Zbiórka Szeroki uśmiech - zdjęcie główne

Szeroki uśmiech

26 513 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 568 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Kasia Katarzyna - awatar

Kasia Katarzyna

Organizator zbiórki

Edit 16.02.2021:

Właśnie udało mi się uzbierać sumę, przekraczającą 25 tysięcy złotych, które dwa miesiące temu założyłam jako limit mojej zbiórki na pomagam.pl! 😯💪🏼💚

Dzięki Wam! Dzięki Waszym wielkim, dobrym sercom. Dzięki sprawnemu działaniu i kilkunastu tysiącom (!) udostępnień linku! Dzięki Waszej szczodrości i bezinteresowności!

💖✨💖✨💖✨💖✨💖✨💖✨💖

Bardzo Wam wszystkim dziękuję! 💖🙏🏽✨

Zbiórka nadal wisi ze względu na kolejne "rewelacje" w procesie leczenia, wpływające na jego koszt (kierunek procesu leczenia ulega bieżącym zmianom, między innymi, w zależności od tego jak zachowują się zęby i kości, dlatego od początku trudno mi jest dokładnie wycenić leczenie). Zaczęłam też dzięki Wam widzieć realną szansę na pozbycie się blizn z twarzy 🙈💝🙏🏽

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie i nieśmiało proszę o kolejne udostępnienia 🙏🏽 💖


****************************


Jestem w trakcie powypadkowego leczenia, którego koszta przerosły moje wyobrażenia. 

Właśnie dowiedziałam się, że ubezpieczyciel, u którego w trakcie wypadku miałam wykupione ubezpieczenie, ma bardzo ograniczony zakres zabiegów, za które zwraca koszta i żadne operacje ani leczenie, podobne do tego, któremu zostałam poddana, nie podlegają nawet częściowym zwrotom.

Pod koniec maja 2019 roku uległam dość poważnemu wypadkowi. Przyjemna wycieczka rowerowa skończyła się na SORze po tym jak spadł łańcuch i straciłam panowanie nad rowerem. Podobno impet pedałowania na pustym przebiegu ściągnął mnie gwałtownie w dół, uderzyłam twarzą w kierownicę, straciłam przytomność, spadłam z roweru i poobijałam się dodatkowo o rower i asfalt. Nie pamiętam przebiegu wypadku, znam go jedynie z relacji towarzyszącej mi osoby.

Jak się potem okazało, połamałam czaszkę, straciłam ząb - górną jedynkę - wraz z korzeniem, uszkodziłam inne zęby (zęby w skutek wypadku przemieściły się, część została uszkodzona lub umarła) i doznałam licznych bardziej powierzchownych obrażeń na całym ciele.

Po wypadku, prawdopodobnie za sprawą traumy pourazowej, miałam zaburzenia poznawcze i cierpiałam na stany lękowe. Do tej pory nie wróciłam jeszcze całkiem do normalnego funkcjonowania.

Jestem obecnie pod koniec leczenia szczęki. Przeszłam operację, podczas której uzupełniono braki w kości szczęki i wszczepiono implant. Następnie serię kolejnych zabiegów, między innymi leczenie drugiej jedynki, która w skutek wypadku obumarła, aż w grudniu odebrałam koronę. Niedoskonałą. Bardzo niedoskonałą, ze względu na fakt, że zęby przemieściły się w trakcie wypadku i są obklejone szyną, trzymającą wszystko w jakotakich ryzach. Czekają mnie jeszcze bliżej nieokreślone poprawki.

Koszta leczenia przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Do tej pory wydałam już ponad 19 tysięcy złotych, a nie wiem, ile jeszcze wizyt przede mną, i z jakimi kosztami będą się one wiązały. O leczeniu blizn na twarzy nawet nie marzę.

Przez ostatnie 1,5 roku po wypadku na utrzymanie siebie i siedmioletniej córki, jak również  na dotychczasowe leczenie wydałam całe moje oszczędności. Zapożyczyłam się u bliskich na duże pieniądze. Wyczekuję zniesienia obostrzeń podczas pandemii, by dzieci na dobre wróciły do szkół, a ja mogła podjąć pracę. Nie wrócę do zajęcia, wykonywanego przed wypadkiem - byłam content writerem, piszącym w języku angielskim - ponieważ po wypadku straciłam umiejętność swobodnego posługiwania się językiem ojczystym, jak i językiem angielskim. Podczas gdy kompetencje językowe w zakresie języka polskiego wróciły w stopniu, umożliwiającym pracę w tym języku, język angielski pozostaje jeszcze na poziomie za niskim, by używać go w profesjonalnej pracy, gdzie używa się języka branżowego. Niemniej jednak mam nadzieję na znalezienie pracy, pozwalającej mi utrzymać dziecko i siebie, gdy tylko sytuacja na to pozwoli.

Będę niewypowiedzianie wdzięczna, jeśli zdecydują się Państwo wspomóc mnie choćby drobną kwotą lub / i udostępnią zbiórkę funduszy na moją rzecz, która (mam ogromną nadzieję) pozwoli mi choć częściowo pokryć koszta reszty zabiegów i spłacić długi.

Odwdzięczam się, dzieląc się dobrą energią na moim fp:

https://m.facebook.com/KatarzynaSobonZoltyNotes/

Pozdrawiam ciepło

Kasia


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Katarzyna - awatar

  Kasia Katarzyna

  02.04.21
  02.04.21

  Życzę Wam cudownych, radosnych, rodzinnych świąt i smacznego jajeczka, a by tradycji stało się za dość, a szczęście dopisywało - mokrego dyngusa! 🐇🐣🌼☀️🐑

Komentarze


 • Ciuchcia - awatar

  Ciuchcia

  27.03.21
  27.03.21

  Trzymaj się, nie jesteś sama. Dasz radę. Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.

  • Kasia Katarzyna - awatar

   Kasia Katarzyna - Organizator zbiórki

   27.03.21
   27.03.21

   Dziękuję i wzajemnie, spokojnych, radosnych Świąt 🍀☀️✨

 • Tomasz Sarapata - awatar

  Tomasz Sarapata

  25.03.21
  25.03.21

  Wszystkiego dobrego ,będzie dobrze

  • Kasia Katarzyna - awatar

   Kasia Katarzyna - Organizator zbiórki

   26.03.21
   26.03.21

   Dziękuję serdecznie 💚

 • Eva Feixová - awatar

  Eva Feixová

  16.02.21
  16.02.21

  Hodně zdraví!

  • Kasia Katarzyna - awatar

   Kasia Katarzyna - Organizator zbiórki

   16.02.21
   16.02.21

   Dziękuję z całego serca! 💖

 • Magda - awatar

  Magda

  13.02.21
  13.02.21

  Powodzenia Pani Kasiu! Oby wszystko wróciło u Pani do normalności, jak najszybciej.

  • Kasia Katarzyna - awatar

   Kasia Katarzyna - Organizator zbiórki

   13.02.21
   13.02.21

   Dziękuję serdecznie 🙏🏽❤️

 • Vera K - awatar

  Vera K

  12.02.21
  12.02.21

  VENUS od JUSTYNY FUTR, POPRAWIAM ZDROWIE

  • Kasia Katarzyna - awatar

   Kasia Katarzyna - Organizator zbiórki

   12.02.21
   12.02.21

   Dziękuję 🙏🏽💚

26 513 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 568 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Kasia Katarzyna - awatar

Kasia Katarzyna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 568

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert - awatar
Robert
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Ania - awatar
Ania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij