Zbiórka Pomoc Ukrainie - STS Timing - zdjęcie główne

Pomoc Ukrainie - STS Timing

801 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daniel Kacprowicz - awatar

Daniel Kacprowicz

Organizator zbiórki

Drodzy biegacze, organizatorzy, triathloniści, przyjaciele.. W tym trudnym dla naszych sąsiadów okresie zwracamy się do was o pomoc. Jeden z naszych pracowników pochodzi z Ukrainy, przebywa obecnie razem z rodziną w Czernihowie, czekając na korytarz humanitarny i ucieczkę przed bombardowaniem. Nie jest to człowiek, który zazwyczaj prosi o pomoc, ale tym razem to zrobił. Nie dla siebie, ale dla mieszkańców miasta Czernihów, którzy zostali najbardziej poszkodowani przez trwające bombardowania miasta. Razem z radną miasta Czernihów oraz wolontariuszami, zbierają środki i pomagają w kupnie jedzenia/leków dla najbardziej potrzebujących. Dokumentują wszystkie wydatki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
801 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daniel Kacprowicz - awatar

Daniel Kacprowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Marek - awatar
Marek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Grace Collier - awatar
Grace Collier
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Asia - awatar
Asia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda Sejersen - awatar
Magda Sejersen
100
Marzenna - awatar
Marzenna
100
Darowizna - awatar
Darowizna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij