Zbiórka Ratuj ukraiński sierociniec - zdjęcie główne

Ratuj ukraiński sierociniec

250 690 zł  z 900 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 251 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Pomóż dzieciom, które nie mają domu, rodziny, kraju! Daj im szansę na nowe, lepsze życie!

Od 09.03.2022 w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym SZAFIR w Moryniu znalazła schronienie grupa 109 ukraińskich dzieci z sierocińca z Guliaypola koło Zaporoża oraz ich opiekunowie. Są to wychowankowie, których udało się ewakuować prosto z terenu wojny. 

Dzieci przyjechały z małymi plecakami, zmęczone, głodne i osłabione. Część dzieci wymaga specjalistycznego leczenia. Daliśmy dzieciom schronienie. Zapewniamy całodzienne wyżywienie, noclegi oraz opiekę medyczną. Na najbliższe dwa tygodnie zaplanowaliśmy program integracyjny. W trzecim tygodniu uruchomimy działania edukacyjne.

Nad podopiecznymi z Ukrainy czuwa Stowarzyszenie TWR COLLEGIUM ze Szczecina. Wspólnie z kilkoma zaprzyjaźnionymi organizacjami (m.in. Fundacja Chrześcijańska Nebo, Czas wolności, E.F.O.P, Fundacja Pankracy, E&Y, EJF) robimy wszystko, aby dzieci znowu poczuły się bezpiecznie. 

Lokalna społeczność, grono wolontariuszy i darczyńców zapewniło tym dzieciom ubrania, środki higieniczne, środki czystości, żywność, zabawki, artykuły biurowe, routery z dostępem do internetu. Przed nami wiele wyzwań…

Sami nie damy rady. Potrzebujemy Twojej pomocy! Dzieci potrzebują ciepłego posiłku, bezpiecznego schronienia, troskliwej opieki. Wśród naszych podopiecznych są dzieci ze specjalnymi potrzebami. Szczególnie prosimy o wsparcie finansowe, które przeznaczymy na zapewnienie opieki medycznej i edukacyjnej ale także na przygotowanie posiłków, ogrzanie budynków, uregulowanie rachunków za media (gaz, prąd, woda, kanalizacja), zakup paliwa do środków transportu. Środki finansowe z Państwa wpłat są wyłącznie przeznaczone na pomoc dzieciom przebywającym w naszej placówce oświatowej. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kacper R. - awatar

  Kacper R.

  03.11.2022
  03.11.2022

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.08.2022
  28.08.2022

  OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. https://dotuje.pl/blagam-o-pomoc

 • Alicja Tuczek-Nowak - awatar

  Alicja Tuczek-Nowak

  22.07.2022
  22.07.2022

  Wieki szacun Panowie.

 • Paweł R. - awatar

  Paweł R.

  21.07.2022
  21.07.2022

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.07.2022
  21.07.2022

  Trzymam kciuki za dobry ciąg dalszy!

250 690 zł  z 900 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 251 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 251

Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Mateusz - awatar
Mateusz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij