Zbiórka Studio Tańca 22 - dobry start - miniaturka zdjęcia

Studio Tańca 22 - dobry start

Zbiórka Studio Tańca 22 - dobry start - zdjęcie główne

Studio Tańca 22 - dobry start

710 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Anna Dębicka - awatar

Anna Dębicka

Organizator zbiórki

Jestem artystką, tancerką, instruktorem tańca i choreografem.

Od 21 lat udzielam się artystycznie wpierając swoimi umiejętnościami instytucje pozarządowe - stowarzyszenia, fundacje, związki. Prowadzę zajęcia ruchowe i taneczne na rzecz dzieci i młodzieży będących uczestnikami świetlic środowiskowych. Wspieram również środowiska Seniorów. Są to działania społeczne i charytatywne.

Bywałam na wielkich scenach, zagrałam w filmie, udzielam się aktorsko. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Formy taneczne i fitness i wciąż podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach tańca.

Z początkiem marca 2020 wynajęłam lokal użytkowy pod urządzenie Studio Tańca '22, które ma być zwieńczeniem 22 lat mojej działalności artystycznej. Studio to urzeczywistnienie moich marzeń. 

Jak wiecie, w związku z ogłoszonym stanem epidemiologicznym wszystkie szkoły tańca w Polsce musiały zawiesić zajęcia. Straciłam możliwość prowadzenia dotychczasowych zajęć, straciłam również możliwość zarobkowania. Moje Studio Tańca nawet nie zdążyło wystartować, ponieważ utknęłam na etapie dostosowania lokalu na jego potrzeby. Sytuacja finansowa uległa zmianie, stąd też zebrane środki planuję przeznaczyć na wyposażenie studio: parkiet oraz lustra, które są niezbędnym elementem lekcji, treningów.

Zawsze byłam daleka od proszenia o pomoc i ciężko było mi podjąć decyzję o tej zbiórce. Cóż mogę powiedzieć? Będę Wam bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc finansową, która umożliwi mi wystartowanie z moją działalnością Studio Tańca '22 (na początek on-line), gdzie będę mogła realizować swoje pasje zarażając innych miłością do tańca.

Z początkiem kwietnia planuję rozpocząć serię zajęć on-line na grupie Fb:
https://www.facebook.com/groups/zajeciaonlineannadebicka/, zajęcia będą realizowane również w platformie zoom.us! Dołącz do mnie, rozpocznij przygodę z tańcem! 

Dziękuję

Anna Dębicka
www.annadebicka.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Anna Dębicka - awatar

  Anna Dębicka

  26.05.20
  26.05.20

  wtorek godzina 19! zapraszam do mojej roztańczonej grupy: https://www.facebook.com/groups/zajeciaonlineannadebicka/ Anna Dębicka

  Zdjęcie aktualności 50 124

710 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Anna Dębicka - awatar

Anna Dębicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Giselle Czureja - awatar
Giselle Czureja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kryspin - awatar
Kryspin
100
Justyna Majewska - awatar
Justyna Majewska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Giselle Czureja - awatar
Giselle Czureja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij