Zbiórka Strzel piątaka by pokonać RAKA ! - miniaturka zdjęcia

Strzel piątaka by pokonać RAKA ! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Strzel piątaka by pokonać RAKA ! - zdjęcie główne

Strzel piątaka by pokonać RAKA !

291 763 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 365 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Rejowska - awatar

Anna Rejowska

Organizator zbiórki

Szukamy 60 000 tysięcy osób które są wstanie oddać swoją  magiczną pięciozłotówkę. Dzięki tej cennej monecie możemy zdziałać cuda i uratować życie. Tak niewiele a zdziała tak wiele.

                                    Mecz życia : czerwona kartka dla chłoniaka ziarniczego

Mateusz to bardzo energiczny 16-latek, który od zawsze był aktywnym chłopcem. Sport i nauka to jego inspiracja i sposób na nastoletnie życie. Wielka chęć poznawania świata, upór w dążeniu do celu, samodyscyplina i pasja pozwalały mu na to, aby już od najmłodszych lat osiągać rewelacyjne sukcesy sportowe w dwóch odmiennych dyscyplinach sportu. Najpierw  w karate a później w piłce nożnej. Już jako 9-letni chłopiec, zdobył I miejsce na Mistrzostwach Europy oraz I miejsce na Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym Dzieci. 

Później zaczął rozwijać swoją sportową pasję trenując piłkę nożną. Marzył, by w przyszłości zostać piłkarzem na najwyższym poziomie. Jako 12 letni chłopiec został wyróżniony przez PZPN i pojechał na zgrupowanie Kadry Polski LAMO, gdzie mógł się szkolić i realizować swoje marzenia, aby kiedyś zagrać w Reprezentacji Polski. Wielokrotnie na turniejach piłkarskich dzieci był wybierany, jako najlepszy zawodnik i najlepszy strzelec. Był także wielokrotnie powoływany do młodzieżowych zespołów Kadry Podkarpacia.

Zawsze pragnął zdobywać więcej. Nigdy nie poddawał się, choć sport stawia przed młodym człowiekiem wiele wyzwań i wyrzeczeń. Jego wielka chęć zdobywania wymarzonych celów wiązała się także z chęcią pomagania innym, którzy potrzebowali pomocy. Pomimo licznych sukcesów, które odnosił zawsze pozostał skromnym chłopcem, którego sukcesy nigdy nie pozbawiły empatii i życzliwości. 

Szkoła, do której chodzi Mateusz posiada oddziały integracyjne. Sam będąc zdrowym, wysportowanym chłopcem, pomimo wielu absorbujących zajęć, jest bardzo wrażliwy na dzieci z niepełnosprawnością i zawsze znajdował czas, by pomagać, towarzyszyć i po prostu być z doświadczonymi przez los koleżankami i kolegami. W szkole często im pomagał w trakcie codziennych szkolnych wyzwań. Nigdy nie wstydził się kontaktu z chorymi dziećmi. Rozmawiał z nimi pokazując, że jest chętnym słuchaczem. Nigdy ich nie ignorował, nie odtrącał.

Niestety to wszystko, co przez tyle lat udało się mu wypracować legło w gruzach. Nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. U Mateusza został wykryty nowotwór – chłoniak ziarniczy, który w wysportowanym i mocnym organizmie bardzo długo nie dawał znaku o swoim istnieniu.  I teraz Mateusz,  który tak chętnie służył sobą innym, sam potrzebuje pomocy.      Jest w trakcie chemioterapii, którą bardzo źle znosi. Walczy o pozbycie się „złośliwego przeciwnika”, który nieproszony w nim zamieszkał i o możliwość powrotu do normalnego życia. Nastąpił faul na Mateuszu a sprawcą tego jest cichy zabójca – nowotwór złośliwy. 

Właśnie  toczy  się najważniejszy mecz w  życiu  Mateusza.  Mecz  długi  i męczący.               Mecz  o najcenniejszy puchar – o zdrowie i życie!

Pomóżmy wygrać młodemu sportowcowi ten mecz życia, aby mógł cieszyć się życiem nastolatka, wyjść znowu na boisko i zdobywać gole. Pokażmy czerwoną kartkę nowotworowi. Mateusz walczy bardzo dzielnie, bo drzemie w nim duch wojownika. Ale bez wsparcia sam nie da rady. Bo tak ja na boisku gra cała drużyna, tak Mateusz potrzebuje drużyny do pokonania raka. Przypomnijmy mu jak to znowu jest wygrywać.

Stąd ten apel!

Kochani!  Zbiórka organizowana jest na drogą walkę z nowotworem złośliwym, rehabilitację       i powrót do normalnego życia. Pomóżmy Mateuszowi i pokażmy mu, że w walce z chorobą nie jest sam. Tylko dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach znowu będzie mógł robić w życiu to, co daje mu największą radość.

Terapia, na którą prosimy o ofiarność, przyniesie Mateuszowi upragniony powrót do zdrowia. Metoda ta daje praktycznie 100% wyleczalność, ale jak to często bywa, przeszkodą są finanse. Dlatego tak bardzo prosimy o wsparcie. Liczy się każde pięć złotych.

 Każda piątka przybliża Mateusza do zdobycia tego najważniejszego gola, którym jest  zdrowie i życie!

          Za każde wsparcie i życzliwość serdecznie dziękujemy w imieniu Mateusza. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Rejowska - awatar

  Anna Rejowska

  02.11.2020
  02.11.2020

  Witam,
  Pewnie zadajecie sobie pytanie jak tam Mateusz? Co u niego słychać? Jak się czuje? Jak idą postępy w leczeniu?
  Nareszcie dobre wiadomości! 26.10.2020 dostaliśmy badania.
  Organizm Mateusza bardzo dobrze zareagował na leczenie. Guz zmniejszył się o połowę!!!
  Jestem bardzo szczęśliwa. To również dzięki Wam udało się tego dokonać.
  Wszystko jest na dobrej drodze. Kontynuujemy rozpoczętą terapię. W związku z tym nadal są konieczne drogie leki, które musimy kupować na własną rękę, sprowadzając z zagranicy. Leki te nie są refundowane przez NFZ. Mam nadzieję, że uda się nam dokończyć rozpoczętą terapię.
  Organizm Mateusza powoli wraca do zdrowia i mam nadzieję, że kolejne badania pokażą, że guz znowu się zmniejszy. Na to bardzo mocno liczymy. Walka nadal trwa, ale Mateusz nie próżnuje. Walczy o zdrowie, wzmacnia organizm jeżdżąc na rehabilitację i z uśmiechem na twarzy dąży do osiągnięcia celu jakim jest zdrowie.
  Dziękuje Wam, że jesteście z nami i wspieracie nas w tej walce, bo bez Waszej dotychczasowej pomocy nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Bogdan - awatar

  Bogdan

  02.05.2024
  02.05.2024

  😍 🎂 🌟️🌟️🌟️. .....

 • Anonimowy - awatar

  Anonimowy

  30.03.2024
  30.03.2024

  🐣🌿️🥚🐤🥚🌿️🐤

 • Bogdan - awatar

  Bogdan

  21.12.2023
  21.12.2023

  🎄🎄🎄..🎉

 • Bogdan - awatar

  Bogdan

  15.09.2023
  15.09.2023

  Widocznie nie było mi jeszcze pisane...

 • Bogdan - awatar

  Bogdan

  18.07.2023
  18.07.2023

  A jednak żyję 🫡

291 763 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 365 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Rejowska - awatar

Anna Rejowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8 365

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bogdan - awatar
Bogdan
25
Anonimowy - awatar
Anonimowy
25
Bogdan - awatar
Bogdan
25
Bogdan - awatar
Bogdan
25
Bogdan - awatar
Bogdan
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ku pamięci Ryszarda R. - awatar
ku pamięci Ryszarda R.
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij