Zbiórka Edukacja i kultura Praga Północ - miniaturka zdjęcia

Edukacja i kultura Praga Północ

SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne - awatar

SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne

Organizator zbiórki

SWAP  (Spontaniczne Warsztaty Artystyczno - Praktyczne) to inicjatywa społeczna, której celem jest rozpowszechnianie nauki i kultury wśród młodych umysłów za pomocą warsztatów i wykładów. Naszą misją jest zapewnienie młodzieży i warszawskiej braci studenckiej różnorakich zajęć edukacyjnych, które pozwolą na sukcesywny rozwój osobisty i miłe spędzenie czasu wolnego.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy chcą poszerzać swoje zainteresowania, rozwijać się, doskonalić nasze talenty. Niestety zauważyliśmy, że niewiele organizacji oferuje darmowe (i ciekawe!) zajęcia dla młodych. Postanowiliśmy to zmienić. Od października prowadzimy cotygodniowe otwarte warsztaty i wykłady o bardzo różnej tematyce. Dotychczas zajmowaliśmy się między innymi tematami emisji głosu, malarstwa sylwetowego, neuroteologii, Iluzji optycznej czy improwizacji scenicznej. W odleglejszych planach mamy warsztaty z asertywności, florystyki i wiele innych, w tym liczne kawiarenki naukowe, których organizacja niestety obecnie przekracza nasze fundusze.

Na razie działamy tylko w jednym domu kultury (Dom Kultury Praga), ale chcemy się rozwijać. Aby móc zatrudnić profesjonalnych prelegentów, zapewnić wszystkie materiały na warsztaty, organizować społeczności, nagrywać wykłady, udostępniać je w Internecie i rozpowszechniać naszą ideę SWAP wśród warszawiaków, potrzebujemy Twojego wsparcia! 

Działamy non-profit, więc cała zebrana kwota zostanie zużytkowana na wynajmie sal na eventy, opłatach związanych z promocją, kupnem sprzętu i organizacji najwyższej jakości warsztatów! Jeśli osiągniemy nasze podstawowe cele, będziemy mogli organizować imprezy plenerowe, społeczności, częstsze warsztaty na jeszcze wiekszą skalę czy inne atrakcje dla uczestników SWAPU! :)

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    16.02.17
    16.02.17

    Aż ciepło się robi na sercu, gdy widać, że są jeszcze młodzi dbający o rozwój kultury. Oby tak dalej!

SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne - awatar

SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij