Zbiórka Półkolonie z Uśmiechem - zdjęcie główne

Półkolonie z Uśmiechem

206 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Świetlica Pio - awatar

Świetlica Pio

Organizator zbiórki

Kim jesteśmy??

Jesteśmy wychowawcami w Świetlicy Profilaktycznej T. Ch. im. Ojca Pio, którym bardzo zależy na zorganizowaniu swoim podopiecznym atrakcyjnych wakacji. 

Nasza Świetlica jest placówką wsparcia dziennego, prowadzoną przez organizację pozarządową -Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio.  Jest przeznaczona dla dzieci wwieku 6-16 lat, które pochodzą z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. 

W placówce prowadzone są m. in. zajęcia sportowe, zajęcia logopedyczne, zajęcia edukacyjne, wychowawcze, profilaktyczne, świetlicowe, przygotowują one dzieci do pełnienia ról społecznych w dorosłym życiu.

W naszej placówce nacisk położony jest na poprawę sytuacji szkolnej dzieci. Organizowane są codziennie zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, dzieci mają zapewnioną pomoc przy odrabianiu zadań domowych oraz bezpłatne korepetycje.


Na co zbieramy??

Chcemy zebrać pieniądze na zorganizowanie naszym wychowankom półkolonii letnich, które niejednokrotnie są dla nich jedyną formą wypoczynku. W tym roku mimo wielu starań nie udało nam się uzyskać dotacji na ten cel, dlatego musimy szukać innych źródeł. Nie możemy przecież zawieść dzieci, tak bardzo czekających na wakacje. 

Zebrane pieniądze przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z organizacją półkolonii dla 20 dzieci. Środki, które zbierzemy zostaną wykorzystane na opłacenie wyżywienia dla wychowanków, zorganizowanie atrakcji (wycieczka w góry oraz do wesołego miasteczka, bilety wstępu na miejskie kąpielisko, kręgielnię, wyjścia na lody). Wiele zajęć świetlicowych i sportowych zorganizujemy na terenie naszej placówki dzięki nieocenionemu wsparciu naszych wolontariuszy.


Każda złotówka przybliża nas do celu!!! Dzięki Państwa wsparciu, możemy sprawić, że na twarzach naszych podopiecznych zagości uśmiech!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
206 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Świetlica Pio - awatar

Świetlica Pio

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy darczyńca - awatar
Anonimowy darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij