Zbiórka szansa na nowe życie dla SZILI - miniaturka zdjęcia

szansa na nowe życie dla SZILI Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka szansa na nowe życie dla SZILI - zdjęcie główne

szansa na nowe życie dla SZILI

90 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Fundacja 2plus4 została utworzona w listopadzie 2009r. przez grupę ludzi dobrej woli. Wszystkie osoby zaangażowane w działalność fundacji są wolontariuszami, wszelki dochód przeznaczany jest na pomoc potrzebującym zwierzętom.

W grudniu 2016r., przed Świętami, przeprowadziliśmy akcję "ciepła buda", czego następstwem było m.in. odebranie młodej suni w typie owczarka. Mocno wychudzonej, poobcieranej, smutnej i wystraszonej, nigdy nie spuszczanej z łańcucha.... Całe życie doczepiona łańcuchem do rozpadającej się, nieocieplonej budy, mająca pełnić funkcję dzwonka u bramy. Leżała zrezygnowana w za małej budzie, pełnej błota...Misek brak, karmiona chlebem wtedy gdy cytuje: ..."jak się mi przypomni"... Nigdy nie szczepiona, nie leczona, mocno zapchlona z zapaleniem spojówek, męczona biegunkami, z poranionymi uszami...Niepokojący jest stopień wychudzenia. Jest dziś bezpieczna i jest w trakcie badań i diagnozy, ale to kosztuje..

SZILA, pod okiem naszej wolontariuszki uczy się, że człowiek, to coś więcej niż kopniak z kalosza czy chleb rzucony przypadkiem. Z dnia na dzień otwiera się witając ją coraz bardziej radośnie. Biorąc pod uwagę to, że prawdopodobnie nie spotkało jej w życiu nic dobrego od dwunożnych, cieszy nas każdy, nawet maleńki przejaw zaufania. Już teraz widać, że będzie oddanym przyjacielem. Jest coraz bardziej pogodna, ładnie chodzi na smyczy. A co najważniejsze- bardzo przyjazna. 

Zanim znajdziemy jej dom z prawdziwego zdarzenia potrzebujemy funduszy na pełną diagnozę jej stanu zdrowia, leczenie, specjalistyczną karmę, odpchlenia, odrobaczenia, preparaty do pielęgnacji skóry. A także, co bardzo istotne, na sterylizację suni.

SZILA czeka na Twoją, nawet najskromniejszą pomoc..Dajmy jej szansę na nowe, wspaniałe życie.

z góry dziękujemy za wszelkie datki:-)Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
90 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij