Zbiórka "Święte Wieczory" w Białymstoku - miniaturka zdjęcia

"Święte Wieczory" w Białymstoku Jak założyć taką zbiórkę?

"Święte Wieczory" w Białymstoku

71 zł  z 3 550 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrey Romanchuk - awatar

Andrey Romanchuk

Organizator zbiórki

Jubileuszowe XXV "Święte Wieczory - Святые Вечера",  czyli świąteczno - noworoczne spotkania międzypokoleniowe organizowane cyklicznie przez Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe w Polsce z siedziba w Białymstoku, są realizowane w okresie tak zwanych "swjatych wieczerow - światok", czyli w okresie pomiędzy Bożym Narodzeniem a Chrztem Pańskim zgodnie z kalendarzem juliańskim. Kolejne, jubileuszowe, 25 "Święte wieczory" odbędą się w połowie stycznia 2019 roku. Jednak już teraz, na niespełna rok do... rozpoczynamy przygotowania kolejnej edycji tej imprezy.

Spotkania mające na celu integrację międzypokoleniową społeczności mniejszości rosyjskiej oraz osób, którym jest bliska kultura rosyjska, wokół tradycji świąteczno-noworocznych. Wspólne śpiewanie koladok (czyli kolęd), ale i piosenek ludowych, choinka dla dzieci z prezentami od Świętego Mikołaja (zwanego również Dziadkiem Mrozem) i jego asystentki Śniegóroczki, skromny poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkania, część artystyczna w wykonaniu zaproszonych gości - wykonawców z Polski, Rosji, ... . To tylko część, ta widoczna całości tej, cyklicznej, corocznej imprezy odbywającej się w iście rodzinnej atmosferze, imprezy z udziałem dzieci i ich rodziców, dziadków, jak i innych krewnych.

By móc po raz kolejny - po raz 25, zrealizować tą ważną dla społeczności rosyjskiej imprezy społeczno - kulturalnej w Białymstoku, potrzebujemy Państwa wsparcia - wszystkich ludzi dobrej woli, którym idea realnej różnorodności etno-narodowo-wyznaniowej w Polsce - tak charakterystycznej dla najlepszych czasów I i II Rzeczypospolitej, wzajemnego poszanowania  i tolerancji nie jest jedynie pięknymi  hasłami i pustymi frazesami, a czymś, do czego warto dążyć w praktyce. Jesteś taką osobą? Jeśli tak, to wesprzyj nas dowolną kwotą, którą możesz. Naprawdę, każda złotówka jest ważna!

Potrzebujemy Państwa wsparcia na organizację całości imprezy, zakup prezentów dla dzieci, organizację części artystycznej (planowany przyjazd artystów z Rosji) - koszty przejazdów i ich pobytu w Polsce, na symboliczny poczęstunek oraz wynajem pomieszczeń, w których odbędą się XXV Święte Wieczory w Białymstoku,  w połowie stycznia przyszłego,  2019 roku.

Liczymy na wszystkich ludzi dobrej woli! 

Zapraszamy do wsparcia nas - RSKO w Polsce - jak i naszych działań.

W imieniu Rosyjskiego Stowarzyszszenia Kulturalno - Oświatowego w Polsce z siedziba w Białymstoku / www.rsko.eu  ; https://www.facebook.com/rsko.eu

/-/ Andrzej Romańczuk - Sekretarz Zarządu RSKO w Polsce 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
71 zł  z 3 550 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrey Romanchuk - awatar

Andrey Romanchuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Cezary Sadowski - awatar
Cezary Sadowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij