Zbiórka Rehabilitacja i turnus rehabilit - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja i turnus rehabilit Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja i turnus rehabilit - zdjęcie główne

Rehabilitacja i turnus rehabilit

102 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lucyna Wrona - awatar

Lucyna Wrona

Organizator zbiórki

Nazywam się Lucyna Wrona,mam 70 lat. a od wielu lat choruję na Epilepsję która odbiera mi resztki zdrowia.To właśnie przy atakach doznałam wielu urazów,między innymi złamania dwukrotnie kręgosłupa oraz złamania kości udowej przez które zostałam osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Implanty w kręgosłupie jak i w w biodrze nie pozwalają mi na swobodne poruszanie się ani na wiele czynności związanych z życiem codziennym. Poruszam się tylko o kulach. Do tego dochodzą inne choroby związane z wiekiem.Jestem pod stałą opieką Neurologa,Ortopedy i lekarza rodzinnego.W tej chwili jestem samotną matką z córką która ma Zespół Downa.Wspólnie dajemy sobie radę jedna pomaga drugiej i jakoś to wytrzymujemy.Potrzebujemy najwięcej rehabilitacji na którą zwyczajnie nas nie stać.Rehabilitacja na miejscu kuleje trzeba czekać miesiącami a na prywatną nie mamy.Prosimy państwa o choć najmniejszą pomoc,za którą możemy odwdzięczyć się jedynie sercem i uśmiechem z serca płynącym.♥♥♥ Pieniążki choć była by to złotówka spożytkujemy tylko i wyłącznie na rehabilitację,każda złotówka jest na wagę załota dla nas.Więc dziękujemy za każdą.♥

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Lucyna Wrona - awatar

    Lucyna Wrona

    18.04.2017
    18.04.2017

    Miło mi że są osoby które wsparły moją zbiórkę.Bardzo dziękuję darczyńcą ♥Dla mnie liczy sie każda złotówka którą wykorzystam z daną obietnicą.♥

102 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lucyna Wrona - awatar

Lucyna Wrona

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Luiza Morawska - awatar
Luiza Morawska
30
Roksana Golab - awatar
Roksana Golab
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mirosława Damian - awatar
Mirosława Damian
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij