Zbiórka Stypendium dla Rodricka - zdjęcie główne

Stypendium dla Rodricka

1 830 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Edukacja to szansa dla każdego, by odkrywać siebie i  świat.

Niestety,
nie wszędzie jest ona tak dostępna jak w Polsce. Wesprzyj Rodricka, przekazując datek na jego stypendium w liceum. Bez naszego wsparcia nie przyjmą go do szkoły 27 lipca!

Zebraliśmy na poprzedni rok na ten też musi nam się udać!

Od początku 2012 roku współprowadzimy szkołę podstawową z przedszkolem w południowej Kenii. Obecnie uczy się w niej blisko 300 dzieci w trzech klasach przedszkolnych i 8 klasach szkoły podstawowej. 

Kolejny rok z rzędu pragniemy dodać skrzydeł najlepszym uczniom opuszczającym naszą szkołę poprzez opłacenie im kosztów edukacji w liceum. 

Rodrick podczas egzaminów kończących szkołę podstawową uzyskał najlepszy wynik w naszej szkole - 370 punktów (tegoroczny rekord tego egzaminu w Kenii to 440 punktów). Chłopiec dostał się do świetnej szkoły Oloolaiser High School. 

Teraz nasza kolej. Pomóżmy mu w kontynuacji nauki!

Do 10 stycznia musimy przelać na konto szkoły 25 041 kes - około 1 000 zł, by Roderick mógł rozpocząć naukę. Całkowity koszt rocznej nauki Rodericka w liceum z internatem to 53 554 kes - około 2 100 zł.


Aktualizacja: lipiec 2021

Zbieramy obecnie na drugi rok nauki. Do 27 lipca musimy przelać  około 900 zł. Mamy 300 zł. 
Aktualizacje


  • Fundacja Mogę się uczyć - awatar

    Fundacja Mogę się uczyć

    07.12.2021
    07.12.2021

    Spieszymy z radosną informacją, że Roddrick znalazł indywidualne wsparcie! W związku z tym zamykany obecną zbiórkę. Dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie! ❤️

1 830 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Irena - awatar
Irena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij