Zbiórka Półkolonie z Uśmiechem - zdjęcie główne

Półkolonie z Uśmiechem

306 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Świetlica Pio - awatar

Świetlica Pio

Organizator zbiórki

Kim jesteśmy??

Jesteśmy wychowawcami w Świetlicy Profilaktycznej T. Ch. im. Ojca Pio, którym bardzo zależy na zorganizowaniu swoim podopiecznym atrakcyjnych wakacji. 

Nasza Świetlica jest placówką wsparcia dziennego, prowadzoną przez organizację pozarządową -Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio.  Jest przeznaczona dla dzieci wwieku 6-16 lat, które pochodzą z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. 

W placówce prowadzone są m. in. zajęcia sportowe, zajęcia logopedyczne, zajęcia edukacyjne, wychowawcze, profilaktyczne, świetlicowe, przygotowują one dzieci do pełnienia ról społecznych w dorosłym życiu.

W naszej placówce nacisk położony jest na poprawę sytuacji szkolnej dzieci. Organizowane są codziennie zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, dzieci mają zapewnioną pomoc przy odrabianiu zadań domowych oraz bezpłatne korepetycje.


Na co zbieramy??

Chcemy zebrać pieniądze na zorganizowanie naszym wychowankom półkolonii letnich, które niejednokrotnie są dla nich jedyną formą wypoczynku. W tym roku mimo wielu starań nie udało nam się uzyskać dotacji na ten cel, dlatego musimy szukać innych źródeł. Nie możemy przecież zawieść dzieci, tak bardzo czekających na wakacje. 

Zebrane pieniądze przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z organizacją półkolonii dla 20 dzieci. Środki, które zbierzemy zostaną wykorzystane na opłacenie wyżywienia dla wychowanków, zorganizowanie atrakcji (wycieczka w góry oraz do wesołego miasteczka, bilety wstępu na miejskie kąpielisko, kręgielnię, wyjścia na lody). Wiele zajęć świetlicowych i sportowych zorganizujemy na terenie naszej placówki dzięki nieocenionemu wsparciu naszych wolontariuszy.


Każda złotówka przybliża nas do celu!!! Dzięki Państwa wsparciu, możemy sprawić, że na twarzach naszych podopiecznych zagości uśmiech!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
306 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Świetlica Pio - awatar

Świetlica Pio

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy darczyńca - awatar
Anonimowy darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij