ŚWIECE OKOPOWE dla UKRAINY

4 580 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

 NIESTETY TAM CIĄGLE TRWA WOJNA...

Mieliśmy nadzieje, że produkcja świec okopowych to akcja na jeden sezon. Niestety wojna wciąż trwa, giną ludzie - w jesiennej i zimowej aurze marzną i chorują cywile i żołnierze.  Zima i deszcz jest potężną bronią oprawców Urkainy. 

PROSIMY! PODARUJ CIEPŁO LUDNOŚCI CYWILNEJ I  OBROŃOM UKRAINY I POMÓŻMY IM PRZETRWAĆ ZIMĘ.

POPRZEDNIEJ ZIMY WYSŁALIŚMY  DO UKRAINY PONAD 35 TYSIĘCY ŚWIEC!  

CO ROBIMY:

1. ZBIERAMY  OD LUDNOŚCI PUSZKI  i niepotrzebne świece, lub kupujemy na tony parafinę w cenach hurtowych.

2. UCHODZCY i wolontariusze z Dolnego Śląska spotykają się i przetapiają świece, do obciętej puszki dodają kartonowy knot i zalewają parafiną.

3. Naszym TRANSPORTEM zawozimy gotowe świece bezpośrednio do odbiorców ( żołnierze , ludność cywilna )  Jedna puszka to 2, lub nawet 4 godziny ciepła.

Na co potrzebne są pieniądze:

- NA HURTOWY ZAKUP PARAFINY.  KILOGRAM PARAFINY KOSZTUJE 20 zł w detalu i 12 - 6  zł w hurcie. Za 12 złotych można wyprodukować 4-6 świec pozwalających żołnierzom w okopach przetrwać mroźną noc czy ugotować posiłek. koszt jednej świecy to ok 3 złote a daje ciepło na 4 godziny, litr wody gotuje się 20 minut na takiej świecy - w okopach nie ma prądu, nie można rozpalać ognisk - te świece to jedyna szansa na ciepło.  

ZA  1 ZŁ  "KUPUJESZ"  PRZYNAJMNIEJ GODZINĘ CIEPŁA I CIEPŁEJ WODY LUDNOŚCI  I ŻOŁNIERZOM W UKRAINIE.

- NA TRANSPORT, ZAPAKOWANIE, NARZĘDZIA. ZBIERAMY PUSZKI I KOŃCÓWKI ŚWIEC W NASZYCH PUNKTACH NA TERENIE KILKU POWIATÓW WOKÓŁ WROCŁAWIA - lista punktów jest aktualizowana na naszym FP

CHCESZ POMÓC - ZAANGAŻOWAĆ SIĘ - ZADZWOŃ - 604 411 417

DZIĘKUJEMY - SWOJĄ WPŁATĄ REALNIE RATUJESZ ŻYCIE!

więcej o działalności Stowarzyszenia  KAŹDY MA ZNACZENIE tutaj:

https://www.facebook.com/KazdyMaZnaczenie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • ,,KAŻDY MA ZNACZENIE'' - awatar

  ,,KAŻDY MA ZNACZENIE''

  13.02.2023
  13.02.2023

  Nasze Stowarzyszenie było obecne na akcji - Ogień Miłosierdzia we Wrocławiu na Placu Solnym.
  Pomagaliśmy prowadzić warsztaty produkcji świec okopowych.
  Wykorzystywaliśmy parafinę i puszki z naszych zbiórek oraz kupione za pieniądze z naszej zrzutki!
  KAŻDA NAWET NAJCIEMNIEJSZA NOC - KOŃCZY SIĘ ŚWITEM !
  Dziękujemy!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.10.2022
  30.10.2022

  Wpłacone zostało 460 zł - portal pokazuje 400 zł - 60 zł to tzw. "dobrowolna" wpłata na rzecz portalu - uważajcie wpłacając - prowizję 7,5% kiedyś nazywano...

4 580 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Gabriel - awatar
Gabriel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa K-S - awatar
Ewa K-S
20
Maria Konopka-Konik - awatar
Maria Konopka-Konik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
130
Alicja Turska - awatar
Alicja Turska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Za waszą i naszą wolność - awatar
Za waszą i naszą wolność
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij