Zbiórka Pomóżcie zaszczepić maluszki - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie zaszczepić maluszki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżcie zaszczepić maluszki - zdjęcie główne

Pomóżcie zaszczepić maluszki

1 779 zł  z 1 850 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Borek - awatar

Kasia Borek

Organizator zbiórki

Sezon na bezdomne kociaki w pełni. Codziennie odbieramy nowe zgłoszenia o porzuconych pojedynczych kociętach, bądź całych rodzinkach. Naszą główną troską jest to, jak uchronić ratowane maluszki przez wirusami. W fundacji jest ich pełno, a w części domów tymczasowych również przebywają chore koty.

Śmiertelność kociąt w organizacjach i schroniskach, które nie szczepią kociaków, może sięgać nawet i 90 - 95 %. Tylko dzięki szczepieniom, chronimy kocie dzieci przed najgroźniejszymi chorobami.

W chwili obecnej, fundacja jest w ciężkiej sytuacji finansowej, a do zaszczepienia mamy aż 32 kocięta.

Koszt jednego szczepienia to 50 zł.

Musimy więc zebrać w bardzo krótkim czasie 1600 zł, aby wykonać pierwsze szczepienia dla naszych najmłodszych podopiecznych.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agata l - awatar

    Agata l

    24.06.2020
    24.06.2020

    Poszło , trzymam kciuki i podaje dalej 😻🐾🐾🍀

1 779 zł  z 1 850 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Borek - awatar

Kasia Borek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Arielek - awatar
Arielek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Dominika - awatar
Dominika
20
Justyna - awatar
Justyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Łukasz Pawlos - awatar
Łukasz Pawlos
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij