Zbiórka Pepa z chorą łapą błaga o pomoc! - miniaturka zdjęcia

Pepa z chorą łapą błaga o pomoc! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pepa z chorą łapą błaga o pomoc! - zdjęcie główne

Pepa z chorą łapą błaga o pomoc!

430 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Szlawska - awatar

Karolina Szlawska

Organizator zbiórki

Polska wieś. Opuszczone gospodarstwo, a w nim sunia i jej dwie córeczki. To co zobaczyliśmy, było nie do opisania.... Psy zarobaczone i zapchlone do granic możliwości, całe maleńkie ciałka pokryte robactwem, sierść psiaków dosłownie rusza się. Tony much. Szczenięta piszczą , drapią się i podgryzają. Ich mama próbuje im pomóc. Tak poznaliśmy dzielną sunię Pepę.

Szczeniaczki szybko znalazły domy. Niestety ich mama ciągle czeka na uśmiech losu. W chwili obecnej Pepa przebywa w hotelu. Miesięczny koszt jej utrzymania wynosi 250 zł. Dla Fundacji Nasze Bezdomniaki to duży koszt. Niestety, to nie koniec nieszczęść suni.

Jakiś czas temu Pepa zaczęła kuleć na obie lewe łapki. Diagnoza była dla nas porażająca: zerwane więzadło krzyżowe w lewym stawie kolanowym oraz zwyrodnienie stawu nadgarstkowego lewego. Zalecenia: zabieg chirurgiczny i rehabilitacja. Fundacja nie dysponuje środkami na opłacenie zabiegu i leczenia. Na dzień dzisiejszy Pepa zalega z opłatą za hotel. Jej dług wynosi już ponad 1000,00 zł. 

Pepa cierpi. Środki przeciwbólowe nie są w stanie jej pomóc. Prosimy, błagamy o ratunek dla tej biednej, dzielnej suni. Dajmy jej szansę. 

Zbiórka ma na celu ustabilizowanie sytuacji finansowej suni, spłatę zadłużenia na hotel oraz opłacenie leczenia łapy. Koszt leczenia szacowany jest na 1400,00 zł. 

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karolina Szlawska - awatar

  Karolina Szlawska

  19.08.2018
  19.08.2018

  Kochani, Pepa nadal potrzebuje wsparcia...
  Dług Pepy za pobyt w hotelu wynosi obecnie około 700,00 zł. To pies wymagający specjalnej troski, domu na horyzoncie brak :(

  Zdjęcie aktualizacji 18 726

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  07.01.2020
  07.01.2020

  Kochana Psinko przytulam Cię mocno :*

 • Dla Mamy naszej Bułeczki - awatar

  Dla Mamy naszej Bułeczki

  16.11.2017
  16.11.2017

  Moc uścisków od Bułeczki dla dzielnej Mamy!!

  • Karolina Szlawska - awatar

   Karolina Szlawska - Organizator zbiórki

   19.11.2017
   19.11.2017

   Pięknie dziękujemy!

430 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Szlawska - awatar

Karolina Szlawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Kasia - awatar
Kasia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Brzozowska - awatar
Anna Brzozowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Beata - awatar
Beata
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
AnaB - awatar
AnaB
30
Katarzyna Chałubińska - awatar
Katarzyna Chałubińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij