Zbiórka Rehabilitacja i turnus rehabilit - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja i turnus rehabilit

Zbiórka Rehabilitacja i turnus rehabilit - zdjęcie główne

Rehabilitacja i turnus rehabilit

102 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Lucyna Wrona - awatar

Lucyna Wrona

Organizator zbiórki

Nazywam się Lucyna Wrona,mam 70 lat. a od wielu lat choruję na Epilepsję która odbiera mi resztki zdrowia.To właśnie przy atakach doznałam wielu urazów,między innymi złamania dwukrotnie kręgosłupa oraz złamania kości udowej przez które zostałam osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Implanty w kręgosłupie jak i w w biodrze nie pozwalają mi na swobodne poruszanie się ani na wiele czynności związanych z życiem codziennym. Poruszam się tylko o kulach. Do tego dochodzą inne choroby związane z wiekiem.Jestem pod stałą opieką Neurologa,Ortopedy i lekarza rodzinnego.W tej chwili jestem samotną matką z córką która ma Zespół Downa.Wspólnie dajemy sobie radę jedna pomaga drugiej i jakoś to wytrzymujemy.Potrzebujemy najwięcej rehabilitacji na którą zwyczajnie nas nie stać.Rehabilitacja na miejscu kuleje trzeba czekać miesiącami a na prywatną nie mamy.Prosimy państwa o choć najmniejszą pomoc,za którą możemy odwdzięczyć się jedynie sercem i uśmiechem z serca płynącym.♥♥♥ Pieniążki choć była by to złotówka spożytkujemy tylko i wyłącznie na rehabilitację,każda złotówka jest na wagę załota dla nas.Więc dziękujemy za każdą.♥

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Lucyna Wrona - awatar

    Lucyna Wrona

    18.04.17
    18.04.17

    Miło mi że są osoby które wsparły moją zbiórkę.Bardzo dziękuję darczyńcą ♥Dla mnie liczy sie każda złotówka którą wykorzystam z daną obietnicą.♥

102 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Lucyna Wrona - awatar

Lucyna Wrona

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Luiza Morawska - awatar
Luiza Morawska
30
Roksana Golab - awatar
Roksana Golab
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mirosława Damian - awatar
Mirosława Damian
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij