Zbiórka Pomagamy Madzi wrócić do zdrowia - miniaturka zdjęcia

Pomagamy Madzi wrócić do zdrowia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomagamy Madzi wrócić do zdrowia - zdjęcie główne

Pomagamy Madzi wrócić do zdrowia

124 235 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 506 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Czuryłowska - awatar

Paulina Czuryłowska

Organizator zbiórki

27 sierpnia 2022 r.,  Madzia uległa niespodziewanemu i bardzo ciężkiemu wypadkowi. Tego dnia życie rodziców stanęło w miejscu.

Podczas prowadzonych w gospodarstwie rolnym prac polowych, Madzi wciągnęło warkocz w wałek napędzający kombajn do ziemniaków zrywając całą skórę z głowy. Dziewczynka z bardzo poważnymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Operacja ratująca życie i zdrowie Madzi trwała aż 16 godzin. Obecnie jest po dwóch operacjach przeszczepu skóry, ale konieczne będą dalsze operacje z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej, jak również operacja okulistyczna oraz laryngologiczna ucha.    

Zebrane pieniądze przeznaczone będą na wsparcie długotrwałego i intensywnego leczenia (leki, środki opatrunkowe, laseroterapię, zabiegi nierefundowane przez NFZ itp.), rehabilitację, pomoc psychologiczną. Ośrodki, które mają specjalistyczny sprzęt, niestety są bardzo kosztowne.  

12.03.2023

Od wypadku Madzi minęło już ponad pół roku, ale przerwa w leczeniu szpitalnym trwała zaledwie 3 miesiące, w okresie którym Madzia mogła nadrobić zaległości w nauczaniu szkolnym na poziomie klasy 6 szkoły podstawowej i zaliczyła semestr zimowy w trybie zdalnym. Od 9 marca br. Madzia rozpoczęła kolejny etap leczenia składający się na cykl 3 serii operacji, których celem jest przede wszystkim rekonstrukcja okolicy oczodołowej lewego oka oraz lewej strony twarzy. Takie operacje, w opinii wielu specjalistów z tego zakresu mogą przeprowadzić tylko nieliczni chirurdzy. Madzia leczona jest obecnie pod kierunkiem światowej sławy chirurga w prywatnej klinice, co jest możliwe dzięki Państwa hojności, za co z całego serca dziekujemy. Koszty operacji oraz koszty okołooperacyjne na tym etapie leczenia oszacowane zostały na poziomie 170000 zł. Kosztów kolejnych operacji związanych z rekonstrukcją części potylicznej głowy, szyi oraz karku w tym momencie nie można jeszcze oszacować, ale na pewno będą bardzo duże.

Madzia ma dopiero 12 lat i przed nią całe życie…

Miłość rodziców i pomoc przyjaciół czyni cuda, dlatego bardzo prosimy o każdą pomoc, nawet najmniejsza wpłata przybliży Madzię do zdrowia i powrotu do życia sprzed wypadku.

Będziemy wdzięczni za udostępnianie tej zbiórki.

Dobro wraca ze zdwojoną siłą, my to wiemy…  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kordian - awatar

  Kordian

  10.05.2023
  10.05.2023

  brakuje mi słów, po ludzku życzę żeby wszystko się dobrze skończyło, Panna ma cudowną rodzinę....

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.05.2023
  09.05.2023

  Będzie dobrze

 • Wiktoria - awatar

  Wiktoria

  05.05.2023
  05.05.2023

  Dużo zdrówka i uśmiechu ❤️

 • Luke - awatar

  Luke

  04.05.2023
  04.05.2023

  Jestem od Obszaru Badawczego! Zdrowia dla Madzi!

 • Z Obszaru - awatar

  Z Obszaru

  04.05.2023
  04.05.2023

  🙂

124 235 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 506 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Czuryłowska - awatar

Paulina Czuryłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 506

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Alicja Niewiadomska - awatar
Alicja Niewiadomska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karol - awatar
Karol
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij