Zbiórka Strzel piątaka by pokonać RAKA ! - miniaturka zdjęcia

Strzel piątaka by pokonać RAKA !

Anna Rejowska - awatar

Anna Rejowska

Organizator zbiórki

Szukamy 60 000 tysięcy osób które są wstanie oddać swoją  magiczną pięciozłotówkę. Dzięki tej cennej monecie możemy zdziałać cuda i uratować życie. Tak niewiele a zdziała tak wiele.

                                    Mecz życia : czerwona kartka dla chłoniaka ziarniczego

Mateusz to bardzo energiczny 16-latek, który od zawsze był aktywnym chłopcem. Sport i nauka to jego inspiracja i sposób na nastoletnie życie. Wielka chęć poznawania świata, upór w dążeniu do celu, samodyscyplina i pasja pozwalały mu na to, aby już od najmłodszych lat osiągać rewelacyjne sukcesy sportowe w dwóch odmiennych dyscyplinach sportu. Najpierw  w karate a później w piłce nożnej. Już jako 9-letni chłopiec, zdobył I miejsce na Mistrzostwach Europy oraz I miejsce na Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym Dzieci. 

Później zaczął rozwijać swoją sportową pasję trenując piłkę nożną. Marzył, by w przyszłości zostać piłkarzem na najwyższym poziomie. Jako 12 letni chłopiec został wyróżniony przez PZPN i pojechał na zgrupowanie Kadry Polski LAMO, gdzie mógł się szkolić i realizować swoje marzenia, aby kiedyś zagrać w Reprezentacji Polski. Wielokrotnie na turniejach piłkarskich dzieci był wybierany, jako najlepszy zawodnik i najlepszy strzelec. Był także wielokrotnie powoływany do młodzieżowych zespołów Kadry Podkarpacia.

Zawsze pragnął zdobywać więcej. Nigdy nie poddawał się, choć sport stawia przed młodym człowiekiem wiele wyzwań i wyrzeczeń. Jego wielka chęć zdobywania wymarzonych celów wiązała się także z chęcią pomagania innym, którzy potrzebowali pomocy. Pomimo licznych sukcesów, które odnosił zawsze pozostał skromnym chłopcem, którego sukcesy nigdy nie pozbawiły empatii i życzliwości. 

Szkoła, do której chodzi Mateusz posiada oddziały integracyjne. Sam będąc zdrowym, wysportowanym chłopcem, pomimo wielu absorbujących zajęć, jest bardzo wrażliwy na dzieci z niepełnosprawnością i zawsze znajdował czas, by pomagać, towarzyszyć i po prostu być z doświadczonymi przez los koleżankami i kolegami. W szkole często im pomagał w trakcie codziennych szkolnych wyzwań. Nigdy nie wstydził się kontaktu z chorymi dziećmi. Rozmawiał z nimi pokazując, że jest chętnym słuchaczem. Nigdy ich nie ignorował, nie odtrącał.

Niestety to wszystko, co przez tyle lat udało się mu wypracować legło w gruzach. Nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. U Mateusza został wykryty nowotwór – chłoniak ziarniczy, który w wysportowanym i mocnym organizmie bardzo długo nie dawał znaku o swoim istnieniu.  I teraz Mateusz,  który tak chętnie służył sobą innym, sam potrzebuje pomocy.      Jest w trakcie chemioterapii, którą bardzo źle znosi. Walczy o pozbycie się „złośliwego przeciwnika”, który nieproszony w nim zamieszkał i o możliwość powrotu do normalnego życia. Nastąpił faul na Mateuszu a sprawcą tego jest cichy zabójca – nowotwór złośliwy. 

Właśnie  toczy  się najważniejszy mecz w  życiu  Mateusza.  Mecz  długi  i męczący.               Mecz  o najcenniejszy puchar – o zdrowie i życie!

Pomóżmy wygrać młodemu sportowcowi ten mecz życia, aby mógł cieszyć się życiem nastolatka, wyjść znowu na boisko i zdobywać gole. Pokażmy czerwoną kartkę nowotworowi. Mateusz walczy bardzo dzielnie, bo drzemie w nim duch wojownika. Ale bez wsparcia sam nie da rady. Bo tak ja na boisku gra cała drużyna, tak Mateusz potrzebuje drużyny do pokonania raka. Przypomnijmy mu jak to znowu jest wygrywać.

Stąd ten apel!

Kochani!  Zbiórka organizowana jest na drogą walkę z nowotworem złośliwym, rehabilitację       i powrót do normalnego życia. Pomóżmy Mateuszowi i pokażmy mu, że w walce z chorobą nie jest sam. Tylko dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach znowu będzie mógł robić w życiu to, co daje mu największą radość.

Terapia, na którą prosimy o ofiarność, przyniesie Mateuszowi upragniony powrót do zdrowia. Metoda ta daje praktycznie 100% wyleczalność, ale jak to często bywa, przeszkodą są finanse. Dlatego tak bardzo prosimy o wsparcie. Liczy się każde pięć złotych.

 Każda piątka przybliża Mateusza do zdobycia tego najważniejszego gola, którym jest  zdrowie i życie!

          Za każde wsparcie i życzliwość serdecznie dziękujemy w imieniu Mateusza. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Anna Rejowska - awatar

  Anna Rejowska

  17.06.19
  17.06.19

  „ Człowiek jest wielki nie przez to , co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II Z całego sera pragnę podziękować za wsparcie jakie od Państwa otrzymuje Mateusz każdego dnia. Bez pomocy ludzi o wielkich sercach ciężko byłoby nam zmagać się z chorobą syna. Codziennie prowadzimy walkę z chorobą a jednocześnie staramy się sprawiać wrażenie, że mamy normalne życie. Każdy gest, ciepłe słowo jest dla Nas na wagę złota. Daje to nam siłę do przetrwania tych trudnych chwil i motywuje nas by się nie poddawać tylko walczyć.

  Zdjęcie aktualności 33 029

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.07.19
  09.07.19

  Młody życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!

 • Przygotowanie Pedagogiczne III edycja - awatar

  Przygotowanie Pedagogiczne III edycja

  04.07.19
  04.07.19

  Życzymy wytrwałości, optymizmu i szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.07.19
  04.07.19

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.07.19
  02.07.19

  Wracaj do zdrowia i bądź radością dla bliskich.

 • nyrwa - awatar

  nyrwa

  25.06.19
  25.06.19

  trzymajcie się mocno

Anna Rejowska - awatar

Anna Rejowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1 024

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Damian - awatar
10
Damian
Karolina - awatar
10
Karolina
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Xxyy - awatar
20
Xxyy
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Alicja Klatka - awatar
20
Alicja Klatka
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij