Zbiórka Stypendium dla Darii - zdjęcie główne

Stypendium dla Darii

2 951 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daryia Lahotska - awatar

Daryia Lahotska

Organizator zbiórki

Jaki jest cel?

Chcemy umożliwić Darii dalsze studiowanie i spełnianie jej muzycznych marzeń, poprzez pomoc w opłacie czesnego za studia. Jeżeli kwota zbiórki zostanie przekroczona, pieniądze zostaną przeznaczone na opłatę kolejnych lat studiów Darii.

Kim jest Daria?

Daria Lahotska to bardzo utalentowana i pracowita osoba. Ma wiele zapału do pracy
i jest wytrwała w tym, co robi. Mimo młodego wieku posiada już duże wykształcenie oraz doświadczenie wokalne i dyrygenckie.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2002 roku w Żółkiewskiej Dziecięcej Szkole Sztuk Pięknych. Następnie kształciła się w szkole muzycznej we Lwowie. Podczas pierwszego roku nauki została solistką tamtejszego chóru. Szkołę ukończyła z wyróżnieniem, a także zdobyła dyplom Młodszego Specjalisty w zakresie dyrygentury. W 2016 roku zaczęła studia na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej na kierunku: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. W październiku 2017 r. Daria rozpoczęła studia w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, na Wydziale Wokalno - Aktorskim. 

Daria pracowała jako dyrygent oraz chórzystka lwowskiego chóru „Dudaryk”. Obecnie pracuje w Chórze Filharmonii im. H. Wieniawskiego „Lutnia Lubelska”. Śpiewa także w Akademickim Chórze Politechniki Lubelskiej oraz zespole wokalnym „Elementorum”. Bierze udział w wielu koncertach i projektach muzycznych na terenie Polski i Ukrainy. W 2016 roku wygrała
I Ogólnopolski Konkurs Wokalny organizowany przez Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej
w Lublinie. W 2017 r. wygrała I ogólnopolski konkurs młodych dyrygentów organizowany przez Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej
w Lublinie. 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przyjaciółmi Darii tworzącymi Stowarzyszenie na rzecz wspierania sztuki "coro.PL". Celem naszej organizacji jest m.in. upowszechnianie i tworzenie kultury muzycznej, promocja młodych talentów, działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów          
i współpracy między społeczeństwami oraz działalność na rzecz kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji. Chcemy pomóc Darii w zdobyciu wyższego wykształcenia muzycznego i rozwoju jej kariery wokalnej.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 951 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daryia Lahotska - awatar

Daryia Lahotska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij