Zbiórka Wirtualny kokpit Scania R - zdjęcie główne

Wirtualny kokpit Scania R

5 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Kuś - awatar

Krzysztof Kuś

Organizator zbiórki

Każdy ma jakieś marzenia! A cóż może być piękniejszego od ich realizacji? Czasami choć bardzo chcesz, nie jesteś w stanie zrealizować tego o czym marzysz, bo zawsze jest coś pilniejszego i ważniejszego. I to jest prawda.

Ale siedzi w człowieku taka egoistyczna przekora, która mówi "a może jednak?"

Może jeśli znalazło się dosyć ludzi by zrealizować komuś spływ do Morza Czarnego na drzwiach od kibla, znajdzie się dosyć i na to by pomóc zrealizować marzenia o  symulatorze ciężarówki z prawdziwą kabiną i pełnym wyposażeniem?

Taki jest i zwariowany pomysł, aby stworzyć realny, pełnowymiarowy kokpit / kabinę ciężarówki Scania R do symulatora Euro Truck Simulator 2. O samym symulatorze możecie poczytać pod tym linkiem - https://eurotrucksimulator2.com/, a o ciężarówce, która ma być bazą do symulatora tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Scania_serii_R

Za serducho układu w chwili obecnej posłuży konfiguracja oparta na Intel Core i7 3770 oraz karcie Nvidia GeForce GTX 1050TI - to już jest. Do sterowania została wykorzystana kierownica Logitech G29 Driving Force + 6 stopniowy shifter z gałką SKRS od Scanii - to jest już również. Na wyposażeniu jest również 1 monitor Acer R271, jednak aby oddać możliwości potrzeba jeszcze dwa monitory. Następnie w oparciu o elektronikę https://www.symprojects.com będzie powstawał kokpit na bazie deski rozdzielczej Scanii R, a jeśli temat chwyci to i całej kabiny! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Krzysztof Kuś - awatar

    Krzysztof Kuś

    16.01.2020
    16.01.2020

    aktualna dyskusja oraz wiecej szczegółów na http://etrucks.pl/thread-50979-post-340796.html#pid340796

5 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Kuś - awatar

Krzysztof Kuś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Nyrwero - awatar
Nyrwero
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij