Zbiórka Paweł "Świstak" - Pamiętamy - miniaturka zdjęcia

Paweł "Świstak" - Pamiętamy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Paweł "Świstak" - Pamiętamy - zdjęcie główne

Paweł "Świstak" - Pamiętamy

35 120 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 462 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Zawada - awatar

Tomasz Zawada

Organizator zbiórki

Parafrazując słowa S. Berry'ego, "Gdyby wszyscy przyjaciele Pawła skoczyli z mostu, On nie skoczyłby z nimi. Stałby na dole i czekał aby ich złapać".
Znamy jeszcze setki ciepłych, dobrych, złotych myśli o przyjaźni. Wszystkie one oddają w pełni naturę Pawła - Męża, Ojca, Syna, Brata, Przyjaciela. 

Od kilku dni, Pawła z nami nie ma. Zginął tragicznie, w wypadku na przejeździe kolejowym w Nowej Wsi Kąckiej. Śmierć przyszła za szybko, za nagle, nie pytała, nie uprzedzała, nie dyskutowała.
Co pozostało? Ból, pustka, niezrozumienie... Ale oprócz nich, coś znacznie silniejszego, Jego miłość i trudny, bo piękny przykład jaki nam dawał, bo jak inaczej w kilku słowach opisać wyznanie Pawła, że najlepsze momenty w Jego życiu, to te w których może ugotować obiad ze swoją ukochaną żoną Amelią, a później zwyczajnie go zjeść z nią i ich wspaniałą córeczką Polą...?

Dwie najważniejsze Kobiety w życiu Pawła zostały same i to im pomożemy.
Paweł był jedynym żywicielem swojej rodziny, to on niósł na swoich barkach troskę o sprawy finansowe. Chcemy, aby w pierwszym etapie po Jego śmierci, Amelia i Pola miały choć w tym obszarze odrobinę ulgi...

Prosimy Was o pomoc,
Przyjaciele

PS Wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane żonie Pawła - Amelii Miecznikowskiej, która została poinformowana o zbiórce i wyraża na nią zgodę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamila - awatar

  Kamila

  25.06.2019
  25.06.2019

  Moje kondolencje dla całej rodziny

 • Marek Krupop - awatar

  Marek Krupop

  23.06.2019
  23.06.2019

  Nie ma słów by opisać żal i współczucie!!!!.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.2019
  21.06.2019

  Paweł wspieramy Twoich Rodziców

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.06.2019
  20.06.2019

  Pomagajmy, to ważne. Nie mogą zostać same...

 • Michał Kolorz - awatar

  Michał Kolorz

  20.06.2019
  20.06.2019

  Bardzo Wam współczuję..

35 120 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 462 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Zawada - awatar

Tomasz Zawada

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 462

Tomasz Warchol - awatar
Tomasz Warchol
50
Piotr Sosiński - awatar
Piotr Sosiński
50
FASOLA - awatar
FASOLA
50
Aleksander Krzan - awatar
Aleksander Krzan
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kamila - awatar
Kamila
50
Konrad Jasek-Głogów - awatar
Konrad Jasek-Głogów
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij