Zbiórka

W imieniu suni i jej 6 maluchów bardzo prosimy o pomoc!

Potrzebujemy wpłat na utrzymanie rodzinki w hotelu, zakup karmy dla mamy i dla szczeniąt oraz środków na odrobaczenie i szczepienia.

Odłowiliśmy dzielną sunię z szóstką dzieci. Wychudzona matka dała się złapać za drugim razem do klatki łapki. Zawieźliśmy je do hotelu w Warszawie. Są już bezpieczne. Matka liże po rękach z wdzięczności. Dzieciaki po przyjeździe wessały się w miskę z jedzeniem. Tak się zmęczyły, aż zasnęły z pysiami w jedzeniu. Mama czekała cierpliwie, aż dzieci się najedzą. Na koniec zaczęła delikatnie dojadać to, co zostało.

Photo

Matka. Psia matka. Oddana, kochająca.

Matka z odgryzionymi do połowy sutkami. Bolało, bolało bardzo, gdy jej dzieci gryzły puste sutki z nadzieją na kroplę mleka, a w brzuchu burczało z przejmującego głodu. Psia matka biegająca po wsi w poszukiwaniu czegokolwiek do jedzenia, wylizująca każdy wyrzucony papierek pachnący jedzeniem, buszująca w śmieciach jak w zbożu z nadzieją na cokolwiek, co można zjeść i co przemieni się w życiodajne mleko dla jej dzieci.


Podwarszawskie letnisko. Drogą przejeżdża samochód, staje, wyrzuca z samochodu młodziutką ciężarną sukę. O czym myśli kierowca? Do wyboru:

 1. Na pewno ktoś cię przygarnie.
 2. Spadaj cholero, radź sobie sama.
 3. Wreszcie się ciebie pozbyłem/pozbyłam.
 4. Krzyżyk ci na drogę.
 5. ???????
Photo

Szok.

Bieg za samochodem, ale brzuch przeszkadza, ciężko. Gwiaździsta noc, koniec sierpnia, wieczór. W pobliskich domostwach palą się światła. Co robić? Gdzie się skryć? Gdzie przenocować dopóki nie wrócą po mnie? Przecież wrócą. Muszą...


Początek września. Poród. Pod schodami, na posesji, gdzie nie ma ludzi, gdzie nikt nie przeszkadza. Pod schodami, bo bezpiecznie. Jedno, drugie, ojej jeszcze jedno, kolejne, szóste, uff. Sześcioro. Tylko jeść się chce. Kto da jeść?! Dzieci kwilą z głodu. Nie ma wyjścia, trzeba szukać jedzenia. O, pordzewiała puszka. Może jest w niej coś dobrego. Niestety, jest tylko stęchła woda po ostatnim deszczu.


A to co? Przyjechali ludzie na posesję. Zobaczyli. Przegonili. Mężczyzna zaczął zastawiać cegłami gniazdo z dziećmi! Szybko! Przenieść maleństwa w bezpieczniejsze miejsce. Może do domu obok. Udało się. Trzeba wykopać norę, by było bezpieczniej. Brak sił, słabo z głodu, dzieci płaczą, chcą jeść, mleka nie ma...

Photo

3 tygodnie później.

Co to? Nagle przy norze wykopanej pod domem pojawiły się dwie, smakowicie pachnące miski. Jedzenie? Skąd? Może to pułapka? Ale tak pięknie pachnie. Nawet maluchy poczuły ten zapach. Wygrzebują się spod domu. O, niedaleko stoją ludzie. Trzeba się ich bać, ale sił brak, a z misek tak pachnie. Trudno. Dzieci! Idziemy jeść bez względu na wszystko.

Aktualności

 • Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

  Czemu los jest taki niesprawiedliwy!

  01.11.15
  01.11.15

  Czemu los jest tak niesprawiedliwy Emotikon frown Emotikon frown Emotikon frown Dwa maluszki wczoraj odeszły :((( Prawdopodobnie z powodu silnego zarobaczenia. Robaki wysypywały się z ich czterotygodniowych ciałek jak ulęgałki Emotikon frown Walczymy o pozostałe 4 maleństwa. Są pod stałym nadzorem weterynarza.

Komentarze

 • haczyk

  25.10.15
  25.10.15

  jak wielu da po piątaku to uzbiera się całośc

 • Ola

  25.10.15
  25.10.15

 • Beti

  22.10.15
  22.10.15

  pomagać pomagać! cudna sunia i psiaki!

 • Łukasz

  22.10.15
  22.10.15

  Ile mogę tyle daje :) Mam nadzieję że pomogłem :)

 • Sandra

  20.10.15
  20.10.15

  Może to niewielka kwota, ale cieszę się, że chociaż tyle dla nich zrobię ! :)

Wpłaty - 92

 • Avatar Mateusz
  5
  Mateusz
 • Avatar Halina
  5
  Halina
 • Avatar Mo
  200
  Mo
 • Avatar Ana
  50
  Ana
 • Avatar Sylwia
  20
  Sylwia
 • Avatar Marta
  30
  Marta
 • Avatar anonim
  200
  anonim
 • Avatar Edyta
  50
  Edyta
 • Avatar Kasia
  30
  Kasia
 • Avatar Anna
  10
  Anna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę