Zbiórka Emanuel- Lepsze Życie Dla Emilki - miniaturka zdjęcia

Emanuel- Lepsze Życie Dla Emilki

Zbiórka Emanuel- Lepsze Życie Dla Emilki - zdjęcie główne

Emanuel- Lepsze Życie Dla Emilki

1 661 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Hohorek - awatar

Paulina Hohorek

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Nazywam się Paulina i jestem mamą niespełna 3 letniej  Emilki, u której stwierdzono po badaniach genetycznych bardzo rzadką i nieuleczalną chorobę Mikroduplikacja chromosomu 22q11q23 (tzw.Zespół Emanuel). 

Emilka choruje m.in na chorobę serca ASD II, nie słyszy na poziomie 80dB,  wrodzoną dysplazje stawów biodrowych , dodatkowe 13 parę żeber ,hipotomię mięśniową oraz padaczke. 

Emilia urodziła się z rozszczepem podniebienia miękiego i twardego które miała zooperowane w kwietniu 2018 r w IMiD w Warszawie.

W listopadzie 2019 roku założono jej PEGA przez którego Emilka jest karmiona ze względu na słabe przybieranie na wadze . Córka nie przełyka pokarmów stałych. 


Córka do tej pory siedzi tylko z podporem, nie obraca się z plecków na brzuszek i z powrotem.

Nie raczkuje oraz nie chodzi. Jest tzw. dzieckiem leżącym.

Jest pod stałą opiekąwielu specjalistów m.in kardiologa, neurologa , logopedy oraz rehabiltanta.

Niestety ale rehabilitacja oraz leczenie przewyzszają nasze możliwości finansowe . Dlatego zwracamy się do ludzi dobrego serca o POMOC DLA EMILKI. Każda złotówka ma dla nas ogromne znacznie.  Pomóżmy Emilce w walce o lepsze Jutro.

Zapraszamy na stronę Emilki : https://www.facebook.com/Pomoc-dla-Emilki-Hohorek


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    24.07.20
    24.07.20

    Osiedle Spółdzielcze Czempiń

1 661 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Hohorek - awatar

Paulina Hohorek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek KARUZELA w Czempiniu - awatar
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek KARUZELA w Czempiniu
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
50
SZCZEPOWIC (wszyscy mieszkańcy życzą zdrowia) - awatar
SZCZEPOWIC (wszyscy mieszkańcy życzą zdrowia)
120
Sołectwo Sierniki - awatar
Sołectwo Sierniki
120
Osiedle nr 4. - awatar
Osiedle nr 4.
150
U Wiechcia Czempiń - awatar
U Wiechcia Czempiń
70
ŁAGIEWNIKI - awatar
ŁAGIEWNIKI
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij