Zbiórka Strzel piątaka by pokonać RAKA ! - miniaturka zdjęcia

Strzel piątaka by pokonać RAKA !

Zbiórka Strzel piątaka by pokonać RAKA ! - zdjęcie główne

Strzel piątaka by pokonać RAKA !

195 900 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 5 482 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Rejowska - awatar

Anna Rejowska

Organizator zbiórki

Szukamy 60 000 tysięcy osób które są wstanie oddać swoją  magiczną pięciozłotówkę. Dzięki tej cennej monecie możemy zdziałać cuda i uratować życie. Tak niewiele a zdziała tak wiele.

                                    Mecz życia : czerwona kartka dla chłoniaka ziarniczego

Mateusz to bardzo energiczny 16-latek, który od zawsze był aktywnym chłopcem. Sport i nauka to jego inspiracja i sposób na nastoletnie życie. Wielka chęć poznawania świata, upór w dążeniu do celu, samodyscyplina i pasja pozwalały mu na to, aby już od najmłodszych lat osiągać rewelacyjne sukcesy sportowe w dwóch odmiennych dyscyplinach sportu. Najpierw  w karate a później w piłce nożnej. Już jako 9-letni chłopiec, zdobył I miejsce na Mistrzostwach Europy oraz I miejsce na Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym Dzieci. 

Później zaczął rozwijać swoją sportową pasję trenując piłkę nożną. Marzył, by w przyszłości zostać piłkarzem na najwyższym poziomie. Jako 12 letni chłopiec został wyróżniony przez PZPN i pojechał na zgrupowanie Kadry Polski LAMO, gdzie mógł się szkolić i realizować swoje marzenia, aby kiedyś zagrać w Reprezentacji Polski. Wielokrotnie na turniejach piłkarskich dzieci był wybierany, jako najlepszy zawodnik i najlepszy strzelec. Był także wielokrotnie powoływany do młodzieżowych zespołów Kadry Podkarpacia.

Zawsze pragnął zdobywać więcej. Nigdy nie poddawał się, choć sport stawia przed młodym człowiekiem wiele wyzwań i wyrzeczeń. Jego wielka chęć zdobywania wymarzonych celów wiązała się także z chęcią pomagania innym, którzy potrzebowali pomocy. Pomimo licznych sukcesów, które odnosił zawsze pozostał skromnym chłopcem, którego sukcesy nigdy nie pozbawiły empatii i życzliwości. 

Szkoła, do której chodzi Mateusz posiada oddziały integracyjne. Sam będąc zdrowym, wysportowanym chłopcem, pomimo wielu absorbujących zajęć, jest bardzo wrażliwy na dzieci z niepełnosprawnością i zawsze znajdował czas, by pomagać, towarzyszyć i po prostu być z doświadczonymi przez los koleżankami i kolegami. W szkole często im pomagał w trakcie codziennych szkolnych wyzwań. Nigdy nie wstydził się kontaktu z chorymi dziećmi. Rozmawiał z nimi pokazując, że jest chętnym słuchaczem. Nigdy ich nie ignorował, nie odtrącał.

Niestety to wszystko, co przez tyle lat udało się mu wypracować legło w gruzach. Nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. U Mateusza został wykryty nowotwór – chłoniak ziarniczy, który w wysportowanym i mocnym organizmie bardzo długo nie dawał znaku o swoim istnieniu.  I teraz Mateusz,  który tak chętnie służył sobą innym, sam potrzebuje pomocy.      Jest w trakcie chemioterapii, którą bardzo źle znosi. Walczy o pozbycie się „złośliwego przeciwnika”, który nieproszony w nim zamieszkał i o możliwość powrotu do normalnego życia. Nastąpił faul na Mateuszu a sprawcą tego jest cichy zabójca – nowotwór złośliwy. 

Właśnie  toczy  się najważniejszy mecz w  życiu  Mateusza.  Mecz  długi  i męczący.               Mecz  o najcenniejszy puchar – o zdrowie i życie!

Pomóżmy wygrać młodemu sportowcowi ten mecz życia, aby mógł cieszyć się życiem nastolatka, wyjść znowu na boisko i zdobywać gole. Pokażmy czerwoną kartkę nowotworowi. Mateusz walczy bardzo dzielnie, bo drzemie w nim duch wojownika. Ale bez wsparcia sam nie da rady. Bo tak ja na boisku gra cała drużyna, tak Mateusz potrzebuje drużyny do pokonania raka. Przypomnijmy mu jak to znowu jest wygrywać.

Stąd ten apel!

Kochani!  Zbiórka organizowana jest na drogą walkę z nowotworem złośliwym, rehabilitację       i powrót do normalnego życia. Pomóżmy Mateuszowi i pokażmy mu, że w walce z chorobą nie jest sam. Tylko dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach znowu będzie mógł robić w życiu to, co daje mu największą radość.

Terapia, na którą prosimy o ofiarność, przyniesie Mateuszowi upragniony powrót do zdrowia. Metoda ta daje praktycznie 100% wyleczalność, ale jak to często bywa, przeszkodą są finanse. Dlatego tak bardzo prosimy o wsparcie. Liczy się każde pięć złotych.

 Każda piątka przybliża Mateusza do zdobycia tego najważniejszego gola, którym jest  zdrowie i życie!

          Za każde wsparcie i życzliwość serdecznie dziękujemy w imieniu Mateusza. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Anna Rejowska - awatar

  Anna Rejowska

  17.06.19
  17.06.19

  „ Człowiek jest wielki nie przez to , co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II Z całego sera pragnę podziękować za wsparcie jakie od Państwa otrzymuje Mateusz każdego dnia. Bez pomocy ludzi o wielkich sercach ciężko byłoby nam zmagać się z chorobą syna. Codziennie prowadzimy walkę z chorobą a jednocześnie staramy się sprawiać wrażenie, że mamy normalne życie. Każdy gest, ciepłe słowo jest dla Nas na wagę złota. Daje to nam siłę do przetrwania tych trudnych chwil i motywuje nas by się nie poddawać tylko walczyć.

  Zdjęcie aktualności 33 029

Komentarze


 • Asia - awatar

  Asia

  16.02.20
  16.02.20

  Trzymaj się dzielny wojowniku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.20
  16.02.20

  Dużo ciepła. Wygrasz walkę 💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.20
  16.02.20

  powodzenia !

 • Katarzyna Milewska - awatar

  Katarzyna Milewska

  15.02.20
  15.02.20

  Dużo zdrówka dla Ciebie i Twoich kolegów ze szpitala.Codziennie po parę razy słucham z moim małym synkiem Twojej piosenki i za każdym razem mam łzy w oczach.Wierzymy, że pokonacie te choróbska,a Ty już niedługo będziesz kontynuował karierę piłkarską.Jestem zapalonym kibicem piłki nożnej i czekam, aż zobaczę Cię na boisku jako zawodowego piłkarza 😉 Wszystko przed Tobą! ❤️

 • Ona by tak chciała bym był zdrowi - awatar

  Ona by tak chciała bym był zdrowi

  15.02.20
  15.02.20

  Dużo zdrowia i siły w walce z chorobą

195 900 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 5 482 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Rejowska - awatar

Anna Rejowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5 482

Domek89% - awatar
Domek89%
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Natalia Baranowska - awatar
Natalia Baranowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotrek - awatar
Piotrek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij