Zbiórka Zestaw Mówik dla syna - zdjęcie główne

Zestaw Mówik dla syna

1 906 zł  z 1 900 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Małolepszy - awatar

Grzegorz Małolepszy

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami Adasia . Adaś lada dzień skończy 11 lat, jest dzieckiem autystycznym, każdy dzień jest walką o lepszą przyszłość dla naszego syna. Nasz syn Adaś do czwartego roku życia w ogóle nie mówił tak bardzo baliśmy się, że nigdy nie będzie mówił ale przez wieloletnią rehabilitację nasz syn poszedł do przodu i w końcu zaczął mówić, jest to mowa niezrozumiała w większości dla otoczenia, rozumiemy ją tylko my rodzice i najbliższe otoczenie . Zbieramy na specjalne oprogramowanie link poniżej :


https://mowik.sklep.pl/pl/p/Zestaw-MOWik-PRO-1.4a-tablet-Samsung-Galaxy-Tab-A-SM-T590-10%2C5-z-Etui/214 

Bardzo byśmy chcieli uzbierać na to oprogramowanie , żeby nasz syn adaś był zrozumiały nie tylko dla nas ale i dla otoczenia. Z góry dziękujemy wszystkim ludziom o dobrym sercu. Nawet 1zł może pomóc

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Grzegorz Małolepszy - awatar

    Grzegorz Małolepszy

    24.06.2019
    24.06.2019

    Bardzo dziękujemy z całego serca za każdą pomoc . Pierwszy raz organizujemy coś takiego . Wstyd nam było kogoś prosić i jesteśmy w szoku ile ludzi jest chętnych pomóc nam i naszemu dziecku. Jeszcze raz DZIEKUJEMY za wszelką pomoc

1 906 zł  z 1 900 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Małolepszy - awatar

Grzegorz Małolepszy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
720
Powodzenia! - awatar
Powodzenia!
20
Sebastian Małolepszy - awatar
Sebastian Małolepszy
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Malwina Kozikowska - awatar
Malwina Kozikowska
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij