Zbiórka Emanuel- Lepsze Życie Dla Emilki - miniaturka zdjęcia

Emanuel- Lepsze Życie Dla Emilki

Zbiórka Emanuel- Lepsze Życie Dla Emilki - zdjęcie główne

Emanuel- Lepsze Życie Dla Emilki

2 111 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Paulina Hohorek - awatar

Paulina Hohorek

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Nazywam się Paulina i jestem mamą niespełna 3 letniej  Emilki, u której stwierdzono po badaniach genetycznych bardzo rzadką i nieuleczalną chorobę Mikroduplikacja chromosomu 22q11q23 (tzw.Zespół Emanuel). 

Emilka choruje m.in na chorobę serca ASD II, nie słyszy na poziomie 80dB,  wrodzoną dysplazje stawów biodrowych , dodatkowe 13 parę żeber ,hipotomię mięśniową oraz padaczke. 

Emilia urodziła się z rozszczepem podniebienia miękiego i twardego które miała zooperowane w kwietniu 2018 r w IMiD w Warszawie.

W listopadzie 2019 roku założono jej PEGA przez którego Emilka jest karmiona ze względu na słabe przybieranie na wadze . Córka nie przełyka pokarmów stałych. 


Córka do tej pory siedzi tylko z podporem, nie obraca się z plecków na brzuszek i z powrotem.

Nie raczkuje oraz nie chodzi. Jest tzw. dzieckiem leżącym.

Jest pod stałą opiekąwielu specjalistów m.in kardiologa, neurologa , logopedy oraz rehabiltanta.

Niestety ale rehabilitacja oraz leczenie przewyzszają nasze możliwości finansowe . Dlatego zwracamy się do ludzi dobrego serca o POMOC DLA EMILKI. Każda złotówka ma dla nas ogromne znacznie.  Pomóżmy Emilce w walce o lepsze Jutro.

Zapraszamy na stronę Emilki : https://www.facebook.com/Pomoc-dla-Emilki-Hohorek


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    24.07.20
    24.07.20

    Osiedle Spółdzielcze Czempiń

2 111 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Paulina Hohorek - awatar

Paulina Hohorek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Agata B-ska - awatar
Agata B-ska
200
UKS "AS" Czempiń - awatar
UKS "AS" Czempiń
250
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek KARUZELA w Czempiniu - awatar
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek KARUZELA w Czempiniu
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
50
SZCZEPOWIC (wszyscy mieszkańcy życzą zdrowia) - awatar
SZCZEPOWIC (wszyscy mieszkańcy życzą zdrowia)
120
Sołectwo Sierniki - awatar
Sołectwo Sierniki
120
Osiedle nr 4. - awatar
Osiedle nr 4.
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij