Zbiórka Leczenie , żywnie , utrzymanie - miniaturka zdjęcia

Leczenie , żywnie , utrzymanie Jak założyć taką zbiórkę?

Leczenie , żywnie , utrzymanie

1 511 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Elzbieta Zabagło- Pawłowicz - awatar

Elzbieta Zabagło- Pawłowicz

Organizator zbiórki

Dramat wydarzył się dn 29 maja 2017 roku . Pijana właścicielka zmusiła Klacz do wejścia do ciemnego dusznego garażu w którym był głęboki 1,5 m kanał . Dla Rudej to był betonowy grób :( Bez możliwości wyjścia . Akcja ratownicza pojęta przez grupę doskonałych strażaków , przy wsparciu Lekarza Wet I moim , zakończyła się sukcesem . Po 5 długich trudnych godzinach , udała się klacz wydobyć z kanału . Nie było transportu , była już noc , nikt nie chciał pomóc . Ledwo żywą , chwiejącą się na nogach , obitą , potłuczoną z licznymi ranami przewiozłam z pomocą męża , córki , Lek wet i Pana ze straży do własnej stajni . Spędzałam po kilkanaście godzin dziennie , opatrując rany , podając leki . Dziś klacz zbiera się do życia . Zdjęcie przedstawia stan faktyczny na dziś czyli po 14 dniach leczenia. Potrzebujemy wsparcia w zakresie specjalistycznego żywienia , leczenia które jeszcze trwa , kuracja antybiotykami już 14 dni .. Wątroba jest uszkodzona , klacz jest w słabej kondycji . Potrzebujemy zrobić dla niej indywidualny padok .  Bardzo proszę o pomoc finansową .. Sami nie damy rady .. Trzeba o nią dbać szczególnie , gdyż jest w ciąży ! Źrebie cudem również przeżyło ten koszmar .. Klacz jest cudownym stworzeniem ,, nie mam w niej agresji , jest wspaniała cierpliwie znosi nawet najbardziej bolesne zabiegi ......

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Elzbieta Zabagło- Pawłowicz - awatar

  Elzbieta Zabagło- Pawłowicz

  03.07.2017
  03.07.2017

  Dziękujemy . Postępy w leczeniu ogromne ! Klacz walczy o swoje zdrowie . Dobrze zniosła długą antybiotykoterapię . Samodzielnie spaceruje po padoku , specjalnie dla niej wykonanym . Ma ogromny apetyt , je wysokogatunkowe pasze i sieczki , witaminy , minerały , suplementy ,probiotyki . Wyraźnie przytyła <3 Ciąża utrzymana , maleńki źrebaczek rośnie . Skóra w dużym stopniu goi się znakomicie . Przedstawiam zdjęcie ukazujące leczenie okropnej rany . Uszkodzony łuk brwiowy , kość skroniowa , uszkodzona skóra . Dziś to niewielka blizna . Dzięki pomocy dobrych ludzi , którzy chcieli pomóc . W tym tygodniu zakupimy paszę dla klaczy źrebnych , otręby , postaramy się o masaż na uszkodzony po wypadku mięsień pośladkowy średni . Dziękujemy za pomoc <3 Która jest nadal potrzebna w utrzymaniu klaczy .

  Zdjęcie aktualizacji 6 027

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  12.06.2017
  12.06.2017

  masakra :@

 • Aneta Cwynar - awatar

  Aneta Cwynar

  12.06.2017
  12.06.2017

  Bardzo smutna historia:( Gratulujemy odwagi i dobrego serca dla ludzi którzy zdecydowali się pomóc klaczy:)

1 511 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Elzbieta Zabagło- Pawłowicz - awatar

Elzbieta Zabagło- Pawłowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta Leszczyńska - awatar
Marta Leszczyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarosława Kotowska - awatar
Jarosława Kotowska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nikola Pawlak - awatar
Nikola Pawlak
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij