Zbiórka Studio Tańca 22 - dobry start - miniaturka zdjęcia

Studio Tańca 22 - dobry start

Zbiórka Studio Tańca 22 - dobry start - zdjęcie główne

Studio Tańca 22 - dobry start

710 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Anna Dębicka - awatar

Anna Dębicka

Organizator zbiórki

Jestem artystką, tancerką, instruktorem tańca i choreografem.

Od 21 lat udzielam się artystycznie wpierając swoimi umiejętnościami instytucje pozarządowe - stowarzyszenia, fundacje, związki. Prowadzę zajęcia ruchowe i taneczne na rzecz dzieci i młodzieży będących uczestnikami świetlic środowiskowych. Wspieram również środowiska Seniorów. Są to działania społeczne i charytatywne.

Bywałam na wielkich scenach, zagrałam w filmie, udzielam się aktorsko. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Formy taneczne i fitness i wciąż podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach tańca.

Z początkiem marca 2020 wynajęłam lokal użytkowy pod urządzenie Studio Tańca '22, które ma być zwieńczeniem 22 lat mojej działalności artystycznej. Studio to urzeczywistnienie moich marzeń. Z przyczyn finansowych zrezygnowałam z jego najmu. Obecnie jestem w trakcie pozyskiwania nowego lokalu użytkowego, gdzie chciałabym jak najszybciej uruchomić regularne zajęcia. Biorąc pod uwagę procedury, które muszą być zachowane – z zajęciami na Sali wystartuję od września 2020 roku. Do tego czasu realizować będę ZAJĘCIA ONLINE oraz w otwartej przestrzeni miejskiej.

Zebrane środki planuję przeznaczyć na wyposażenie studio: parkiet oraz lustra, które są niezbędnym elementem lekcji, treningów.

Zawsze byłam daleka od proszenia o pomoc i ciężko było mi podjąć decyzję o tej zbiórce. Cóż mogę powiedzieć? Będę Wam bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc finansową, która umożliwi mi wystartowanie z moją działalnością Studio Tańca '22 (na początek on-line), gdzie będę mogła realizować swoje pasje zarażając innych miłością do tańca.

Z początkiem kwietnia rozpoczęłam serię zajęć on-line na grupie Fb:
https://www.facebook.com/groups/zajeciaonlineannadebicka/
Dołącz do mnie, rozpocznij przygodę z tańcem! 

Dziękuję

Anna Dębicka
www.annadebicka.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Dębicka - awatar

  Anna Dębicka

  26.05.20
  26.05.20

  wtorek godzina 19! zapraszam do mojej roztańczonej grupy: https://www.facebook.com/groups/zajeciaonlineannadebicka/ Anna Dębicka

  Zdjęcie aktualizacji 50 124

710 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Anna Dębicka - awatar

Anna Dębicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Giselle Czureja - awatar
Giselle Czureja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kryspin - awatar
Kryspin
100
Justyna Majewska - awatar
Justyna Majewska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Giselle Czureja - awatar
Giselle Czureja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij