Zbiórka Stypendium dla Rodricka - zdjęcie główne

Stypendium dla Rodricka

1 830 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Edukacja to szansa dla każdego, by odkrywać siebie i  świat.

Niestety,
nie wszędzie jest ona tak dostępna jak w Polsce. Wesprzyj Rodricka, przekazując datek na jego stypendium w liceum. Bez naszego wsparcia nie przyjmą go do szkoły 27 lipca!

Zebraliśmy na poprzedni rok na ten też musi nam się udać!

Od początku 2012 roku współprowadzimy szkołę podstawową z przedszkolem w południowej Kenii. Obecnie uczy się w niej blisko 300 dzieci w trzech klasach przedszkolnych i 8 klasach szkoły podstawowej. 

Kolejny rok z rzędu pragniemy dodać skrzydeł najlepszym uczniom opuszczającym naszą szkołę poprzez opłacenie im kosztów edukacji w liceum. 

Rodrick podczas egzaminów kończących szkołę podstawową uzyskał najlepszy wynik w naszej szkole - 370 punktów (tegoroczny rekord tego egzaminu w Kenii to 440 punktów). Chłopiec dostał się do świetnej szkoły Oloolaiser High School. 

Teraz nasza kolej. Pomóżmy mu w kontynuacji nauki!

Do 10 stycznia musimy przelać na konto szkoły 25 041 kes - około 1 000 zł, by Roderick mógł rozpocząć naukę. Całkowity koszt rocznej nauki Rodericka w liceum z internatem to 53 554 kes - około 2 100 zł.


Aktualizacja: lipiec 2021

Zbieramy obecnie na drugi rok nauki. Do 27 lipca musimy przelać  około 900 zł. Mamy 300 zł. 
Aktualizacje


 • Fundacja Mogę się uczyć - awatar

  Fundacja Mogę się uczyć

  07.12.2021
  07.12.2021

  Spieszymy z radosną informacją, że Roddrick znalazł indywidualne wsparcie!
  W związku z tym zamykany obecną zbiórkę.
  Dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie! ❤️

1 830 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Irena - awatar
Irena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij