Zbiórka "Święte Wieczory" w Białymstoku - miniaturka zdjęcia

"Święte Wieczory" w Białymstoku Jak założyć taką zbiórkę?

"Święte Wieczory" w Białymstoku

71 zł  z 3 550 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrey Romanchuk - awatar

Andrey Romanchuk

Organizator zbiórki

Jubileuszowe XXV "Święte Wieczory - Святые Вечера",  czyli świąteczno - noworoczne spotkania międzypokoleniowe organizowane cyklicznie przez Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe w Polsce z siedziba w Białymstoku, są realizowane w okresie tak zwanych "swjatych wieczerow - światok", czyli w okresie pomiędzy Bożym Narodzeniem a Chrztem Pańskim zgodnie z kalendarzem juliańskim. Kolejne, jubileuszowe, 25 "Święte wieczory" odbędą się w połowie stycznia 2019 roku. Jednak już teraz, na niespełna rok do... rozpoczynamy przygotowania kolejnej edycji tej imprezy.

Spotkania mające na celu integrację międzypokoleniową społeczności mniejszości rosyjskiej oraz osób, którym jest bliska kultura rosyjska, wokół tradycji świąteczno-noworocznych. Wspólne śpiewanie koladok (czyli kolęd), ale i piosenek ludowych, choinka dla dzieci z prezentami od Świętego Mikołaja (zwanego również Dziadkiem Mrozem) i jego asystentki Śniegóroczki, skromny poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkania, część artystyczna w wykonaniu zaproszonych gości - wykonawców z Polski, Rosji, ... . To tylko część, ta widoczna całości tej, cyklicznej, corocznej imprezy odbywającej się w iście rodzinnej atmosferze, imprezy z udziałem dzieci i ich rodziców, dziadków, jak i innych krewnych.

By móc po raz kolejny - po raz 25, zrealizować tą ważną dla społeczności rosyjskiej imprezy społeczno - kulturalnej w Białymstoku, potrzebujemy Państwa wsparcia - wszystkich ludzi dobrej woli, którym idea realnej różnorodności etno-narodowo-wyznaniowej w Polsce - tak charakterystycznej dla najlepszych czasów I i II Rzeczypospolitej, wzajemnego poszanowania  i tolerancji nie jest jedynie pięknymi  hasłami i pustymi frazesami, a czymś, do czego warto dążyć w praktyce. Jesteś taką osobą? Jeśli tak, to wesprzyj nas dowolną kwotą, którą możesz. Naprawdę, każda złotówka jest ważna!

Potrzebujemy Państwa wsparcia na organizację całości imprezy, zakup prezentów dla dzieci, organizację części artystycznej (planowany przyjazd artystów z Rosji) - koszty przejazdów i ich pobytu w Polsce, na symboliczny poczęstunek oraz wynajem pomieszczeń, w których odbędą się XXV Święte Wieczory w Białymstoku,  w połowie stycznia przyszłego,  2019 roku.

Liczymy na wszystkich ludzi dobrej woli! 

Zapraszamy do wsparcia nas - RSKO w Polsce - jak i naszych działań.

W imieniu Rosyjskiego Stowarzyszszenia Kulturalno - Oświatowego w Polsce z siedziba w Białymstoku / www.rsko.eu  ; https://www.facebook.com/rsko.eu

/-/ Andrzej Romańczuk - Sekretarz Zarządu RSKO w Polsce 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
71 zł  z 3 550 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrey Romanchuk - awatar

Andrey Romanchuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Cezary Sadowski - awatar
Cezary Sadowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij