Zbiórka Na karmę dla Szermana - zdjęcie główne

Na karmę dla Szermana

955 zł  z 278 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Losy Szermana i jego matki wariatki śledzimy od lat. Od lat Marta codziennie dostarcza nam wspaniałej lektury, kupy śmiechu i umila dzień śmiesznymi tekstami.

No to czas się odwdzięczyć i pomóc w potrzebie.

Jak można wyczytać na wydarzeniu Szermana
https://www.facebook.com/events/1462074170757700/
nasz ślepaczek w ostatnim czasie bardzo podupadł na zdrowiu. Głównie zaczęły się problemy ortopedyczne oraz dermatologiczne. Postanowiliśmy zmienić karmę i póki co była to dobra decyzja! Zmieniliśmy dietę na Wolfsblut Wide Plain (wybór padł na koninę bo ta karma jest najtańsza z Wolsblutów).
Minusem niestety okazało się, że budżet na tę karmę jest ponad 2 krotnie wyższy niż dotychczas, dodatkowo leki, diagnostyka idą w tysiącach co zmusza nas do łatania dziur.

Szerman i Marta mają ogromną rzeszę fanów, "internetowej rodzinki". Oni sami nie poproszą o wsparcie, bo Marta jest zbyt skromna. Nam przyszło poznać ten duet na żywo, codziennie z nimi rozmawiać. Naprawdę Marta jest mega wartościową osobą, której pragniemy pomóc, bo na to zasługuje.

Dołączcie prosimy do zbiórki na karmę Szermaka, dorzućcie dosłownie 5zł. Wspólnie szybko osiągniemy cel, nakarmimy Szermaka. I daj boże aby zbiórka osiągnęła 200% normy! Wtedy kupimy 2 wory, aby towarzystwo spało spokojnie i codziennie umilało nas w dalszym ciągu swoimi historiami.

Tak niewiele potrzeba... tylko połączenia naszych sił, wsparcia, podzielenia się kawałkiem serducha.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.09.2018
  29.09.2018

  Smacznego!

 • Barbar - awatar

  Barbar

  24.09.2018
  24.09.2018

  Smacznego zwierzaki !

955 zł  z 278 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 36

Klaudia Milewska - awatar
Klaudia Milewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda M - awatar
Magda M
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Justyna Gongor - awatar
Justyna Gongor
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Paulina Linkowska - awatar
Paulina Linkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kiama - awatar
Kiama
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij