Zbiórka Na opłacenie studiów - zdjęcie główne

Na opłacenie studiów

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Michalak - awatar

Marta Michalak

Organizator zbiórki

Witam. 

Mam na imię Marta, mam 30 lat i jestem studentką 5 roku psychologii na jednej z prywatnych uczelni w Warszawie. Moja historia jest krótka, idąc na wymarzone studia miałam super pracę w firmie z którą współpracowałam prawie 10 lat. Niestety będąc na 2 roku firma zamkneła sklep w Warszawie i przeniosła sie do Łodzi. Nie byłam w stanie tam dojezdzać pomimo że nie jest to duża odległość ale mama zachorowała a babcie trzeba było oddać do specjalistycznego domu opieki. Pieniądze na wszystko wykładałam ja, kosztem uczelni bo po prostu przestałam za nią płacić w pewnym momencie i tak zebrało sie zadłużenie. Od roku pracuje już na stałe i jestem w stanie płacić co miesiąc czesne ale mam zadłużenie wcześniejsze i przez to nie będę mogła skończyć studiów a sama sobie z tym nie jestem w stanie poradzić, obawiam sie również że po prostu mogą mnie lada chwila po prostu skreślić z listy studentów. Nie mam nikogo od kogo moge pożyczyć dlatego liczę na Was. Będę wdzięczna za każdą pomoc, nie zdajecie sobie sprawy ile to bedzie dla mnie znaczyło bo jestem naprawde w kiepskiej sytuacji.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Michalak - awatar

Marta Michalak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij