Zbiórka Białogonkowa szopka na przydasie - miniaturka zdjęcia

Białogonkowa szopka na przydasie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Białogonkowa szopka na przydasie - zdjęcie główne

Białogonkowa szopka na przydasie

240 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Mortes - awatar

Iza Mortes

Organizator zbiórki

Kochani musimy bardzo na poważnie pomyśleć nad jakimś pomieszczeniem, które zastąpiłoby naszą rozlatującą się i przeciekającą, stuletnią szopę. Jak pewnie się domyślacie, a kto był w Białogonkowie to pewnie widział, że w naszej szopce jest wszystkich przydasiów po... sufit (którego tak na prawdę nie ma). Przydasie te, to w 90% dary od Was, które stanowią cały nasz majątek. Jest to bardzo cenne u nas pomieszczenie, bo domek malutki zapchany ogonkami po przysłowiowe kokardki, więc wszystko co nam potrzebne a nie mieści się w domku wynosimy do szopki, którą gdyby lepiej wyglądała z powodzeniem można by nazwać pomieszczeniem gospodarczym. Aktualnie szopka jest po raz... już wielokrotny przykryta plandeką, która znowu przecieka. Ostatnio woda zalała cenną dla nas kosiarkę- też prezent od Was :( Wali się też tylna ściana na tyle poważnie, że widać już las sąsiada. Oczywiście na coś co zastąpiłoby szopkę i zyskałaby miano pomieszczenia gospodarczego nie mamy ani grosza. Dlatego właśnie zakładamy zbiórkę pieniężną na ten cel. Prosimy o wsparcie, kto może... Wspólnie już zrealizowaliśmy wiele Białogonkowych wyzwań, które bardzo ułatwiły nam pracę i funkcjonowanie w tej psiej i kociej przystani... może i tym razem się uda.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
240 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Mortes - awatar

Iza Mortes

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anica - awatar
Anica
20
Basia - awatar
Basia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata G. - awatar
Małgorzata G.
20
Barbara Luścińska - awatar
Barbara Luścińska
50
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij