Pomoc dla Szkół na Syberii

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Rybicki - awatar

Lukasz Rybicki

Organizator zbiórki

Cześć ,nazywam się Łukasz Rybicki i jestem podróżnikiem ,podczas każdej z moich wypraw tych dużych jak i małych staram się w miarę możliwości pomagać osobom  indywidualnym oraz większym grupom ludzi jak i szkołom . W tym roku będę chciał pomóc szkołom w trzech miejscowościach  Wierszyna ,Minuninsk oraz Dudinka ,miejscowości które znajdują się na Syberii.Obecnie w tych trzech szkołach jest prowadzona nauka języka polskiego , na zajęcia te uczęszcza 80 uczniów ,są to potomkowie Polaków ,którzy zostali zesłani lub zasiedlali tamtejsze ziemie na początku XIX wieku .Podczas moich ostatnich dwóch podróży na Syberię udało mi się zebrac pieniążki na laptopy do szkoły w Wierszynie oraz  wyposażenie w postaci ławek i krzeseł oraz artykułów szkolonych dla szkół w Wierszynie i Dudince .Na początku Czerwca tego roku wraz z przyjaciółmi mamy zamiar jechac dwoma busami wypełnionym darami(ubrania,artykuły szkolne,elektronika,zabawki) do wyżej wspomnianych miejscowości,ale by to zrealizować potrzebna jest pomoc finansowa na przejazd  na Syberię (łącznie 17000 km w obie strony)zebrane fundusze będą również przeznaczone na program naucznia dla nauczyciela języka polskiego ( koszt roczny to 1000 zl) oraz  podłączenie do internetu (koszt 2500 zl jednorazowo).W miarę naszych możliwości będziemy się starać wraz z przyjaciółmi wyremontować dom Polski w Wierszynie ,obecnie mieszka tam nauczycielka języka polskiego Pani Henryka Jachimowicz ,lecz warunki  do zamieszkiwania tego budynku z roku na rok są coraz gorsze ( zimą termometry w Wierszynie potrafią wskazać -55 stopni C ) .Najlepszym rozwiązaniem jest postawienie  nowego domku drewnianego ,lecz to projekt który wymaga wiekszych nakładów finansowych . Wraz z mieszkancami Minuninska ,Dudinki i Wierszyny Będę niezmiernie wdzięczny za okazaną pomoc .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Rybicki - awatar

Lukasz Rybicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij