Zbiórka Edukacja i kultura Praga Północ - miniaturka zdjęcia

Edukacja i kultura Praga Północ Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Edukacja i kultura Praga Północ - zdjęcie główne

Edukacja i kultura Praga Północ

5 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne - awatar

SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne

Organizator zbiórki

SWAP  (Spontaniczne Warsztaty Artystyczno - Praktyczne) to inicjatywa społeczna, której celem jest rozpowszechnianie nauki i kultury wśród młodych umysłów za pomocą warsztatów i wykładów. Naszą misją jest zapewnienie młodzieży i warszawskiej braci studenckiej różnorakich zajęć edukacyjnych, które pozwolą na sukcesywny rozwój osobisty i miłe spędzenie czasu wolnego.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy chcą poszerzać swoje zainteresowania, rozwijać się, doskonalić nasze talenty. Niestety zauważyliśmy, że niewiele organizacji oferuje darmowe (i ciekawe!) zajęcia dla młodych. Postanowiliśmy to zmienić. Od października prowadzimy cotygodniowe otwarte warsztaty i wykłady o bardzo różnej tematyce. Dotychczas zajmowaliśmy się między innymi tematami emisji głosu, malarstwa sylwetowego, neuroteologii, Iluzji optycznej czy improwizacji scenicznej. W odleglejszych planach mamy warsztaty z asertywności, florystyki i wiele innych, w tym liczne kawiarenki naukowe, których organizacja niestety obecnie przekracza nasze fundusze.

Na razie działamy tylko w jednym domu kultury (Dom Kultury Praga), ale chcemy się rozwijać. Aby móc zatrudnić profesjonalnych prelegentów, zapewnić wszystkie materiały na warsztaty, organizować społeczności, nagrywać wykłady, udostępniać je w Internecie i rozpowszechniać naszą ideę SWAP wśród warszawiaków, potrzebujemy Twojego wsparcia! 

Działamy non-profit, więc cała zebrana kwota zostanie zużytkowana na wynajmie sal na eventy, opłatach związanych z promocją, kupnem sprzętu i organizacji najwyższej jakości warsztatów! Jeśli osiągniemy nasze podstawowe cele, będziemy mogli organizować imprezy plenerowe, społeczności, częstsze warsztaty na jeszcze wiekszą skalę czy inne atrakcje dla uczestników SWAPU! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    16.02.2017
    16.02.2017

    Aż ciepło się robi na sercu, gdy widać, że są jeszcze młodzi dbający o rozwój kultury. Oby tak dalej!

5 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne - awatar

SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij