Zbiórka szansa na nowe życie dla SZILI - miniaturka zdjęcia

szansa na nowe życie dla SZILI Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka szansa na nowe życie dla SZILI - zdjęcie główne

szansa na nowe życie dla SZILI

90 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja 2plus4 została utworzona w listopadzie 2009r. przez grupę ludzi dobrej woli. Wszystkie osoby zaangażowane w działalność fundacji są wolontariuszami, wszelki dochód przeznaczany jest na pomoc potrzebującym zwierzętom.

W grudniu 2016r., przed Świętami, przeprowadziliśmy akcję "ciepła buda", czego następstwem było m.in. odebranie młodej suni w typie owczarka. Mocno wychudzonej, poobcieranej, smutnej i wystraszonej, nigdy nie spuszczanej z łańcucha.... Całe życie doczepiona łańcuchem do rozpadającej się, nieocieplonej budy, mająca pełnić funkcję dzwonka u bramy. Leżała zrezygnowana w za małej budzie, pełnej błota...Misek brak, karmiona chlebem wtedy gdy cytuje: ..."jak się mi przypomni"... Nigdy nie szczepiona, nie leczona, mocno zapchlona z zapaleniem spojówek, męczona biegunkami, z poranionymi uszami...Niepokojący jest stopień wychudzenia. Jest dziś bezpieczna i jest w trakcie badań i diagnozy, ale to kosztuje..

SZILA, pod okiem naszej wolontariuszki uczy się, że człowiek, to coś więcej niż kopniak z kalosza czy chleb rzucony przypadkiem. Z dnia na dzień otwiera się witając ją coraz bardziej radośnie. Biorąc pod uwagę to, że prawdopodobnie nie spotkało jej w życiu nic dobrego od dwunożnych, cieszy nas każdy, nawet maleńki przejaw zaufania. Już teraz widać, że będzie oddanym przyjacielem. Jest coraz bardziej pogodna, ładnie chodzi na smyczy. A co najważniejsze- bardzo przyjazna. 

Zanim znajdziemy jej dom z prawdziwego zdarzenia potrzebujemy funduszy na pełną diagnozę jej stanu zdrowia, leczenie, specjalistyczną karmę, odpchlenia, odrobaczenia, preparaty do pielęgnacji skóry. A także, co bardzo istotne, na sterylizację suni.

SZILA czeka na Twoją, nawet najskromniejszą pomoc..Dajmy jej szansę na nowe, wspaniałe życie.

z góry dziękujemy za wszelkie datki:-)Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
90 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij