Pomoc dla Szkół na Syberii

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Rybicki - awatar

Lukasz Rybicki

Organizator zbiórki

Cześć ,nazywam się Łukasz Rybicki i jestem podróżnikiem ,podczas każdej z moich wypraw tych dużych jak i małych staram się w miarę możliwości pomagać osobom  indywidualnym oraz większym grupom ludzi jak i szkołom . W tym roku będę chciał pomóc szkołom w trzech miejscowościach  Wierszyna ,Minuninsk oraz Dudinka ,miejscowości które znajdują się na Syberii.Obecnie w tych trzech szkołach jest prowadzona nauka języka polskiego , na zajęcia te uczęszcza 80 uczniów ,są to potomkowie Polaków ,którzy zostali zesłani lub zasiedlali tamtejsze ziemie na początku XIX wieku .Podczas moich ostatnich dwóch podróży na Syberię udało mi się zebrac pieniążki na laptopy do szkoły w Wierszynie oraz  wyposażenie w postaci ławek i krzeseł oraz artykułów szkolonych dla szkół w Wierszynie i Dudince .Na początku Czerwca tego roku wraz z przyjaciółmi mamy zamiar jechac dwoma busami wypełnionym darami(ubrania,artykuły szkolne,elektronika,zabawki) do wyżej wspomnianych miejscowości,ale by to zrealizować potrzebna jest pomoc finansowa na przejazd  na Syberię (łącznie 17000 km w obie strony)zebrane fundusze będą również przeznaczone na program naucznia dla nauczyciela języka polskiego ( koszt roczny to 1000 zl) oraz  podłączenie do internetu (koszt 2500 zl jednorazowo).W miarę naszych możliwości będziemy się starać wraz z przyjaciółmi wyremontować dom Polski w Wierszynie ,obecnie mieszka tam nauczycielka języka polskiego Pani Henryka Jachimowicz ,lecz warunki  do zamieszkiwania tego budynku z roku na rok są coraz gorsze ( zimą termometry w Wierszynie potrafią wskazać -55 stopni C ) .Najlepszym rozwiązaniem jest postawienie  nowego domku drewnianego ,lecz to projekt który wymaga wiekszych nakładów finansowych . Wraz z mieszkancami Minuninska ,Dudinki i Wierszyny Będę niezmiernie wdzięczny za okazaną pomoc .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Rybicki - awatar

Lukasz Rybicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij