Zbiórka Pomoc dla Hanny i jej rodziny! - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Hanny i jej rodziny! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Hanny i jej rodziny! - zdjęcie główne

Pomoc dla Hanny i jej rodziny!

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Dąbrowski - awatar

Mateusz Dąbrowski

Organizator zbiórki

Hanna mieszka razem z mężem i dwójką dzieci na małej wsi w okolicach Warszawy

Ich stan domku nie jest za ciekawy.

Zamieszkują tam w 4 osoby i potrzebują pilnie pieniędzy aby móc postawić porządny murowany dom.

1,5 roku temu byli zmuszeni wyprowadzić się z domku który wynajmowali ponieważ najemca wypowiedział im umowę najmu mieszkania.Mieszkają teraz na działce w domku holenderskim,który jak wspomniałem wcześniej nie jest w za ciekawym stanie.W środku pojawia się grzyb przy oknach i na ściankach,ścieka woda w środku z okien ponieważ okna nie są szczelne.Domek ogrzewany jest jedynie butlą na gaz ponieważ nie ma innego ogrzewania w środku.Nie posiadają również łazienki,co w tych czasach jest nie do pomyślenia...Nie posiadają bieżącej wody,wodę przynoszą sobie od sąsiadów,rodziny w tzw.bańkach.

Rodzice pracują,ale nie starcza im to na wszystko.

Jakiś rok temu postawili już na działce obok fundamenty na nowy dom,niestety nie ma pieniążków aby dokończyć jego dalsza budowę.

Sytuacja jest straszna 

Będę bardzo,bardzo wdzięczny jak i również rodzina za każdą przekazaną złotówkę na tą akcję.

Proszę o pomoc dla tej rodziny.Wszystkie uzbierane pieniążki pójdą na postawienie i wyremontowanie domu dla tej rodziny.


Hanna została powiadomiona,że ruszyła dla niej zbiórka i wyraziła zgodę.
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Dąbrowski - awatar

Mateusz Dąbrowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij