
W kościele w Swobnicy posiadamy zabytkowe organy z 1904 roku firmy Gruneberg. Teraz własnym, możliwie małym kosztem, dzięki pracy p. Maksymiliana Pękalskiego staramy się je całkowicie odnowić, ale mimo wszystko to kosztuje, stąd prosimy o wsparcie te duchowe i pieniężne. Mamy nadzieję, że niedługo nasze organy w pełni zabrzmią podczas naszych niedzielnych Mszy Św... :)
Bóg zapłać za wszelkie wsparcie tego cennego i jakże potrzebnego remontu :)
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!