Zbiórka Leczenie , żywnie , utrzymanie - miniaturka zdjęcia

Leczenie , żywnie , utrzymanie

Leczenie , żywnie , utrzymanie

1 511 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Elzbieta Zabagło- Pawłowicz - awatar

Elzbieta Zabagło- Pawłowicz

Organizator zbiórki

Dramat wydarzył się dn 29 maja 2017 roku . Pijana właścicielka zmusiła Klacz do wejścia do ciemnego dusznego garażu w którym był głęboki 1,5 m kanał . Dla Rudej to był betonowy grób :( Bez możliwości wyjścia . Akcja ratownicza pojęta przez grupę doskonałych strażaków , przy wsparciu Lekarza Wet I moim , zakończyła się sukcesem . Po 5 długich trudnych godzinach , udała się klacz wydobyć z kanału . Nie było transportu , była już noc , nikt nie chciał pomóc . Ledwo żywą , chwiejącą się na nogach , obitą , potłuczoną z licznymi ranami przewiozłam z pomocą męża , córki , Lek wet i Pana ze straży do własnej stajni . Spędzałam po kilkanaście godzin dziennie , opatrując rany , podając leki . Dziś klacz zbiera się do życia . Zdjęcie przedstawia stan faktyczny na dziś czyli po 14 dniach leczenia. Potrzebujemy wsparcia w zakresie specjalistycznego żywienia , leczenia które jeszcze trwa , kuracja antybiotykami już 14 dni .. Wątroba jest uszkodzona , klacz jest w słabej kondycji . Potrzebujemy zrobić dla niej indywidualny padok .  Bardzo proszę o pomoc finansową .. Sami nie damy rady .. Trzeba o nią dbać szczególnie , gdyż jest w ciąży ! Źrebie cudem również przeżyło ten koszmar .. Klacz jest cudownym stworzeniem ,, nie mam w niej agresji , jest wspaniała cierpliwie znosi nawet najbardziej bolesne zabiegi ......

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Elzbieta Zabagło- Pawłowicz - awatar

  Elzbieta Zabagło- Pawłowicz

  03.07.17
  03.07.17

  Dziękujemy . Postępy w leczeniu ogromne ! Klacz walczy o swoje zdrowie . Dobrze zniosła długą antybiotykoterapię . Samodzielnie spaceruje po padoku , specjalnie dla niej wykonanym . Ma ogromny apetyt , je wysokogatunkowe pasze i sieczki , witaminy , minerały , suplementy ,probiotyki . Wyraźnie przytyła <3 Ciąża utrzymana , maleńki źrebaczek rośnie . Skóra w dużym stopniu goi się znakomicie . Przedstawiam zdjęcie ukazujące leczenie okropnej rany . Uszkodzony łuk brwiowy , kość skroniowa , uszkodzona skóra . Dziś to niewielka blizna . Dzięki pomocy dobrych ludzi , którzy chcieli pomóc . W tym tygodniu zakupimy paszę dla klaczy źrebnych , otręby , postaramy się o masaż na uszkodzony po wypadku mięsień pośladkowy średni . Dziękujemy za pomoc <3 Która jest nadal potrzebna w utrzymaniu klaczy .

  Zdjęcie aktualności 6 027

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  12.06.17
  12.06.17

  masakra :@

 • Aneta Cwynar - awatar

  Aneta Cwynar

  12.06.17
  12.06.17

  Bardzo smutna historia:( Gratulujemy odwagi i dobrego serca dla ludzi którzy zdecydowali się pomóc klaczy:)

1 511 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Elzbieta Zabagło- Pawłowicz - awatar

Elzbieta Zabagło- Pawłowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta Leszczyńska - awatar
Marta Leszczyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarosława Kotowska - awatar
Jarosława Kotowska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nikola Pawlak - awatar
Nikola Pawlak
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij