne

Strzel piątaka by pokonać RAKA !

291 168 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 347 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Rejowska - awatar

Anna Rejowska

Organizator zbiórki

Szukamy 60 000 tysięcy osób które są wstanie oddać swoją  magiczną pięciozłotówkę. Dzięki tej cennej monecie możemy zdziałać cuda i uratować życie. Tak niewiele a zdziała tak wiele.

                                    Mecz życia : czerwona kartka dla chłoniaka ziarniczego

Mateusz to bardzo energiczny 16-latek, który od zawsze był aktywnym chłopcem. Sport i nauka to jego inspiracja i sposób na nastoletnie życie. Wielka chęć poznawania świata, upór w dążeniu do celu, samodyscyplina i pasja pozwalały mu na to, aby już od najmłodszych lat osiągać rewelacyjne sukcesy sportowe w dwóch odmiennych dyscyplinach sportu. Najpierw  w karate a później w piłce nożnej. Już jako 9-letni chłopiec, zdobył I miejsce na Mistrzostwach Europy oraz I miejsce na Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym Dzieci. 

Później zaczął rozwijać swoją sportową pasję trenując piłkę nożną. Marzył, by w przyszłości zostać piłkarzem na najwyższym poziomie. Jako 12 letni chłopiec został wyróżniony przez PZPN i pojechał na zgrupowanie Kadry Polski LAMO, gdzie mógł się szkolić i realizować swoje marzenia, aby kiedyś zagrać w Reprezentacji Polski. Wielokrotnie na turniejach piłkarskich dzieci był wybierany, jako najlepszy zawodnik i najlepszy strzelec. Był także wielokrotnie powoływany do młodzieżowych zespołów Kadry Podkarpacia.

Zawsze pragnął zdobywać więcej. Nigdy nie poddawał się, choć sport stawia przed młodym człowiekiem wiele wyzwań i wyrzeczeń. Jego wielka chęć zdobywania wymarzonych celów wiązała się także z chęcią pomagania innym, którzy potrzebowali pomocy. Pomimo licznych sukcesów, które odnosił zawsze pozostał skromnym chłopcem, którego sukcesy nigdy nie pozbawiły empatii i życzliwości. 

Szkoła, do której chodzi Mateusz posiada oddziały integracyjne. Sam będąc zdrowym, wysportowanym chłopcem, pomimo wielu absorbujących zajęć, jest bardzo wrażliwy na dzieci z niepełnosprawnością i zawsze znajdował czas, by pomagać, towarzyszyć i po prostu być z doświadczonymi przez los koleżankami i kolegami. W szkole często im pomagał w trakcie codziennych szkolnych wyzwań. Nigdy nie wstydził się kontaktu z chorymi dziećmi. Rozmawiał z nimi pokazując, że jest chętnym słuchaczem. Nigdy ich nie ignorował, nie odtrącał.

Niestety to wszystko, co przez tyle lat udało się mu wypracować legło w gruzach. Nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. U Mateusza został wykryty nowotwór – chłoniak ziarniczy, który w wysportowanym i mocnym organizmie bardzo długo nie dawał znaku o swoim istnieniu.  I teraz Mateusz,  który tak chętnie służył sobą innym, sam potrzebuje pomocy.      Jest w trakcie chemioterapii, którą bardzo źle znosi. Walczy o pozbycie się „złośliwego przeciwnika”, który nieproszony w nim zamieszkał i o możliwość powrotu do normalnego życia. Nastąpił faul na Mateuszu a sprawcą tego jest cichy zabójca – nowotwór złośliwy. 

Właśnie  toczy  się najważniejszy mecz w  życiu  Mateusza.  Mecz  długi  i męczący.               Mecz  o najcenniejszy puchar – o zdrowie i życie!

Pomóżmy wygrać młodemu sportowcowi ten mecz życia, aby mógł cieszyć się życiem nastolatka, wyjść znowu na boisko i zdobywać gole. Pokażmy czerwoną kartkę nowotworowi. Mateusz walczy bardzo dzielnie, bo drzemie w nim duch wojownika. Ale bez wsparcia sam nie da rady. Bo tak ja na boisku gra cała drużyna, tak Mateusz potrzebuje drużyny do pokonania raka. Przypomnijmy mu jak to znowu jest wygrywać.

Stąd ten apel!

Kochani!  Zbiórka organizowana jest na drogą walkę z nowotworem złośliwym, rehabilitację       i powrót do normalnego życia. Pomóżmy Mateuszowi i pokażmy mu, że w walce z chorobą nie jest sam. Tylko dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach znowu będzie mógł robić w życiu to, co daje mu największą radość.

Terapia, na którą prosimy o ofiarność, przyniesie Mateuszowi upragniony powrót do zdrowia. Metoda ta daje praktycznie 100% wyleczalność, ale jak to często bywa, przeszkodą są finanse. Dlatego tak bardzo prosimy o wsparcie. Liczy się każde pięć złotych.

 Każda piątka przybliża Mateusza do zdobycia tego najważniejszego gola, którym jest  zdrowie i życie!

          Za każde wsparcie i życzliwość serdecznie dziękujemy w imieniu Mateusza. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Rejowska - awatar

  Anna Rejowska

  02.11.2020
  02.11.2020

  Witam,
  Pewnie zadajecie sobie pytanie jak tam Mateusz? Co u niego słychać? Jak się czuje? Jak idą postępy w leczeniu?
  Nareszcie dobre wiadomości! 26.10.2020 dostaliśmy badania.
  Organizm Mateusza bardzo dobrze zareagował na leczenie. Guz zmniejszył się o połowę!!!
  Jestem bardzo szczęśliwa. To również dzięki Wam udało się tego dokonać.
  Wszystko jest na dobrej drodze. Kontynuujemy rozpoczętą terapię. W związku z tym nadal są konieczne drogie leki, które musimy kupować na własną rękę, sprowadzając z zagranicy. Leki te nie są refundowane przez NFZ. Mam nadzieję, że uda się nam dokończyć rozpoczętą terapię.
  Organizm Mateusza powoli wraca do zdrowia i mam nadzieję, że kolejne badania pokażą, że guz znowu się zmniejszy. Na to bardzo mocno liczymy. Walka nadal trwa, ale Mateusz nie próżnuje. Walczy o zdrowie, wzmacnia organizm jeżdżąc na rehabilitację i z uśmiechem na twarzy dąży do osiągnięcia celu jakim jest zdrowie.
  Dziękuje Wam, że jesteście z nami i wspieracie nas w tej walce, bo bez Waszej dotychczasowej pomocy nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy.

Komentarze


 • anonimowy - awatar

  anonimowy

  30.12.2022
  30.12.2022

  ⚓...

 • anonimowy - awatar

  anonimowy

  07.11.2022
  07.11.2022

  🙂..

 • anonimowy - awatar

  anonimowy

  02.10.2022
  02.10.2022

  Na start, na nowym etapie - 5x5 🍀🍀🍀🍀🍀 👍👍👍 ...

 • anonimowy - awatar

  anonimowy

  05.07.2022
  05.07.2022

  ✌️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️...

 • anonimowy - awatar

  anonimowy

  01.06.2022
  01.06.2022

  ✌️✌️!

291 168 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 347 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Rejowska - awatar

Anna Rejowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8 347

Adam - awatar
Adam
25
Krzysiek - awatar
Krzysiek
25
Tadek - awatar
Tadek
25
Bogdan - awatar
Bogdan
25
anonimowy - awatar
anonimowy
25
Norbert - awatar
Norbert
50
anonimowy - awatar
anonimowy
15
Sergiusz Włodarczyk - awatar
Sergiusz Włodarczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij