Zbiórka Edukacja i kultura Praga Północ - miniaturka zdjęcia

Edukacja i kultura Praga Północ Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Edukacja i kultura Praga Północ - zdjęcie główne

Edukacja i kultura Praga Północ

5 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne - awatar

SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne

Organizator zbiórki

SWAP  (Spontaniczne Warsztaty Artystyczno - Praktyczne) to inicjatywa społeczna, której celem jest rozpowszechnianie nauki i kultury wśród młodych umysłów za pomocą warsztatów i wykładów. Naszą misją jest zapewnienie młodzieży i warszawskiej braci studenckiej różnorakich zajęć edukacyjnych, które pozwolą na sukcesywny rozwój osobisty i miłe spędzenie czasu wolnego.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy chcą poszerzać swoje zainteresowania, rozwijać się, doskonalić nasze talenty. Niestety zauważyliśmy, że niewiele organizacji oferuje darmowe (i ciekawe!) zajęcia dla młodych. Postanowiliśmy to zmienić. Od października prowadzimy cotygodniowe otwarte warsztaty i wykłady o bardzo różnej tematyce. Dotychczas zajmowaliśmy się między innymi tematami emisji głosu, malarstwa sylwetowego, neuroteologii, Iluzji optycznej czy improwizacji scenicznej. W odleglejszych planach mamy warsztaty z asertywności, florystyki i wiele innych, w tym liczne kawiarenki naukowe, których organizacja niestety obecnie przekracza nasze fundusze.

Na razie działamy tylko w jednym domu kultury (Dom Kultury Praga), ale chcemy się rozwijać. Aby móc zatrudnić profesjonalnych prelegentów, zapewnić wszystkie materiały na warsztaty, organizować społeczności, nagrywać wykłady, udostępniać je w Internecie i rozpowszechniać naszą ideę SWAP wśród warszawiaków, potrzebujemy Twojego wsparcia! 

Działamy non-profit, więc cała zebrana kwota zostanie zużytkowana na wynajmie sal na eventy, opłatach związanych z promocją, kupnem sprzętu i organizacji najwyższej jakości warsztatów! Jeśli osiągniemy nasze podstawowe cele, będziemy mogli organizować imprezy plenerowe, społeczności, częstsze warsztaty na jeszcze wiekszą skalę czy inne atrakcje dla uczestników SWAPU! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    16.02.2017
    16.02.2017

    Aż ciepło się robi na sercu, gdy widać, że są jeszcze młodzi dbający o rozwój kultury. Oby tak dalej!

5 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne - awatar

SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij