Zbiórka Studio Tańca 22 - dobry start - zdjęcie główne

Studio Tańca 22 - dobry start

711 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Dębicka - awatar

Anna Dębicka

Organizator zbiórki

Jestem artystką, tancerką, instruktorem tańca i choreografem.

Od 21 lat udzielam się artystycznie wpierając swoimi umiejętnościami instytucje pozarządowe - stowarzyszenia, fundacje, związki. Prowadzę bezpłatne zajęcia ruchowe i taneczne na rzecz dzieci i młodzieży będących uczestnikami świetlic środowiskowych. Wspieram również środowiska Seniorów. Są to działania społeczne i charytatywne.

Bywałam na wielkich scenach, zagrałam w filmie, udzielam się jako aktorka. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Formy taneczne i fitness i wciąż podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach tańca.

Moim marzeniem jest stworzenie Studio Tańca '22, które ma być zwieńczeniem 22 lat mojej działalności artystycznej, gdzie chciałabym uruchomić regularne zajęcia taneczne i spotkania kulturalne. 

Zebrane środki planuję przeznaczyć na wyposażenie studio: parkiet oraz lustra, które są niezbędnym elementem lekcji, treningów.

Zawsze byłam daleka od proszenia o pomoc i ciężko było mi podjąć decyzję o tej zbiórce. Cóż mogę powiedzieć? Będę Wam bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc finansową, która umożliwi mi wystartowanie z moją działalnością Studio Tańca '22 (na początek on-line), gdzie będę mogła realizować swoje pasje zarażając innych miłością do tańca.

Zapraszam na zajęcia on-line, które realizuję w grupie na Fb:
https://www.facebook.com/groups/zajeciaonlineannadebicka/
Dołącz do mnie, rozpocznij przygodę z tańcem! 

Dziękuję

Anna Dębicka
www.annadebicka.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Dębicka - awatar

  Anna Dębicka

  29.12.20
  29.12.20

  Zapraszam Was do WYZWANIA 30 DNI! Poprzednie wyzwanie ćwiczenia "deski" przyniosło nam wiele radości i fajne efekty wytrzymałościowe. Teraz oferuję Wam udział w wyzwaniu 30 dni - pracujemy nad brzuchem i udami! Codzienne, poranne 15 minut ćwiczeń, które możecie powtarzać popołudniu - dla lepszego efektu! Pamiętajcie żeby zrobić "tajne zdjęcia" Waszych brzuszków (sylwetki) przed przystąpieniem do wyzwania. Kolejne zdjęcie zrobimy po 30 dniach naszego WYZWANIA! Proponuję również zdjąć miarę naszych obwodów (90, 60, 90 😉 ) - czasami "1 centymetr mniej" daje baaardzoo duuużo endorfin! Oczywiście warto wziąć pod uwagę, że po tygodniu ćwiczeń nie zobaczymy zbyt dużych efektów, po miesiącu możemy widzieć ciekawe efekty (!), lecz prawdziwa odmiana będzie widoczna dopiero po dobrych kilku miesiącach. Ja proponuję Wam świetny początek tej przygody, kolejne miesiące będą należeć do Was! Do ćwiczeń będzie Wam potrzebny sportowy i wygodny ubiór oraz mata (ręcznik, koc). Zaproście swoich znajomych! Startujemy tuż po Nowym Roku! Spotkania są bezpłatne!

  Zdjęcie aktualizacji 60 639

711 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Dębicka - awatar

Anna Dębicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Giselle Czureja - awatar
Giselle Czureja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kryspin - awatar
Kryspin
100
Justyna Majewska - awatar
Justyna Majewska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Giselle Czureja - awatar
Giselle Czureja
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij