Zbiórka szansa na nowe życie dla SZILI - miniaturka zdjęcia

szansa na nowe życie dla SZILI

Zbiórka szansa na nowe życie dla SZILI - zdjęcie główne

szansa na nowe życie dla SZILI

90 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 

Fundacja 2plus4 została utworzona w listopadzie 2009r. przez grupę ludzi dobrej woli. Wszystkie osoby zaangażowane w działalność fundacji są wolontariuszami, wszelki dochód przeznaczany jest na pomoc potrzebującym zwierzętom.

W grudniu 2016r., przed Świętami, przeprowadziliśmy akcję "ciepła buda", czego następstwem było m.in. odebranie młodej suni w typie owczarka. Mocno wychudzonej, poobcieranej, smutnej i wystraszonej, nigdy nie spuszczanej z łańcucha.... Całe życie doczepiona łańcuchem do rozpadającej się, nieocieplonej budy, mająca pełnić funkcję dzwonka u bramy. Leżała zrezygnowana w za małej budzie, pełnej błota...Misek brak, karmiona chlebem wtedy gdy cytuje: ..."jak się mi przypomni"... Nigdy nie szczepiona, nie leczona, mocno zapchlona z zapaleniem spojówek, męczona biegunkami, z poranionymi uszami...Niepokojący jest stopień wychudzenia. Jest dziś bezpieczna i jest w trakcie badań i diagnozy, ale to kosztuje..

SZILA, pod okiem naszej wolontariuszki uczy się, że człowiek, to coś więcej niż kopniak z kalosza czy chleb rzucony przypadkiem. Z dnia na dzień otwiera się witając ją coraz bardziej radośnie. Biorąc pod uwagę to, że prawdopodobnie nie spotkało jej w życiu nic dobrego od dwunożnych, cieszy nas każdy, nawet maleńki przejaw zaufania. Już teraz widać, że będzie oddanym przyjacielem. Jest coraz bardziej pogodna, ładnie chodzi na smyczy. A co najważniejsze- bardzo przyjazna. 

Zanim znajdziemy jej dom z prawdziwego zdarzenia potrzebujemy funduszy na pełną diagnozę jej stanu zdrowia, leczenie, specjalistyczną karmę, odpchlenia, odrobaczenia, preparaty do pielęgnacji skóry. A także, co bardzo istotne, na sterylizację suni.

SZILA czeka na Twoją, nawet najskromniejszą pomoc..Dajmy jej szansę na nowe, wspaniałe życie.

z góry dziękujemy za wszelkie datki:-)Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
90 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij