Zbiórka szansa na nowe życie dla SZILI - miniaturka zdjęcia

szansa na nowe życie dla SZILI

Fundacja 2plus4 została utworzona w listopadzie 2009r. przez grupę ludzi dobrej woli. Wszystkie osoby zaangażowane w działalność fundacji są wolontariuszami, wszelki dochód przeznaczany jest na pomoc potrzebującym zwierzętom.

W grudniu 2016r., przed Świętami, przeprowadziliśmy akcję "ciepła buda", czego następstwem było m.in. odebranie młodej suni w typie owczarka. Mocno wychudzonej, poobcieranej, smutnej i wystraszonej, nigdy nie spuszczanej z łańcucha.... Całe życie doczepiona łańcuchem do rozpadającej się, nieocieplonej budy, mająca pełnić funkcję dzwonka u bramy. Leżała zrezygnowana w za małej budzie, pełnej błota...Misek brak, karmiona chlebem wtedy gdy cytuje: ..."jak się mi przypomni"... Nigdy nie szczepiona, nie leczona, mocno zapchlona z zapaleniem spojówek, męczona biegunkami, z poranionymi uszami...Niepokojący jest stopień wychudzenia. Jest dziś bezpieczna i jest w trakcie badań i diagnozy, ale to kosztuje..

SZILA, pod okiem naszej wolontariuszki uczy się, że człowiek, to coś więcej niż kopniak z kalosza czy chleb rzucony przypadkiem. Z dnia na dzień otwiera się witając ją coraz bardziej radośnie. Biorąc pod uwagę to, że prawdopodobnie nie spotkało jej w życiu nic dobrego od dwunożnych, cieszy nas każdy, nawet maleńki przejaw zaufania. Już teraz widać, że będzie oddanym przyjacielem. Jest coraz bardziej pogodna, ładnie chodzi na smyczy. A co najważniejsze- bardzo przyjazna. 

Zanim znajdziemy jej dom z prawdziwego zdarzenia potrzebujemy funduszy na pełną diagnozę jej stanu zdrowia, leczenie, specjalistyczną karmę, odpchlenia, odrobaczenia, preparaty do pielęgnacji skóry. A także, co bardzo istotne, na sterylizację suni.

SZILA czeka na Twoją, nawet najskromniejszą pomoc..Dajmy jej szansę na nowe, wspaniałe życie.

z góry dziękujemy za wszelkie datki:-)Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij