Zbiórka Wyremontujmy wspólnie - zdjęcie główne

Wyremontujmy wspólnie

180 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Stowarzyszenie Tak Niewiele prosi o pomoc w wyremontowaniu domu Państwa Kamińskich ze wsi koło Chełma.
 Dom wymaga gruntownego remontu, dosłownie wszystko (podłogi, sufity, dach, ściany, wymiana drzwi, okna, wygląd zewnętrzny domu, schodki i brak barierki, wymiana mebli i sprzętu AGD), w domu nie ma łazienki oraz mniejsze wyposażenie np. pościel, narzuty, firanki, ręczniki czy garnki, talerze.
 Rodzina jest w trudnej sytuacji finansowej. Pani Grażyna choruje na serce (Tachykardia), mąż Pani Grażyny jest jedynym żywicielem rodziny, syn studiuje i musi codziennie dojeżdżać na uczelnię ok 40 km. Jak większość ludzi, rodzina ma też kredyty do spłacania. Koszty utrzymania są ponad siły rodziny, dlatego chcemy im pomóc.

 Remont chcielibyśmy zacząć na wiosnę, wtedy też przydadzą się ręce do pomocy.

 Zbieramy środki pieniężne,

 a także :
 - materiały budowlane
 - urządzenia sanitarne
 - meble
 - sprzęt AGD i wszystkie inne potrzebne rzeczy ( nowe lub używane w dobrym stanie).


 Nad całością projektu czuwa nasze stowarzyszenie.

 Wierzymy w moc ludzkiej dobroci Razem można więcej
 Tak niewiele, a tak wiele.

 Informacje dotyczące przedsięwzięcia można uzyskać pod nr.tel ‪519-772-732 lub ‪609-651-629.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    07.06.2019
    07.06.2019

    powodzenia!!!

180 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 6

I-nka23 - awatar
I-nka23
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij