Szlak bez Presji

10 001 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 159 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marta Dębska - awatar

Marta Dębska

Organizator zbiórki

Cześć i czołem,

Fajnie, że jesteś! ❤️ Nazywam się Marta Dębska, możesz mnie kojarzyć  z bloga oraz kanału na YouTube - Zielonebieganie.

O co ten szum?

Dnia 7 sierpnia 2023 wyruszam na Główny Szlak Beskidzki (496km) i podejmuję próbę złamania 130 godzin. Obecny rekord kobiet to 139h (dokonała tego niesamowita Angelika Szczepaniak). 

Zajmie mi to (przy dobrych wiatrach) przysłowiowe 5 dni z hakiem. Pokonam ten dystans na biegowo z supportem, czyli wsparciem logistycznym od moich przyjaciół.

Po co i dlaczego?

1. Robię to, bo bez pamięci kocham góry i już od ponad roku, po porzuceniu życia w wielkim (i smutnym) mieście, przeniosłam się do małej połemkowskiej wsi na styku Beskidu Niskiego oraz Sądeckiego, stanęłam na nogi, które noszą mnie na przeogromne dystanse. Chcę promować profilaktykę zdrowia psychicznego poprzez życie w zgodzie ze sobą (czyli przez ruch, przebywanie w naturze).

2. Chcę zebrać środki na Fundusz Wsparcia, który zapewnia możliwość dotowania psychoterapii dla dzieci, młodzieży i dorosłych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. 100% zebranych środków finansowych przeznaczam na wsparcie terapeutyczne i psychologiczne w Projekcie The Presja (Fundacja z Wyboru) dla osób o dochodach niepozwalających na prywatną terapię!

https://thepresja.pl/

3. Pokonałam depresję, która towarzyszyła mi przez wiele lat. Znalazłam się w środowisku rozwojowym, mam wsparcie rodziny oraz bliskich. Czuję się naprawdę szczęśliwa i chcę swoim przykładem pokazać, że KAŻDY może wyrwać się ze szponów depresji.

Robię to, bo chcę pokazać, że KAŻDY może zacząć od nowa i na KAŻDEGO czeka lepszy dzień. Kiedyś naprawdę to nie wierzyłam. Dlatego, podczas trwania biegowej próby pobicia rekordu GSB, będę zbierać środki na projekt The Presja z ramienia Fundacji z Wyboru.

🏃‍♀️ Na co zbieram? 🏃‍♀️

CAŁOŚĆ środków, co do grosza, będzie przeznaczona na wsparcie projektu The Presja, aby móc zapewnić psychologiczną opiekę osobom z depresją, których nie stać na prywatną terapię.

Wedug Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) depresja jest czwartą najpoważniejszą chorobą na świecie i jedną z głównych przyczyn samobójstw.
W Polsce w 2017 r. szacowano, że chorych jest ok. 1,8 mln osób. Zaledwie 5 lat później, w 2022 r., liczba chorych wzrosła ponad dwukrotnie i wynosi aż 4 miliony. Chcę przyczynić się choć w ułamku procenta do tego, aby temu zaradzić.

Przyłącz się!

Będzie mi niezwykle miło jeśli zdecydujesz się wesprzeć finansowo zbiórkę! Jeśli masz chwilę i ochotę, aby wpaść na trasę i mi pokibicować - zapraszam! Będzie super ☺️

🌍 Zobacz, gdzie jestem na trasie 🌍 (zaczynam 7 sierpnia!): https://www.poltrax.live/gsb-marta


Więcej informacji znajdziesz: 

https://www.facebook.com/zielonebieganie

https://www.instagram.com/zielonebieganie/

https://www.youtube.com/zielonebieganie


Aktualizacje


 • Marta Dębska - awatar

  Marta Dębska

  28.08.2023
  28.08.2023

  Przelew zrealizowany :) Dziękuję raz jeszcze wszystkim! <3

  Zdjęcie aktualizacji 127 625

Komentarze


 • Anna - awatar

  Anna

  16.08.2023
  16.08.2023

  Brawo!

 • Marlena Bajsarowicz - awatar

  Marlena Bajsarowicz

  13.08.2023
  13.08.2023

  Wielki szacun za akcję w szczytnym celu i ogromny podziw za włożony wysiłek oraz przepiękny czas pokonania trasy! Pozdrawiam!

 • Maciek - awatar

  Maciek

  10.08.2023
  10.08.2023

  Złotówka za każdy kilometr z Tobą... 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.08.2023
  10.08.2023

  Szyjka kazała <3

 • Ola Ola - awatar

  Ola Ola

  10.08.2023
  10.08.2023

  Szyjka kazała 😎

10 001 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 159 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marta Dębska - awatar

Marta Dębska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 159

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
436
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Jaworzyna Krynicka - awatar
Jaworzyna Krynicka
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Artur Pawelec - awatar
Artur Pawelec
100
Filip Kacprowski - awatar
Filip Kacprowski
30
Olga Kostulska - awatar
Olga Kostulska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Maria - awatar
Maria
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij